Jak bojujete se stresem?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Nordlyseet
203 příspěvků 21.10.14 23:41

@Jiná Realita Já vám rozumím. Mám to podobně, a ani k tomu nepotřebuju duševní disharmonii… když přijedu jednou za čas z Prahy, kde studuju, domů, tak mám běžně čtyři „večeře“ a pauzy mezi jídly si vycpávám různýma svačinkama (a rozhodně ne zdravýma)…
To jsem si takhle jednou večer dala velkou bagetu s feferonovým salátem, pak talíř polívky, pak obložený chleba a celé jsem to završila půlkou bonboniéry a průběžným „ochutnáváním“ směsi gumových bonbonů. A taky si chodívám do lednice pro plátky sýra nebo šunky a cpu se tím, jen tak, bez ničeho… občas si vezmu obojí, zaroluju to do sebe a kápnu na to tabasco… mmmm :D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 22.10.14 11:15
@Jiná Realita píše:
Jak bojujete se stresem?žeru :(

věřte, že " nežeru " je horší varianta. vy máte aspoň fungující pud sebezáchovy

rézinka007
112 příspěvků 22.10.14 13:22

@KKristýna jéééžiši, to bych tak chtěla, při stresu nejíst, to bych byla jako lunt. Bohužel jsem taky opačný případ a žeru jako prase :-) Zvlášť přes zimu, kdy je málo světla a zima, tak mám pořád tendeci se odmněňovat dobrým jídlem a na jaře nad sebou pláču :-( A už se to zase blíží…

Jindrason
288 příspěvků 22.10.14 13:24

Na stres je prý dobrá i třezalka. prý se používá i při léčbě slabších forem depresí. Je to bylinka, takže přírodní. To by mohlo pomoci. A i když to tu nikdo moc nenavrhoval. Tak i návštěva psychologa není žádnou hambou.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 22.10.14 13:57

@Karja
Tak já jsem měla školu víkendově, takže se to i přes jiné překážky v životě dalo stíhat. A navíc mě uklidňovalo, že je to víceméně na „dobu určitou“. Nebylo to vždy úplně jednoduché a bezproblémové, ale myslím, že do budoucna mi to fakt pomohlo.

Olinka
2582 příspěvků 22.10.14 16:59

@Jindrason To je sice strašně krásné, že je třezalka přírodní, ale může mít také dost ošklivé nežádoucí účinky. Interaguje s mnoha léky, a nemusí to být nic extrémního - např. snižuje účinky hormomální antikoncepce. Také pozor na některé léky na bolest. S antidepresivy se nesmí kombinovat vůbec. Samozřejmě na třezalku může být i alergie.
Pokud ale člověk neužívá žádné jiné léky a má lehčí formu deprese, tak je třezalka vhodná - spíše než čaj bych ale doporučila tablety s třezalkovým výražkem, těch účinných látek je tam víc.

zuzka.mel
5 příspěvků 23.10.14 21:45

S tom koučovi jsem už něco četla zatím jsem ale ještě nedospěla k tomu že bych to šla vážně zkusit ale je možný že jestli to se mnou takhle půjde dál půjdu to zkusit, poslední dobou jsem schopná se kvůli maličkostem sesypat jako domeček z karet:(jídlo, běh..jakmile ale zrovna nejím nebo neběhám tak..

Karja
4837 příspěvků 24.10.14 18:01

@Jindrason Já jsem třezalku pila a je to fakt super. Na mě to účinkuje hrozně brzo (asi si to sama nalžu) a pomáhá mi to. Teď mám pauzu, ale asi zase od zítřka začnu:D. Není nad to sedět ve vystresované kanceláři s hrnkem v ruce a ptát se nervního šéfa " proč si taky nedá třezalku":D

Karja
4837 příspěvků 24.10.14 18:05

Já při stresu také nejím. Když jsem v háji, takovým tím stylem „už nemůžu nic dělat, svět je nespravedlivej, je to v prdeli“, tak zblajznu hned nějakou prasečinu a je mi pak tak dobře, že je mi to uplně jedno:D. Ale při takovém tom zdlouhavém stresu a napětí nejím. A to je v blbý, protože hlad působí na psychiku a nervy dost, jsem podrážděná pak vlastně i z hladu a už z toho máme pěkně začarované kolo.

Akitaken
4960 příspěvků 24.10.14 18:07

Kupodivu nejlepší je nějaký pohyb (i kdyby to mělo být jen dojít na nákup, nasekat trávu králíkům či umýt nádobí), ale přežíračka u mě o zkouškovém taky byla na denním pořádku.

zuzka.mel
5 příspěvků 24.10.14 22:02

Na ten nárazovej stres mi pomůže se proběhnout a najíst se něčeho dobrého ale při tom dlouhodobém na to nemám ani chuť a dokopat se k pohybu je ještě těžší protože mám totální nechuť ke všemu..

vlm
4499 příspěvků 27.10.14 14:34
@zuzka.mel píše:
Na ten nárazovej stres mi pomůže se proběhnout a najíst se něčeho dobrého ale při tom dlouhodobém na to nemám ani chuť a dokopat se k pohybu je ještě těžší protože mám totální nechuť ke všemu..

funguje to i bez běhání :-D

Jankulajda
18 příspěvků 19.08.16 10:42

Já mám docela dost práce, moje práce je stresová, bývala jsem dost unavená. Co mi pomohlo je ten drink od LR na únavu a stres;) je fakt dobrej.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek