Jak na velmi široká lýtka?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
volfish
945 příspěvků 16.11.12 08:55

@saryvary jsou to tyhlety - http://www.elfshoes.com.au/…3-blk-9.html (hledala jsem obrázek, cena byla nižší i než tady uvedená po slevě!)
@continuity ano, správnou péči budu muset nastudovat - kožené kozačky jsem nikdy neměla. Asi budu potřebovat nějaké speciální napínáky a tak.

saryvary
681 příspěvků 16.11.12 09:10

@volfish Jednoduché, pěkné, taky je vyzkouším.

volfish
945 příspěvků 16.11.12 09:12
@saryvary píše:
@volfish Jednoduché, pěkné, taky je vyzkouším.

To už je jenom bonus, že vypadají elegantně. Já už teď fakt chodila do obchodů s jediným požadavkem - ať to zapnu. Klidně fialové s puntíkama a žlutou přezkou. Zbytek oblečení už by se nějak doladil :-D

Zuza Karadzic
30 příspěvků 16.11.12 09:31

@volfish Gratuluju, vypadají pěkně.

Zrovna včera jsem na netu narazila na kozačky od Jenny by Ara, taky pro lýtka xl (42 cm obvod). Nevypadaly špatně, jenže zrovna u kozaček se mi do nákupu přes internet moc nechce…

Můžu se zeptat, v jaké prodejně jste boty sehnala? Děkuji.

volfish
945 příspěvků 16.11.12 09:41

@Zuza Karadzic původně jsem byla v Ara shoes - Vršovice (Moskevská, Praha), ale měli tam jen jeden model, tak mi prodavačka rovnou zavolala do pobočky ve Vodičkově a nechala mi tam odložit další 3 páry, po práci jsem se tam zastavila. I prodavačky byly moc fajn, hlavně asi proto, že se nemusely vytáčet a vzdychat jako jinde, že prostě takový strašný atyp vůbec nevedou (a člověk si pak připadá jako monstrum).

Zuza Karadzic
30 příspěvků 16.11.12 09:55

@volfish Děkuju moc.
Zkusím jít rovnou do Vodičkovy (Moskevskou a Anglickou si nechám jako zálohu). Taky bych ráda nějaké s podpatkem :)
Ať se vám kozačky dobře nosí!

Korall
1 příspěvek 30.11.12 17:36
RADA

Drahé dámy, k těm lýtkům - jediný co Vám všem na to pomůže je protahování lýtka anebo nošení bot na podpadku!!! Ověřeno sama na sobě!!! Cvičení ani diety nepomáhají. Mě trápí lýtka celý život, kolikrát jsem se v obchodě i rozbrečela, takže vím o čem mluvím!!!

jazes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.12 19:11

Holky, které jste byly úspěšné, nechcete sem dát fotku na noze? já jsem si uvědomila, že vlastně ani nevím, jak to pak ve výsledku vypadá a jak bych je já osobně vlastně oblíkala. prosím… =)

Sibyla
2646 příspěvků 30.11.12 19:58
@continuity píše:
@cosentina: nie, to je dokaz toho, ze riesite uplne blbosti. dolezitejsie nez absolutny obvod lytok je ich tvar a tie nohy z prveho odkazu su niektore vyslovne pekne.

Tohle je pravda. Mám kamarádku, která má podle mě i jiných krásné nohy. Ona sama je s nimi spokojená. Šly jsme kupovat kozačky - dlouho nosívala jen kotníčkové - a ona se do žádných nemohla dostat. Pak se změřila a zjistila, že má 40 cm obvod! Ale nikdo by ani náhodou neřekl, že má tlusté nohy - má pěkně tvarované lýtko a štíhlé kotníky. Kdysi, ve starší literatuře, jsem četla: „Vám kotníky nikdy neztloutnou, a kotníky jsou u ženský to hlavní.“ Odsoudila jsem to jako zastaralé: kdo se dnes kouká po kotnících! - ale ono na tom něco bude.

Merseger
38 příspěvků 1.12.12 14:23

Já mám obvod lýtka v nejširším místě 47 cm. Asi si umíte představit, že jsem NIKDY v životě žádné kozačky nezapnula (stálý obvod tak od 12-13 let). Naštěstí mají aspoň docela fajn tvar a mám normální kotníky, takže by mohlo být hůř. Ale asi do 18 jsem na sebe z toho komplexu nevzala kratší sukni než po kotníky… :D Na takhle obří obvod asi vysoké boty nikdy neseženu, co? Tedy pod 5 tisíc :D (jsem student)

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 17:36

@Merseger Já jsem dneska v OC chodov řešila stejný problém, mám tedy kolem lýtka 45cm, tak jsem tušila, že to bude oříšek. V Humanicu ani u Bati jsem si neškrtla, ale v Deichmannu jsem našla hned troje kozačky, které mi byly, dvoje se mi nelíbily a jedny byly takové „neurážející“, tak jsem je hned koupila. Cena 1000,– Kč. Samozřejmě nejsou kožené, ale umělé za ty peníze, to je asi jasné, ale jsem ráda, že jsem je našla, protože na boty za 5000 bych taky neměla v rozpočtu místo, i když chápu, že by byly kvalitní a pěkné.

Merseger
38 příspěvků 1.12.12 20:10

Díky, zítra se tam podívám, třeba se do nich i s těmi 2 cm navíc (ok…no je to 47-46) nacpu. O materiál mi v tomhle případě snad už ani nejde, možná jen co se týče vzhledu - jsem od přírody ujetá na šněrovací boty (ne kurví :D), takže bych byla ještě radši, kdyby byly takové. Dík za tip, uvidíme.

arwen_undomiel
72 příspěvků 1.12.12 20:14

@Merseger Nějaké šněrovací tam byly, ty jsem ale nezkoušela, protože já je naopak nemusím. Ale jedny z těch, co jsem také zkoušela, měly malé šněsování nahoře - zezadu. Měly ale ohrnovací vršek, což jsem si říkala, že další rozšíření na tom lýtku nepotřebuju :-) A jedny tam byly dokonce kolem lýtka ještě volné, ale měli jen o číslo větší, než potřebuju (anebo zas malé). No každopádně přeju hodně štěstí, je fakt, že extra výběr to taky není, ale snad budete mít šťastnou ruku.

Merseger
38 příspěvků 2.12.12 23:07

Tak nic. :( Nezkoušela jsem úplně všechny, ale v zásadě různé druhy, především ty, které působily širší.
Ani do těch vašich jsem se bohužel nedostala - po řádném povolení tkaniček jsem se dostala do jedněch šněrovacích (přesně moje vysněné - černé, matné, trochu na podpatku, kulatá špička :'( ). Jak se dalo čekat, vypadaly by ok, kdyby se to šněrování kvůli nutnému povolení směrem nahoru nerozšiřovalo, což šířku lýtek ještě víc zdůrazňovalo. Kdyby nebylo to šněrování zamýšleno jako úplně úzké, ale i dole pod úrovní kotníků bylo širší, bylo by to ideální. Tak to snad vyjde příště.. :)

arwen_undomiel
72 příspěvků 2.12.12 23:51

Tak to mě mrzí :-( Vím, jaké to je. Držím palce, ať brzo najdete.

