Jak čtenářky pekla volí?

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
gummybee
4596 příspěvků 25.05.14 16:56

@Lola jo, tak ve srovnani s predchudci i nasledovniky byl zlaty!

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 17:50

Já volit pochopitelně byla, už v pátek. Mně nevadí, že tak málo lidí chodí k volbám, nahrává to mým kandidátům totiž. Výsledek mi dal v tomto jednoznačně zapravdu.

gummybee
4596 příspěvků 25.05.14 17:53

@Brunhilde? vysledek jeste neni.. nebo vite vic nez my? :)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 17:56

@gummybee
Tak předběžný výsledek, no.

gummybee
4596 příspěvků 25.05.14 18:38

@Brunhilde stejne je divny ze v cesku jeste neunikly prave, nebo „zarucene prave“, vysledky na verejnost

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 19:21
@gummybee píše:
@Brunhilde stejne je divny ze v cesku jeste neunikly prave, nebo „zarucene prave“, vysledky na verejnost

No protože to nikoho extra nezajímá.

bára.brněnská
610 příspěvků 25.05.14 22:01

Až zas bude někdo tvrdit, že jsme k unii neloajální, pravidla se snažíme obcházet nebo „po čecháčkovsku“ občůrat, vzpomeňte si na letošní volby. Evropské země chrlí exitpolly, podle mého názoru velmi přesné (média s nimi tak i nakládají) a v případě těch pozdějších snad i konzultované s reálnými výsledky. Zatímco u nás nic nikde neuniklo, Piráti jsou popotahováni v Lidovkách, že se snažili od svých příznivců výsledky v okrscích vyzvídat, a o průzkumy se pokusila jen MF a svérázným způsobem i LN. Jejich výsledky jsou tak protichůdné, jak to jen jde.

Řekla bych, že jsme asi jediná země, která ten pokyn o nezveřejnění vzala vážně.

aangie
325 příspěvků 25.05.14 22:29
@teetee píše:
@Akitaken

V Parlamentu jsou ti, které jsme si zvolili. Oni tam „prostě nepřijdou“, vyberou je tam lidi. Aby byl někdo ve sněmovně či senátu, musí mu nemalý počet lidí odevzdat svůj hlas.

To je demokracie. Že s lidmi, kteří tam sedí, nesouhlasíte, je samozřejmě také v pořádku,ale proto jsou volby - abyste jim to mohla sečíst."…

Dovolím si nesouhlasit. Volíte si z lidí, které vám tam nacpe politická strana a kteří ji budou splácet svůj dluh za to, že se dostali ke korýtkám. A náš volební systém je nastaven tak, aby mohli vládnout všichni, to jest i ti, kteří zvoleni nebyli. Aby se vlk nažral a koza zůstala celá. S demokracií to nemá nic společného. Demokracie totiž neexistuje, to jsou jen mimikry pro vládu mediokracie. A ta určitě nekope za lid.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 23:20

Tak tohle jsem nečekala. Fakt ne.

gummybee
4596 příspěvků 25.05.14 23:24

@Brunhilde taky jsem celkem zaskočená, spíš nepříjemně teda..

yako
3225 příspěvků 25.05.14 23:25

@Brunhilde Jako co?

bestia
2300 příspěvků 25.05.14 23:30

Zbytocne sa pytat vedla, hoci tam by to patrilo viac

preco sa vysledky eu volieb scitavaju tak dlho? ked si vezmem parlamentne volby, prve neofiko su uz o par hodin, prezidentske tak isto. ofiacialne su do 12h max.
preco prave tie europske trvaju pomaly viac nez den, ked ucast je tak mizerna?

volfish
937 příspěvků 25.05.14 23:31

@bestia sečtené to měli dávno, zveřejnit to mohli až teď. (kvůli ostatním zemím, kde se volilo až do dnešní 22h).

bestia
2300 příspěvků 25.05.14 23:33

@volfish ok, tato informacia mi usla. vdaka (:

Mags
149 příspěvků 25.05.14 23:40
@volfish píše:
@bestia sečtené to měli dávno, zveřejnit to mohli až teď. (kvůli ostatním zemím, kde se volilo až do dnešní 22h).

No podle Moravce se to sčítalo až dnes večer, což je asi tak důvod proč nic neuniklo.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.14 23:42

Není tomu tak, měl na mysli ty ostatní země, které volily až dnes.

Mags
149 příspěvků 25.05.14 23:53

@Lola
Ne, mluvil o našem ČSÚ, že po skončení voleb data jen sebral a centralizoval, ale sčítání provedl až dnes večer.
Dle stránek ČSÚ:
„Konečné zpracování volebních výsledků zahájí Český statistický úřad v neděli 25. května 2014 večer.“ viz zde

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.14 10:26

@gummybee @yako
Nečekala jsem, že ANO bude první, domnívala jsem se, že ta dvě první pořadí budou prohozená a že ODS utře. Protože panu Zahradilovi by velmi svědčilo, kdyby se konečně začal živit vlastní prací.

Tajtrliková
190 příspěvků 26.05.14 10:29
@Mags píše:
@Lola
Ne, mluvil o našem ČSÚ, že po skončení voleb data jen sebral a centralizoval, ale sčítání provedl až dnes večer.
Dle stránek ČSÚ:
„Konečné zpracování volebních výsledků zahájí Český statistický úřad v neděli 25. května 2014 večer.“ viz zde

Nejřív musej skončit volby v EU (tzn. poslední v itálii-to bylo do 23 hodin), teprv pak spouštěj sčítání jednotlivé státy- ČSÚ měl shromážděná data, ale právě proto aby nic nikam nezdrhlo, začal sčítat až v 23.01.01 :-)
P. S. od soboty vysvětluju, že to co říkaj v televizi nejsou předběžné výsledky ani opravdové výsledky, ale jen to, co si zjistila průzkumem mladá fronta, případně CVVM a jim podobní-je to dotazníková akce ( to si jen stěžuju, jaká je obecná úroveň informovanosti a jak toho noviny krásně zneužívaj)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.14 10:37

@Tajtrliková Ano, šlo opravdu o sumarizaci výsledků, děkuji za upřesnění.

@Brunhilde Pan Zahradil není mým favoritem, ale zkusit si někdy život „obyčejného člověka“ (bože, jak já toto označení nenávidím, ale momentálně jsem líná vymýšlet lepší formulaci) by ještě víc potřebovali ti jednici, kteří NIKDY nic jiného nepoznali, poněvadž se ve vrcholné politice ocitli už jako úplná mláďata (Konečná, Benda, Sobotka atd…). Oni za to nemůžou, ale degenerace vzniklá mnohaletým pobytem výhradně v umělém prostředí s pravidly nesouměřitelnými se zbytkem společnosti je prostě nevyhnutelná. To je přírodní zákon, nic osobního.

kocurM
595 příspěvků 25.07.14 22:01
To Ani

Ale

VandaRybna
3713 příspěvků 10.03.17 09:12

Tak se nám překulilo volební období a pomalu se nám začíná rozjíždět kampaň před novými prezidentskými volbami. Včerejší oznámení Zemanovy znovukandidatury považuji za pomyslný startovací výstřel. Zároveň můžeme bilancovat, porovnávat a moudře pokyvovat po bitvě, kterou ne každý vyhrál, kterou jsme ale ve zdraví všichni přežili.

Zeman nás naštěstí do Číny nedovedl, pověstná šavle mezi korunovační klenoty nedopadla, Jiří Dienstbier vysublimoval, uprchlická vlna a s ní související emoce se přehnaly a utichly, navázané projekty přesidlování a antixenofobní osvěty zdárně nesplnily svůj účel a zmizely v propadlišti dějin, povstal ďábel s lidskou tváří jménem Babiš a vyšoupl Mirka Kalouska do rubriky Kuriozity. Můžeme se těšit na další napínavý souboj reků, kteří nás dovedou ke světlým zítřkům.

Děkujeme panu Horáčkovi za zahajovací výkop. Přišel čas vystavit účet za virózy, urážky a lži, řekl o Zemanovi Horáček

Stránka:  « Předchozí 1 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek