Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deMerteuil
13 příspěvků 22.5.20 11:37
Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?

Zajímalo by mě, jestli jste v době korona krize začali víc nakupovat online, nebo spíš naopak ušetřili… Já třeba moc neusetrila, ale taky mi nakupování online moc neslo. Mnohem radši si to vyzkouším a osaham… A teď - když jsou otevřené obchody - vzali jste je útokem? :) Krásný den všem :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jitkaag
9 příspěvků 22.5.20 11:55

Online nákupy mi vyhovují, Korona na tom nic nezměnila :)

deMerteuil
13 příspěvků 22.5.20 13:07
@jitkaag píše:
Online nákupy mi vyhovují, Korona na tom nic nezměnila :)

Hmmm :thinking:

MarryJu
424 příspěvků 22.5.20 13:37
@deMerteuil píše:
Hmmm :thinking:

Hmmm:person_facepalming:

Paris1789
4384 příspěvků 22.5.20 14:13
@MarryJu píše:
Hmmm:person_facepalming:

Ehm…

Lizbeth
1320 příspěvků 23.5.20 00:05

Ne

EmilyG.
1698 příspěvků 23.5.20 08:09

Ne

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 08:11

Možná

EmilyG.
1698 příspěvků 23.5.20 08:15

@giuliettka nemuzu pro zasoby ( kava, syry, sunka, jpgurty) pres hranice ale to se snad brzo zmeni… jinak nic, jsem lina, objednavam pres net.

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 08:19

@EmilyG. Ja som objednala a vrátila.
A potraviny cez net neobjednávam a tiež chodím cez hranice, len na opačnú svetovú stranu a čakám kedy ma do tej Žitavy pustia. :-)

EmilyG.
1698 příspěvků 23.5.20 08:25

@giuliettka jj uz aby to bylo! Predstav si chtela jsem se vcera podivat v Reserved na ty tvoje saty ( vim ze jsi vratila) a oni Reserved zrusili! Ze by ho tady HM prevalcovalo?

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 08:30

@EmilyG. Tu práve prednedávnom Reserveed rozšírili. Vedľa nich bol priestor po niečom čo skrachovalo už skor a oni to k tomu pridali a odsťahovali tam detské a v dámskom a pánskom tak majú toho viac. Dúfam, že u nás zostanú. Už odišli Motivi, za Reserved by mi bolo docela ľúto. Malému tam sedia veci a páčia sa mu.

EmilyG.
1698 příspěvků 23.5.20 08:32

@giuliettka aha, tak treba to jen budou predelavat! Jejich detske jsem jeste nevidela, tak mam nadeji!

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 08:36

@EmilyG. Tu zrušili NordBlanc, ja som tam malému kupovala kalhoty. Oni mali taký zvláštný materiál a boli šité so strihom proti vytiahnutiu na kolenách. A ten NordBlanc ma docela mrzí. Malý mal polovicu vecí od nich.

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 08:42

Tak mám odpoveď správnu do vlákna. Zmenila som svoje nákupné zvyky na základe zrušenia obchodu. Práve som si tie gate našla na nete. Idem si nájsť béžovú farbu. :-D

https://www.nordblanc-obchod.cz/…spk6787s-zpv

Femur
292 příspěvků 23.5.20 09:35

@giuliettka Ty jsou pro syna? Pěkné. I v téhle barvě, ale chápu, že pro kluka je lepší jiná.
Já jsem naopak zjistila, že z oblečení teď nic nového nepotřebuju. Tedy pro sebe. Byla jsem akorát na látky, teď to tam leží a čeká na vhodnou příležitost. Těsně před koronou jsem malému v Lindexu nakoupila trenky a ponožky a přivezla si pytel oblečení pro něj od kamarádky po jejích synech. Jsou to moc hezké věci, nezničené, ona si potrpí na kvalitní oblečení.
A za roušky pro její rodinu jsem minulý týden dostala krásnou zelenou mikinu z Benettonu, syn se do ní zamiloval. Úplně jsem nákupy oblečení omezila a nějak se mi do těch krámů nechce. A pro jídlo jezdil jednou za týden manžel s podrobným seznamem. Teď už zase chodíme spolu, je to rychlejší.

EmilyG.
1698 příspěvků 23.5.20 12:08

@Femur právě kvůli těm nákupům musíte začít řídit! :-)
Muž kdysi pronesl jak lituje to chlapy čekající před OC v autě, že to by nedělal!
No, dostal čočku, hned jsem mu připomněla že s jeho pomocí/ nepomocí při mých řidičských začátcích by tam stál taky!

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 13:15
@EmilyG. píše:
@Femur právě kvůli těm nákupům musíte začít řídit! :-)
Človeče kvoli nákupom ano bohovi! :-D
Ja potraviny nenakupujem a vieš ako sa mám super. Len to chce vypilovať techniku, aby nenakupoval podľa nákupného lístka, ale vedel čo je potreba. :-)
giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 13:18
@Femur píše:
@giuliettka Ty jsou pro syna? Pěkné.

Ono to na tej fotke vyzerá, že to má tvarovaný zadok a sú dámske, ale nie sú. Ten zadok je normálny jak na všetkých ostatných detských nohaviciach. A sú zo strašne ľahkého materiálu, takže v tom nie je teplo, a majú nejakú upravu, takže ani zima. Ten reklamný popis čo tam u nich je je pravdivý. Decko si ich oblúbi rýchlo. :-)

mimi
245 příspěvků 23.5.20 13:25

No, trochu som zmenila. Do potravin chodi drahy raz za dva tyzdne. A ja pre chlieb do maleho obchodu pri dome.
Drogeriu som prvy raz teraz objednala z dm online. Oblecenie - od januara som nekupovala. Az teraz, po karantennej revizii satnika som objednala jedny letne business nohavice, ako ja hovorim „slušácke“ do prace, a jedny upletove saty na leto na doma. Takze, nieco som usetrila, ale zaroven zistila, kam sa najblizsie peniaze rozkotulaju (nove okuliare nie su lacna vec a pod.).

giuliettka
6743 příspěvků 23.5.20 13:41

@Femur Pozerám, že sme obe chytli červené. Tie nohavice mu nedávam na spoločenské udalosti. Vonku na behanie, do školy a tak. Majú síce zips na jednej nohavici, ale žiadne našívané kapsy. Sú športové a decko je ešte malé na to, aby vedľa mňa chodilo sposobne v obleku. A na tepláky na vonku je priveľký. :-D

Oldyn
6345 příspěvků 23.5.20 14:11

@deMerteuil
Až jsem překvapená, ale ušetřili jsme hodně. Už jsme dva měsíce nebyli v kině, divadle, diskotéce, festivalu, koncertu, prodlouženém víkendu, žádný večeře, soustředění, sportovní aktivity, všichni odložili slavení kulatin, takže ani dary. Benzín mám v nádrži asi měsíc, děti nikam nevozím, ani nevyzvedávám. Vařím pořád stejně, nakupuji taky tak. Dokonce jsem ušetřila za sazenice, všechno mám ze semen, byl na to čas i chuť. S novým oblečením čekáme až budeme bez roušek. Pracovali jsme HO.

Femur
292 příspěvků 23.5.20 18:50

@giuliettka Asi že lidi si myslí, že sportovní kalhoty jsou fuj. :-) Co jako jinýho pro kluka na lítání ven? A na výlety do přírody. Já mám takové podobné i na sebe (teda jedny černé a jedny šedobéžové). Na túru po horách, výlet do lesa, super.

Femur
292 příspěvků 23.5.20 18:55

@EmilyG. Ale můj muž nečeká v autě, jdeme spolu, teď už to snad nevadí :-) Jeden veze vozík, nabírá, druhý poletuje po krámě, nabírá. Víc hlav víc ví. On hlídá zásoby toaletního papíru :-), slevy…, nápoje, salámy :-) já ostatní potraviny. Dělba práce. A u pokladny jeden vykládá, platí, druhý nabírá do vozíku za pokladnou. Je to mnohem rychlejší.

Femur
292 příspěvků 23.5.20 19:00

@giuliettka Anebo jsem chytla červené za to, že můj syn nosí oblečení po jiných dětech. :-), no a?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek