Jak na mokré skvny v podpaží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 18:08

@coralline Naprostý souhlas.

Jetthro
1130 příspěvků 16.9.12 18:29

@coralline To si vzdycky rikam taky, ale kdyz ono to je tak neesteticky :D

ariesek67
277 příspěvků 16.9.12 18:41

@Jetthro Neestetické, ale lidské, Já potkal letos v létě v Brně v šalině paní měla oblečený nějaký nátělník nebo halenku na ramínka v podpáždí bobra jak Gottvald beranici. A stála nademnou a s toho bobra jí odkapával pot těsne kolem mé hlavy na podlahu šaliny. To mě připadná neestetické a nehygienické.

Příspěvek upraven 16.09.12 v 18:42

Alhambra
861 příspěvků 16.9.12 18:42

No právě. Šediny jsou taky normální a fyziologické, ale to neznamená, že si je přestanu barvit.

coralline
840 příspěvků 16.9.12 18:57

@Alhambra Ovšem barvením šedin nezabraňujete svému tělu v žádném fyziologickém procesu, jako když zastavíte pocení.

coralline
840 příspěvků 16.9.12 19:01

@Jetthro S tím souhlasím. Ale co se dá dělat. Mně osobně to nestojí za to, abych na sebe patlala nějakou chemii (Driclor a další návrhy).

Lucka
3 příspěvky 16.9.12 23:08

X

Příspěvek upraven 29.05.17 v 09:35

rumpetroll
124 příspěvků 16.9.12 23:34

Potit se je normální, ale když stojím před lidmi a něco jim mám vykládat a mám fleky v podpaží, míra mého stresu se ještě zvyšuje. Netrpím normálně nadměrným pocením, ale v práci, ačkoli mám pocit, že mám vše pod kontrolou a jsem v klidu, tělo vykazuje něco jinýho. Nemusí být přes 30stupňů, klidně mi na zbytek těla může být docela zima - tím divněji to vypadá.
Díky sajrajtu, kterej se asi nachází v Dricloru, si můžu dovolit kupovat jakýkoli oblečení a ne u všeho řešit nejen jestli mi to padne, kolik to stojí a co je to za materiál, ale i jestli v tom budou vidět skvrny v podpaží. Nepřeju nikomu ten neustálý pocit kontrolování se, jestli tam něco mám vidět nebo ne a co na to lidi, před kterýma právě „vystupuju“ (ne z tramvaje :-)).
Zaujal mě ten vichy, fakt to funguje taky? Na driclor nedám dopustit, ale hnus to asi je, vždycky mě pak svědí podpaží. Ale stačí ho dávat čím dál míň, takže přetrpět prvních pár dní a teď už si ho dávám max.1× týdně nebo ani to ne.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.9.12 00:33

@rumpetroll
to ho ještě používáte zbytečně často, stačí snad 1× za měsíc (při nadbytečném užívání totiž přestává účinkovat!).
vichy opravdu funguje taky, a to jsem prosím nevěřící tomáš :) dlouho jsem ho ani nechtěla vyzkoušet. ne jako driclor, ale stačí třeba dvakrát po sobě použít driclor a pak dvakrát týdně používat vichy, mezitím jen deodorant (já tedy navíc ještě nějaký co nejpřírodnější, ať zbytečně netrávím tělo) a driclor zase za cca 3 týdny.
vichy obsahuje myslím totéž, co D, jen menší koncentraci. bez oxidu hlinitého to nejde. používání naprosto nepálí a jde použít běžně ráno, ne jen v noci.

rumpetroll
124 příspěvků 17.9.12 00:39

@Jiná Realita Aha, díky, no já se do dricloru „odvážila“ teprve nedávno, když už mě to vážně štvalo, že to jinak nešlo a že jsem nakupovala oblečení podle toho, jestli na něm fleky budou vidět nebo ne. Takže jedu podle návodu a tam psali, že zezačátku každý den a postupně míň. Tak to jsem ráda, že to bude stačit i jen 1× za měsíc.
Ten vichy možná vyzkouším, ale trochu bych se bála, že to nezafunguje a já na to budu spolíhat :-) no tak bych to měla vyzkoušet někdy, když na sobě budu mít „bezpečné“ oblečení a pocení poznám jen já sama :-)

chica_simpatica
16 příspěvků 18.9.12 22:35

Pracovala som v budove v ktorej sa nedali otvorit okna - bola tam len klimatizacia. A potila som sa vkuse, vobec nezalezalo na tom, ci mi bolo teplo alebo zima alebo ci som bola v strese. Odkedy som zmenila pracu a mam cerstvy vzduch, tak je to uplne v pohode. Asi dost drasticke riesenie, ale treba sa nad tym zamysliet. A to ani nehovorim, ako sa mi mastili vlasy… Aj to sa zlepsilo ;)

Leeluu
9 příspěvků 18.9.12 23:18

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Driclor, ano je to sice docela dost řacha, ale dá se snést a hlavně jediná věc, která doopravdy funguje :-)
Nejlepší je podpaží před jeho nanesením vždy natřít krémem,(ne hned po sprchování a hlavně první týden si neholit podpaží) nepoužívat na něj upnutá trička, ale volnější, vzdušné. Já jej používala vždy večer, první týden; druhý obden apod…dnes mi stačí natřít se tak 1-2× měsíčně :-)

bestia
2300 příspěvků 18.9.12 23:24

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:11

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.12 12:14

@bestia já to zkusila jednou hned po oholení, protože jsem si to nějak neuvědomila či co a nikomu bych to nepřála. Pálí to a svědí jako čert. Ikdyž jsem to hned smyla, ještě tři hodiny jsem se drbala v podpaží…

Madla L.
16 příspěvků 19.9.12 12:43

Jak již trefně zmínila coralline, bych ještě ráda dodala, že požadavek na naprosto (!) suché podpaží zavání solidní obsesí/hloupostí/… :-)

Reny09
3 příspěvky 3.10.12 17:50

Excipial DeoForte mám vyzkoušen a jsem spokojená. Po Dricloru jsem se mohla svěděním zbláznit.

PavlinkaK
96 příspěvků 4.10.12 15:56

Mám podobný problém, ale se vznikajícími skvrnami na tričku od potu, které nejdou vyprat. Mám několik bílých triček, které jsou úplně zešedlé v podpaždí, peru je na 30st. a používám tekutý prášek na bílé prádlo, ale nepomáhá to.

Reny09
3 příspěvky 4.10.12 22:13
@PavlinkaK píše:
Mám podobný problém, ale se vznikajícími skvrnami na tričku od potu, které nejdou vyprat. Mám několik bílých triček, které jsou úplně zešedlé v podpaždí, peru je na 30st. a používám tekutý prášek na bílé prádlo, ale nepomáhá to.

A co toto? Jak je to praktické nevím, ještě jsem neměla.
http://www.fajnslevy.cz/…i/komentare/

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 4.10.12 22:23

@PavlinkaK zkusila bych vyprat na 60, pokud je to bavlna tak vydrží a vypere se to. umělina bohužel pak zašedne. vyhodit a podobné už nekupovat. praní na 30 je spíš ne-praní, asi jako mýt nádobí ve studené vodě.

real.blond
6688 příspěvků 4.10.12 22:49

Driclor - jeho pouzivani jsem nedala.. Mam ale velice pozitivni zkusenost s Clinique dry-form antiperspirant-deodorant - opravdu doporucuji, ale je naprosto bez parfemace. Nicmene opravdu vrele doporucuji - nikde nic nepali, nevysusuje a nedela bile skvrny na obleceni:)

Kitina1987
27 příspěvků 5.10.12 08:31

Něco podobného jsem taky řešila a vyřešila takto:

1. antiperspirant Adidas- ale jen ten růžový!!! je to takový gelový :)Pro mě je tohle No. 1
  2. antiperspirant Rexona- fialový- bílý tuhý a ten pak zafixovat sprejem od Dove

tohle je pro mě nouzovka, když růžovka nečekaně dojde

1. http://www.electroantiperspirant.com
  • o tomhle vážně přemýšlím :)
Suniang
49 příspěvků 5.10.12 09:58

Velmi dobry je Driclor, prodava se pouze v lekarne, ale neni dobre ho pouzivat prilis dlouho. Na bezne pouzivani Driclor, alespon podle me, neni.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 22:24

@Suniang Souhlasím s vámi, ikdyž jsem psala, že Driclor používám. Přes zimu se ještě dá používat, v létě, je to horší. Už se mi několikrát stalo, že jsem se jím natřela(?) po holení a mohla jsem se zbláznit a uškrábat k smrti. Opravdu je potřeba dodržovat návod, popřípadě ho radši používat méně než více.

Suniang
49 příspěvků 8.10.12 09:23

@hhhudec presne tak, poceni ma proste svuj smysl, at uz se nam to libi nebo ne, nadmerne poceni je opruz, sama to znam, ale Driclor se pouzivat delsi dobu nesmi, on ty pory vlastne.. jak bych to rekla.. zalepi..

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.12.12 19:29

Ještě není špatný Eucerin, ale musí se tam asi dodržet ta aplikace večer, po sprchování. když ho nanesu až ráno, tak sice bojuje, bojuje, při standardním dni i vybojuje sucho, přestože i cítím, že je mi horko a třeba se mi červenají tváře, ale jakmile je nějaký extra stres- zkouška, zápočet nebo setkání s někým, na kom mi záleží (ideální okamžik pro mokré fleky…), tak prostě ta ranní aplikace nestačí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek