Jak na ploché břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jetthro
1130 příspěvků 3.9.12 08:55

@bestia Jo no, asi si to tu precetl nekdo kdo dela denne 250 sklapovacek a divi se ze jeste nema videt svaly a pravda se blbe priznava :D prece jenom flaknout sebou na zem a delat sklapovacky je o dost jednodussi nez jit na kolo nebo behat :)

doporucuju se podivat na tohohle pana http://www.youtube.com/watch?…

ArlenQueen
12 příspěvků 3.9.12 14:47

Takhle, taky jsem s tímhle měla určitou dobu problém. Byla jsem velice štíhlá, ale břicho jsem měla vypouklé. Takové jakoby dětské. Hodně jsem na břicho
cvičila, abych ho měla vyrýsované nebo aspoň ploché, jenže se nezlepšovalo.

Po nějaké době jsem to přestala řešit, přestala jsem se stresovat. Dala jsem na rady lidí a začala do jídelníčku přidávat více vlákniny (nejen celozrnné věci, ale i hodně syrové a vařené zeleniy…POZOR, NE TÉ CO NADÝMÁ). A taky jsem přestala každodenně dělat desítky opákování „těch zaručených cviků na břicho“. Místo toho jsem ZAČALA STŘÍDAT POHYB. Což znamená, někdy zajdu na kolo, jindy hraju tennis, jindy cvičím doma delší nebo kratší sestavu, někdy zajdu zaplavat a chodím každý týden na studiovou hodinu (fitbo, pilates aj.) Je to neuvěřitené, ale od té doby mé problémy ustupují…začínám mít vyrýsované hodně horní část bříška…u té dolní je to horší, protože na tu je potřeba mít velice dobrý jídelníček, aby se tam tuk tolik neukládal a aby člověk nbyl nafouklý. Také jsem díky kombinovanému sportu získala lepší držení těla a už samotné držení způsobuje na pohled hezčí bříško.

kitti1
22 příspěvků 3.9.12 15:52

Děkuji za rady, něco z toho mě zaujalo a vyzkouším, třeba o cvikách na dolní břicho jsem neměla ani ponětí.
Arlenqueen to docela vystihla, taky mi to břicho připadá takové jako mají malé děti, stravu jsem měnila asi před půl rokem, do té doby jsem se vesele ládovala mcdonaldem a kfc a místo oběda si dala sušenky a bagetu, teď na to víc dbám a hlídám si pitný režim i těch 5 kusů ovoce denně a nezajídám se sladkostmi a polotovary, proto mě právě mate, že s tím břichem (a tedy i trávením) to nic neudělalo.

Sport mám různorodý, jednou týdně koně, dvakrát týdně tancování, jednou týdně plavání s fitkem (tam ale jen tak na rozehřátí protože to je v ceně toho plavání), v létě inline, v zimě chodím na kluziště, čas od času si zajdu na jógu a k tomu je třeba doma procvičovat sestavy z tanečků a denně si jako rozcvičku po ránu dám pár cviků plus protažení šlach (ty protahovat potřebuji často, protože mám sklony k jejich tuhnutí), takže bych řekla, že sportovně to nezaměřuji jednostranně, že kombinuji jak ty silové sporty, tak strečové a balanční, navíc bez pohybu bych si připadala úplně vyšťavená.

Blair
359 příspěvků 3.9.12 17:35

Nejlepší na ploché bříško je pilates.

zinuskaskoupuska
5 příspěvků 6.6.15 13:41

Na ploché bříško to nejde jen posilováním, mnohem účinější než strávit každý den 15min sklapovačkama, je využít nějakého aerobního cvičení, kde je komplexní pohyb a tuky budou mizet, posilováním se jen tvoří svalstvo a tuky nemizí…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek