Jak dlouho vám trvalo vytvořit základ šatníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
linpro
1 příspěvek 26.6.17 14:10
Jak dlouho vám trvalo vytvořit základ šatníku?

Už dva měsíce pobíhám intenzivně po obchodech a snažím se vytvořit šatník odlišného stylu, než byl můj dosavadní, ale problém je v tom, že základní barvy pro můj jarní typ se v současnosti hledají dost zle (čokoládová, velbloudí atd.) Všude jen černá, tmavě modrá nebo šedivá. Tak se ptám, jak dlouho trvalo vám sestavit si relativně použitelný šatník i s botami i doplňky. Mimochodem, boty jsou též kapitola sama pro sebe. Sehnat teď letní boty v požadované velikosti je docela mor.

Reakce:
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.17 20:30

@linpro @valentina22 další rozdvojená osobnost s reklamou na nechutný hadry

Karin
3948 příspěvků 26.6.17 22:10

Taky jsem si jednou koupila v zásilkovém shopu košilku v krásném červeném odstínu… ze kterého se v reálu vyklubal vyblitej humr :D
Dalším problémem těchto obchodů bývají velikosti. Objednáte si svoji velikost a některé kusy sedí, jiné jsou moc velké, jiné moc malé…
Kvalita materiálu, to už snad ani nestojí za komentář. A na to, aby v tom člověk běhal po zahradě, je to příliš drahé.
Takhle mě zklamal třeba i ZOOT.

Jinak základ šatníku asi buduju doteď, nevim :D Než se člověk dozví, že by měl mít nějakej základ šatníku (a co to vůbec je a co ve skutečnosti potřebuje), potom hledá svůj styl, změní velikost… No kdybych teď umřela, tak se bude pozůstalost likvidovat na korbách náklaďáků. A ještě není dobudováno.

Evženie
201 příspěvků 28.6.17 20:01

No, upřímně, dva měsíce jsou začátek dlouhého běhu. Co si pamatuju sebe v prvním zaměstnání, neustále mi něco chybělo (a to včetně peněz, které na stromě nerostou). Než jsem přestala mít problém zkombinovat ráno oblečení a boty, uběhly tak tři roky. Každou chvíli ale nějaký kus oblečení ukončí kariéru, člověk i jeho vkus se mění a často nošené kusy se opotřebují. Takže stavím pořád. Zrovna včera jsem zjistila, že má dvacet let stará nesmrtelná halenka není tak úplně nesmrtelná.

Bačavelmistarý
115 příspěvků 28.6.17 20:46

Nooo ja ted po delsi dobe muzu rict, ze mam satnik komplet, jeste mam vyhlidnute saty a bundu a svetr, ale je to beh na dlouhou trat, dva mesice jsou nic, ja na tom delam tak tri az ctyri roky. V podstate uz nemam ve skrini nic starsiho, az na jedny saty. Ted uz to jenom doladuju, ale stalo to spoustu casu a penez. Taky trvalo, nez jsem si vlastne nasla nejaky svuj styl, kdyz clovek zacina, poradne nevi, kam se dostane (aspon ja to tak mela). Ted ale vetsinou uz kdyz si obleceni prohlizim v obchode, tak vim, co mi asi tak bude sedet. I tak si ale obcas neco obmenim, ale uz to neni tak radikalni jak to byvavalo.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek