Jak na velmi široká lýtka?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Rosalyn
925 příspěvků 4.12.12 11:23

Já dneska viděla nějakou slečnu s širšími lýtky - měla kotníčkové boty na podpatku a tmavé punčochy a nevypadalo to vůbec špatně. Možná to také zkusím.

Rosalyn
925 příspěvků 4.12.12 11:59

Pro červenoramínkovače: Vždyť jste ji neviděli, jak můžete vědět, že jí to neslušelo? Raději budu věřit vlastním očím. ;-)

Merseger
38 příspěvků 4.12.12 12:17

@arwen_undomiel Natahovací jsem myslím viděla v Tescu (F&F, konkrétně Nový Smíchov). Nebyly „můj typ“, tak jsem je nijak nezkoumala, ale řekla bych, že to za zkoušku stojí. ;)
@Rosalyn takhle prochodím celou zimu… Kvalitní matné černé punčochy (X párů + 1 termo), kotníčkové boty na podpatku/klínu i bez ve stylu martensek, (tyhle konkrétní mi dělají překvapivě dobrou nohu) + k tomu sukně nebo šaty zhruba na kolena kvůli kabátu, nesnáším, když mi z něj kouká víc než 1-5 cm sukně.

Merseger
38 příspěvků 4.12.12 12:21

Ještě @Rosalyn Z vlastních zkušeností strašně záleží na konkrétních botách a i takových blbostech, jako šířka šněrování a tvar podpatku. Jsou kotníčkové boty, ve kterých vypadám jako s 2 sudy místo lýtek, i takové, které to překvapivě nějak vyrovnají a vypadá to proporčně ok. :D

Finette07
10 příspěvků 5.12.12 10:58
Kozacky

Tmavsi puncochy, pripadne boty ve stejne barve jako puncochy (at uz kozacky v zime nebo lodicky v lete). Aspon maly podpatek.
Muzu doporucit kozacky Gabor - sice vyssi cena, ale jsou kozene, neskutecne pohodlne a maji ruzne sirky pres lytko!

volfish
945 příspěvků 5.12.12 16:53

@jazes určitě dobrý nápad, dřív jsem neměla čas, takže připojuju fotku svých „Zlatých hromnic“ až teď.

stephora
14 příspěvků 29.1.13 14:28
@MP Janka píše:
Já má lýtka 40 cm, letos jsem absolvovala koupi zimních kozaček a úspěšně a v mých finančních možnostech (do 2000). Koupila jsem v CCC Lasocki, jsou až ke kolenům, bez gumy a mohla sem je koupit i ve své velikost 39, dřív jsme kvůli lýtku brala 40, ale tyhle zapnu v pohodě i přes kalhoty a ke všemu odpoledne.

JO, to jsem letos taky udělala. A omylem se mi podařilo vyhodit účtenku - mám je 4 měsíce a mají žraloka, teče do nich, ošoupaly se a jedno malé zakopnutí a proražené až na látku. Taky se ošlapaly podpatky…Takže tyhle polské šunty nekupujte. Zkusila jsem to s CCC víckrát (kozačky, baleriny, kecky…) a boty vydrží max 3-4 měsíce, a to prosím nekupuji „módní obuv“.

JInak díky za toto téma, protože díky tomu žraloku zmiňovanému výše potřebuji nové kozačky. Takže zkusím Beltissimo, najít někde vhodné Gaborky mebo Marcky…

queenmargot
1106 příspěvků 29.1.13 14:55

Také jsem měla dlouho problém sehnat kozačky přes svá lýtka, v nejširším bodě 42 cm. Loni se však podařilo, v CCC - kolekce Clara Barson za 890,–. Nejsou sice kožené, ale zatím naprosto bezproblémové. Tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží.

modny guru
280 příspěvků 29.1.13 15:06

Tak lýtka som si ešte nemerala…Ale určite by pomohol strečing na tie lýtka a vysoké opätky(skúsenosť kamošky športovkyne).

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.13 19:55

@stephora Já jsem s botama z CCC docela spokojená. Měla jsem několikery od balerín přes letní sandály po kozačky, kožené i umělé a fakt si nestěžuju. Baleríny jsem s lítostí vyhodila po čtyřech letech, protože jsem vydřela vnitřní podšívku. Byly to moje oblíbené „bačkorky“, procestovaly se mnou kus světa a nikdy jsem si v nich neodřela nohy ani naboso. Stejně tak jsem milovala jarní/podzimní boty na klínku, ty mi vydržely asi 3 roky a ty jsem nosila hodně často.

stephora
14 příspěvků 30.1.13 16:50
@Kokoska1 píše:
@stephora Já jsem s botama z CCC docela spokojená. Měla jsem několikery od balerín přes letní sandály po kozačky, kožené i umělé a fakt si nestěžuju. Baleríny jsem s lítostí vyhodila po čtyřech letech, protože jsem vydřela vnitřní podšívku. Byly to moje oblíbené „bačkorky“, procestovaly se mnou kus světa a nikdy jsem si v nich neodřela nohy ani naboso. Stejně tak jsem milovala jarní/podzimní boty na klínku, ty mi vydržely asi 3 roky a ty jsem nosila hodně často.

to koukám a závidím :) já zaplesala, když přišly CCC boty na český trh, byly tam slušné ceny - koupila jsem „zdravotní“ korkové letní pantoflíky - guma se ošlapala za měsíc a korálky ze zdobení vypadly po týdnu - šly na reklamaci. Dala jsem znova šanci v případě kecek - jednou na sobě v letním vedru a odlepila se guma, šly na reklamaci. Pak jsem měla jednou štěstí - letní sandálky, mé milované, mám je dodnes, i když už jsou jeté. Zkusila jsem tam za ně koupit náhradu - bohužel jsem v ní jednou v létě zmokla a doma zjistila, že se mi oloupala ploska boty - zase reklamace. Další pokus byl s balerinami - po dvou měsících nošení se jim propadla pata - zase reklamace. Poslední pokus s kozačkami Clara Barson - a tento příběh už znáte. Nekoupím tam už nikdy nic, protože jedny boty, co vydržely, na čtvery téměž ihned zničené…to fakt nedám. A to opravdu ani jedny nebyly „módní obuv“…

top topic
967 příspěvků 30.1.13 19:27

Dámy, mám doma tyto kozačky:

http://www.duoboots.com/…gabrielle/d/

Bohužel, jsou mi velké přes lýtka:-D Velikost 38, lýtko 43, potřebovala bych menší. Zakoupeny ve slevě za 120 euro plus 15 euro doprava. Prodám za stejnou cenu plus doprava v rámci ČR. Pokud byste byly z Brna, můžeme se domluvit na předání.

Nevím, jak je to tady na MP s inzercí tohoto typu, pokud to není košer, tak se předem omlouvám adminovi za komplikace s mazáním příspěvku:-)

Jsou fakt krásné, jen prostě nesedí tak, jak mají.

top topic
967 příspěvků 30.1.13 19:34

Jsem zapomněla dodat, že jsou nenošené, před chvílí jsem je vybalila z krabice.

queenmargot
1106 příspěvků 30.1.13 22:19

Škoda, že nejsou v 39. To bych do nich nejspíš šla.

Janka h.
4 příspěvky 3.2.13 17:57

Ahojte som tu nova a som velmi rada ze niesom sama :) mam 24 rokov a obod lytka 41 cm…od malicka mam komplexi nenosim absolutne sukne mozno v zime ku vysokym tomankam kde to nieje tak velmi vidiet ziadne kratasi ani vysoke topanky uz som s tym zmierena ze to nenosim aj ked sa ma ludiav lete pytaju ci mi nieje v dlhych teplo :D navise mam to dedicne po mame a este aj sportujem…ako mam cvicit teda ten strecing myslim mohol by mi niekto poradit???a chodim behat ale len moja vaha nie do kopca a tak pol hodinu ale asi to dam na hodinu kedze sa tu spominalo ze bezci na dlhu trat maju skoro vsetci chudobne lytka co vy na to???myslite ze mi to pomoze???obod lytka 41 cm vyska 163 vaha 55 kg sportova postava vsetko je v norme ale lytka su akesi az moc obiemne a viacej svalu ako tuk mama ma tuk a ja kedze som take sportove dieta uz od malicka tak mam viacej svaly…navise mam sedavu pracu a mozu mi casom puchnut…inak kotniky mam uplne chudunke poslem foto :)

Janka h.
4 příspěvky 3.2.13 18:18

Tato fotka je stara asi 5 rokou mozem mat tak o 4 kg viac co je vidno aj na lytkach mam len tuto kedze naozaj kratase nenosim a tam som bola na dovolenke tak som sa odvazila teraz mam lytka o nieco vecsie o par centakov vravim obod tych 39 cm este raz som to zmerala…asi som sa kopla o centak :)moja mama ma nohy ako dva sudu ovela horsie ako ja ale ma velku nadvahu asi to bude tym…ak sa bude dat poslem sucastnu fotku svojich obiemnych lytok :)budem rada za kazde rady hlavne ten strecing ako mam cvicit a ten vytrvalostny beh ci bude vhodny pretoze ja nechcem prestat cvicit kedze mam velky nabeh na pribratie…ahojte

Janka h.
4 příspěvky 3.2.13 18:26

Prave som nasla fotku kde som bola dost pribrata teraz som schudla uz desat kg ale s tych lytok skoro vobec nic :( dufam ze mi poradite…

Tala
246 příspěvků 3.2.13 18:36

Janka, nemyslim, ze by tvoje lytka posobili nejako ozrutne. A genetika nepusti, skus sa s nimi zmierit a brat ich ako prednost. Mne sa zdaju pekne.
Ja som vytrvalostny bezec a ked som s tym zacinala, za 5 mesiacov som schudla 9 kil, ale obvod lytok sa mi posunul zo 43 len na 41, takze ziaden zazrak. Genetika asi teda predsa len nepusti.
10 rokov dozadu, ked som bola nepekne chuda ako spageta a nevenovala sa ziadnemu sportu, boli moje lytka mozno tesne pod 40, ale to tiez len preto, ze tam snad takmer ziaden sval nebol.

Mozem Ti poradit tip na zimu. Ja nosim velmi rada sukne a clenky do pol lytok (resp tak do vysky cca 5-7 cm pod najsirsou castou lytka) zakryvam navlekmi. Tym sa zjemni krivka lytka, posobi uzsie a je to fajn.
S letom je to tazsie, sama nemam vymyslene nic. Vyssie opatky posobia lepsie ako ploche, ale viac vycarovat neviem.

continuity
5853 příspěvků 3.2.13 21:41

@Janka h. co by ste chceli vediet? mate pekne nohy, inak k tomu nie je co moc povedat.

Moir
2445 příspěvků 4.2.13 10:12

@Janka h. víte, než jsem zjistila, že nedopnu normální kozačky, tak jsem si myslela a okolí též, že mám nohy naprosto v normě, tudíž je vada ve výrobcích obuvi, nikoli v mých (ne)tlustých nohou, že opět se vyrábí oblečení a obuv na imaginární průměr, a ne na živé lidi

P. S: Nohy máte naprosto normální a hezké.

Janka h.
4 příspěvky 5.2.13 00:04

Mozno je to len moj komplex z dectva pretoze ma vysmievali sestry kedze mali nohy ako sparatka na rozdiel odomna inak neuverite mi ale zacala som lytka natahovat tak 5 krat do dna na predlzenie svalu a naozaj mam pocit ze to pomaha nemam meter ale urcite par centakov zislo vrelo odporucam :)podpetky???v tom vypadam ako tina turner :D to nieeeee…

Pinx
220 příspěvků 5.2.13 20:53

Já mam teda pocit, že se mi lýtka trochu zmenšila od té doby, co jsem začala cvičit a běhat… Taky jsem spíš očekávala nárust objemu, ale co jsem zkoušela kozačky loni a letos, tak jsem se vešla v pohodě do většiny, a to i s kalhotama… Mě by zajímalo, jestli je nějaký trik na zmenšení stehen… :/

continuity
5853 příspěvků 5.2.13 23:10

@Pinx cvicit a behat, eventuelne zhubnout, je tam obvykle vice tuku :D tam to jde trochu lepe nez v lytkach, alespon mne.

Luara
138 příspěvků 6.2.13 00:23

Pilates a jóga pomůžou. Pokud vás nebaví a raději máte běhání, posilování, cokoliv, co zavání tvorbou svalů, alespoň pak nezanedbávejte protažení. Největší zákeřnost totiž je, že cvičením silovým a namáhavým lýtka budou sice pevná, ale ne hubenější.

top topic
967 příspěvků 6.2.13 06:16

@Pinx: taky se mi to stalo, že jsou mi volné kozačky a myslím, že je to po pilates. Jen kalhoty do kozaček nenosím a tak mi kozačky prostě sjedou níž, zrovna kde je nejširší část lýtka a vypadá to echt blbě. Nemůžu nosit vzorované punčochy, v černých to aspoň tak nerazí. Sice jsem pořídila nové kozačky, ale zas jsou mi velké přes lýtko, já mám pech:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek