Jak na velmi široká lýtka?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Pinx
220 příspěvků 7.2.13 22:09

Pilátes dělám taky, tak možná je to tím :)

Luara
138 příspěvků 7.2.13 22:20

Já si koupila tohle DVD v lidlu. Je na uloz
http://www.uloz.to/…ilates-6-avi
a na protahování svalů po větší zátěži a na vyvalený břich díky špatnému držení těla skvělá věc. Jen tedy radím, je dobré dodržovat pokyny, neb když se cvičí blbě, je to na nic.

Dlhonožka
269 příspěvků 7.2.13 22:33

Prinútili ste ma zmerať si lýtko, doteraz ma to nikdy nenapadlo :)
Obvod v najširšom mieste 34 cm, dĺžka lýtka od stredu kolena po kosť na členku 47 cm :D
Asi mi to nanič nebude, ale je to zaujímavé vedieť :)

jazes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.13 10:10
@Dlhonožka píše: dĺžka lýtka od stredu kolena po kosť na členku 47 cm :D

mě by teda zase nenapadlo měřit si délku lýtka :-D nicméně jsem to kvůli vám udělala :-D a mám teda poměr opačný - širší než delší, nicmoc :-/ =))

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.2.13 13:01

@Janka h. Jestli chcete zúžit lýtka, tak můžu jedině doporučit běhání. Ale nemůžete jen tak obout boty a vyběhnout, chce to nějakou teoretickou přípravu, jako každý sport, bohužel. Než jsem se naučila správně běhat, denně jsem nadávala tělocvikářům ve škole, že se vykašlali na základy a prostě nás vyhnali za školu a uběhněte 1500 m, bez přípravy, bez teorie…proto lidi běhat moc neumí. Takže koukněte na net, např. běžec. cz apod. Důležité je, pokud chcete štíhlá lýtka, běhat relativně pomalu a dlouho, v tempu, přes patu, soustředit se ten pohyb, být ve správném postavení, mírně předkloněná, ruce musí taky pracovat. Nejpozději za měsíc byste měla mít nějaké výsledky.

Martini90
159 příspěvků 28.4.14 15:15

@Borůvka19 Tak mohu říct, že tímhle stylem běhám asi měsíc. Lýtka narostla o 3 cm v obvodu. Přitom běhám pomalu, techniku mi hlídá trenérka (jednou týdně běhám s níú, protahuji a beztak je to k prdu a lýtka rostou.

top topic
967 příspěvků 24.11.14 13:24

Jestli nekdo s mohutnejsimi lytky shanite kozacky na vyssim podpatku, tak muzu doporucit tyhle:

http://www.amazon.fr/…p/B00J1YQIPW

Maji udavany obvod 38 cm, ja mam lytka obvod 41 a 43 cm. To „uzsi“ jsem zapnula sama, na to druhe jsem potrebovala asistentka a rukou spolecnou a nerozdilnou se nam podarilo zapnout zip. Vypilovala jsem techniku zapinani, shrnu je rozepnute vice ke kotnikum, zapnu a pak vysoukam nahoru na spravne misto. Po puncochach to jde, na holou nohu by to neslo. Na noze vypadaji paradne a jsou hodne pohodlne. Vevnitr maji tu gumovou vsadku hodne dlouho, takze se prizpusobi i vetsi sirce nez 38. Osobne si myslim, ze obvod lytka 40 cm neni problem a pujdou zapnout s prehledem. Doufam, ze tato recenze nekomu pomuze:-)
Ted je maji na amazonu ve sleve, i s postovnym vysly na 136 EUR.

Bongani
180 příspěvků 24.11.14 21:41

Tak jsem si taky změřila lýtka a mám 37 cm. A stejně nemůžu sehnat žádné kozačky, na koho to šijou? :-(

Sailorette
1594 příspěvků 26.11.14 14:33

Lýtka mi rostou při jakékoliv pohybové aktivitě, zmenší se pouze pokud hubnu úpravou stravy, resp. když držím dietu, která by se držet neměla, nejím. Protože jen tak se mi v lýtku zmenší ten sval. Jinak je všechno marné. Obvod mám 35 cm, teď jsem to změřila a kozačky mi jsou většinou tak tak nebo úzké. Navíc krátké, protože jsem vysoká. Takže s kozačkami smolík pacholík.

iksmen
2 příspěvky 2.3.19 00:18

Me se svalnata, obla lytka na zenach moc libi, nechapu proc je chcete zmensovat? Zrovna vcera jsem sel z prace a prede mnou sla holka, mela svalnata, siroka lytka, cerne silonky, nemohl jsem z nich spustit oci. Doufam ze ji jeste nekdy potkam :).

iksmen
2 příspěvky 2.3.19 00:27
@Janka h. píše:
Tato fotka je stara asi 5 rokou mozem mat tak o 4 kg viac co je vidno aj na lytkach mam len tuto kedze naozaj kratase nenosim a tam som bola na dovolenke tak som sa odvazila teraz mam lytka o nieco vecsie o par centakov vravim obod tych 39 cm este raz som to zmerala…asi som sa kopla o centak :)moja mama ma nohy ako dva sudu ovela horsie ako ja ale ma velku nadvahu asi to bude tym…ak sa bude dat poslem sucastnu fotku svojich obiemnych lytok :)budem rada za kazde rady hlavne ten strecing ako mam cvicit a ten vytrvalostny beh ci bude vhodny pretoze ja nechcem prestat cvicit kedze mam velky nabeh na pribratie…ahojte

Máš absolutne nááádhené nohy, takovéhle přesně se mi mooooc líbí! Byla by velká škoda je skovávat pod kalhoty.

RenataRen
512 příspěvků 5.3.19 17:51

@JedovatéHádě Ono je to spíš obráceně - ti lidé, co běhají maraton k němu mají vrozené předpoklady. Menší výšku, hubenou postavu - pořízkové se zase věnují vzpírání a lidé s ladnými pohyby třeba tanci nebo gymnastice. Ze by se dalo opravdu jít proti tomu, co je vrozené, moc nevěřím…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek