Jak homosexuálové ovlivnili módu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Fuflík
251 příspěvků 6.9.13 18:45

Nechci se slečny zastávat, ale já moc dobře nechápu, proč ta shoda vůbec je.
Abych pravdu řekla, dělá mi potíž i psát o své osobě v ženském rodě, všude cpát písmenka navíc. Když někam píšu, píšu obvykle jako muž. Na stránkách, kam píšou spíš muži, kam nejčastěji na těch internetech chodím, tak aspoň nepřiznávám veřejně své pohlaví, po kterém stejně vlastně nikomu nic není a aspoň mě pak nikdo nebalí a píše se k věci.

Homosexuálové ovlivnili i módu metalovou a hiphopovou a tam se vůbec nejednalo o návrháře.
Já mám idealizovano mužskou homosexualitu ráda a jak koukám, tak už jen podle avataru, tu nejsem jediná.

Morže
1094 příspěvků 8.9.13 17:06

Já nevím, že vám ta gramatika tak leze na mozek. Jayni to evidentně dělá schválně, aby se pobavila, jak hned za ní štěkáte, že to má špatně a akorát vzniká další zbytečná diskuze, která už mě nebaví číst.
@Jayni Ženské tvary se pomalu ale jistě vrací zpátky do módy :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.13 18:12

@Morže Ono by vám to vůbec neuškodilo, to jen tak na okraj

Grete
800 příspěvků 8.9.13 18:20

@Morže, chyby, které se dělají schválně, vypadají jinak. Věřte mi.

Go-lightly
3429 příspěvků 8.9.13 19:01
@Morže píše:@Jayni Ženské tvary se pomalu ale jistě vrací zpátky do módy :)

Včera jsem koukala do knížky „Muži to rádi oblé“ od nějakého francouzského psychologa (?) Vypadá to zatraceně zajímavě. Asi si to koupím, i když to jde proti mé postavě. Ale jo, beru, že přirozené a přírodní jsou křivky, no!

Morže
1094 příspěvků 8.9.13 19:10

@stricc Co by mi neuškodilo? Hodláte se nade mnou povyšovat nebo co?

Morže
1094 příspěvků 8.9.13 19:11

@Go-lightly To zní dobře :)

andreama
228 příspěvků 8.9.13 19:42

Honosexuálové prostě mají smysl pro krásno a někdy mi přijde, že takoví ti chlapi s vysokou hladinou testosteronu nerozeznají ani růžovou od oranžové.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek