Jak moc mi heřmánek zesvětlí vlasy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xKIKIx
13 příspěvků 25.12.17 10:15
Jak moc mi heřmánek zesvětlí vlasy?

Ahoj, ráda bych si „odbarvila“, spíš zesvětlila vlasy heřmánkem, aby mi chytla barva. Mám takové světlejší hnědé vlasy, takže o kolik by se mi zesvětlily, kdybych ten proces třeba 3× zopakovala?
Díky moc, Kiki.

Reklama

Reklama

Reakce:

mimi
12 příspěvků 25.12.17 11:42

Hnede vobec. Harmancek jemne zvyrazni blond farbu, max tak pri tmavych blond vlasoch. Vyraznejsi efekt moze byt pri svetlych blond aj to az po opakovanom pouzivani.

giuliettka
1422 příspěvků 25.12.17 17:26
@xKIKIx píše:
Ahoj, ráda bych si „odbarvila“, spíš zesvětlila vlasy heřmánkem, aby mi chytla barva. Mám takové světlejší hnědé vlasy, takže o kolik by se mi zesvětlily, kdybych ten proces třeba 3× zopakovala?
Díky moc, Kiki.

Stačí kuru zopakovať 3 krát. Vysledok nie je na prvý pohľad viditeľný, ale učinok sa prejaví až po nanesení následnej farby. Ja som použila tento návod. V hrnci přiveďte k varu jeden šálek vody. Poté teplotu snižte a ponořte do horké vody 8 sáčků heřmánkového čaje a vařte na mírném plameni po dobu 15 minut. Nechte vychladnout. Poté přilijte ¼ lžičky levandulového oleje a zahustěte 1 kelímkem bílého jogurtu. Již hotovou směs nanášejte rovnoměrně po celé délce vlasů, od kořínků po konečky. Nechte působit 30 minut. Poté vlasy opláchněte vlažnou vodou, aby jste odstranili veškeré zbytky směsi. Proces je doporučeno zakončit regenerační maskou, či kondicionérem.
Ten jogurt v tom vlasy pripraví na následne farbenie. Potom som dala túto farbu a výsledok je perfekntý.

catherinne
13418 příspěvků 25.12.17 18:30

@giuliettka ses dala na čarodějnictví???

giuliettka
1422 příspěvků 25.12.17 18:33

@catherinne No, tak trochu, povodne som jej chcela poradiť, aby si na vlasy naniesla šťávu z 8 citronov a vyliezla na slniečko a vydržala tam 8 hodín, na každý citrón hodinu, ale matka príroda mi to překazila. Vonku nie je slnečno. :-D

vlm
3920 příspěvků 25.12.17 19:09

@giuliettka zapomněla jste, že musí přidat žabí hlen :)

giuliettka
1422 příspěvků 25.12.17 20:01

@vlm No na ten som zabudla. :-D
Ale ja som ten recept okopírovala zo stránky pre ženy a jak tak na to pozerám, tak keď budem variť jednu šálku vody 15 minut, tak mi z tej vody zostane tak akurát prihoretý hrniec. :-D

xKIKIx
13 příspěvků 27.12.17 11:28

Díky ;-)

Carrie21
32 příspěvků 04.01.18 16:01

Ahoj, pokud nejsi blondýnka, heřmánek Ti moc nezesvětlí…Vlasy po jsou po něm ale krásně lesklé a voní:-) Na zevětlení je lepší citron a sůl v létě - ale je to trochu drastický…

Reklama

Váš příspěvek

Elsa Schiaparelli se otáčí v hrobě. Její odkaz pošlapali na přehlídce plameňáci!

V roce 2014 módní návrhář Marco Zanini oživil značku Schiaparelli... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Kufr is dead. Proč mi na cesty stačí málo

Autor: Monika

Jste batůžkářka, nebo na cesty vyrážíte s velkým kufrem? A co typ... Celý článek

Reklama