Aroosak
639 příspěvků 2.12.12 23:59

@arwen_undomiel
Nechtěla jsem to rozmazávat v galerii, aby se toho někdo nechytnul, ale tady ráda konstatuju, že to vůbec nevypadá, že byste měla široká lýtka! :-) Já taky ráda nosím kozačky a docela by mě zajímalo, jestli si toho lidi všimnou nebo ne (myslím těch širokých lýtek). No fotky sem dávat nebudu. Celou základku jsem kvůli tomu odchodila v kalhotech, takže na znovu si ten komplex vytvářet nechci ;-)

arwen_undomiel
72 příspěvků 3.12.12 00:03

@Aroosak Jé, dík :-) No já se taky snažím fotit tak, aby to nekřičelo do světa. Ale zezadu - fakt dva džbánky podle mě :-D

Merseger
38 příspěvků 3.12.12 20:26

@arwen_undomiel
Souhlasím s Aroosak, opravdu to nevypadá, že byste je měla široká. Na to, že je u nás rozdíl v obvodu jen 1-2 cm, moje rozhodně působí mnohem širší. Kolik měříte? Ono asi záleží i na délce lýtka, na „kratším“ to bude asi výraznější (já 165 cm). Každopádně ještě jednou gratuluju k úlovku (botám)!

arwen_undomiel
72 příspěvků 3.12.12 21:48

@Merseger Já mám 170, tak možná to taky udělá trošinku rozdíl. Každopádně podle toho, jaký mívám s kozačkami problém, tak rozhodně konfekční lýtka to nejsou :-D ale za gratulaci děkuji. Já jsem nejdřív všude sháněla takové ty natahovací „kozačky“ jakoby elastické, byl to hit nějak před lety, ale dneska už se to evidentně nedělá, nebo jsem nenarazila. To byly tehdy na dlouhou dobu poslední kozačky, co se mi podařilo na sebe koupit.

majajilk
72 příspěvků 3.12.12 21:49

Mám podobný problém… Mám sice obvod necelých 40 cm, ale nohu velikosti 35 :( Takže sehnat boty, které by mi byly přes lýtka a zároveň mi v nich neklouzala noha, lze jen stěží… Nějaké tipy na malé boty? :) Jinak si za lýtka můžu asi sama - tancuju, takže mám prostě svaly.

arwen_undomiel
72 příspěvků 3.12.12 21:52

@majajilk Napadá mě asi leda pružné nebo šněrovací nebo tak něco :-/ Tohle já mám s kalhotami, když nejsem teda zrovna těhotná jako teď: buď jsou mi malé přes zadek, anebo odstávají v pase. Ale je fakt, že to se dá řešit lépe, než boty :-(

majajilk
72 příspěvků 3.12.12 21:59

@arwen_undomiel já mám bohužel ještě zdravotní problémy, takže musím mít pevné kotníky ;) Takže většinou skončím u šněrovacích, ale to se taky nehodí ke všemu… No s kalhotama mám taky problém. Mám svalnatá i stehna, ale zadek mám normální, takže když to natáhnu na lýtka a stehna přes zadek mi jsou volné. Řeším to sukní. Celkově řeším takovéhle věci často, jsem malá, ale mám ženské tvary. Ale to sem nepatří…

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.12 22:32
@arwen_undomiel píše:
@Merseger Já mám 170, tak možná to taky udělá trošinku rozdíl. Každopádně podle toho, jaký mívám s kozačkami problém, tak rozhodně konfekční lýtka to nejsou :-D ale za gratulaci děkuji. Já jsem nejdřív všude sháněla takové ty natahovací „kozačky“ jakoby elastické, byl to hit nějak před lety, ale dneska už se to evidentně nedělá, nebo jsem nenarazila. To byly tehdy na dlouhou dobu poslední kozačky, co se mi podařilo na sebe koupit.

Natahovaci kozacky dela Peter Kaiser, ale tezko rict, kolik se natahnou.

arwen_undomiel
72 příspěvků 3.12.12 22:39

@i-vana Díky za tip, ale obávám se, že to je trochu nad moji cenovou skupinu :-) Ty tehdejší, co jsem měla na mysli, byly spíše takové levné botky. Ty z vašeho odkazu jsou ale moc hezké a určitě něco vydrží, o tom žádná :-)

Moir
2445 příspěvků 4.12.12 08:39

@majajilk nějaké natahovací má, myslím, ARA, s goretexem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek