Jak na vlny - kulmou, nebo žehličkou? A jakou nejlépe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ophelie
502 příspěvků 11.10.17 20:33
Jak na vlny - kulmou, nebo žehličkou? A jakou nejlépe?

Zatím si vlním vlasy na papilotách, ale moc se mi líbí vlny vytvořené kulmou, nebo žehličkou. S čím se pracuje lépe? Co je pro vlasy lepší varianta? A konečně: s jakým modelem máte dobrou zkušenost? Zn. inspirace na Vánoce…

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaP
146 příspěvků 12.10.17 16:41

Občas mi vlasy zvlní kadeřnice kulmou. Pokud chci ty dráty zpracovat já, natočím si je na papiloty a schnu přes noc. :)

Merryweather
1 příspěvek 12.10.17 20:26

Jde to skvěle i bez žehličky nebo kulmy: https://www.youtube.com/watch?…

Ophelie
502 příspěvků 15.10.17 19:14

Na papiloty přes noc právě natáčím, ale říkala jsem si, že by neškodila inovace…

Čelenku jsem jednou zkoušela, ale na mě to moc dobře nevypadalo, na videích to ale vypadá krásně.

ještěřička
2480 příspěvků 5 inzerátů 16.10.17 07:11

Koupila jsem nedávno kulmu Ricci and Curl Bellisima od zn. Imetec. Sama navinuje vlasy a pípne, když je to hotové. Rychlé a snadné.¨
 https://www.youtube.com/watch?…

Ophelie
502 příspěvků 16.10.17 12:32

@ještěřička díky za tip. Včera jsem se chvíli dívala na babyliss, netušila jsem, že existuje několik druhů. Dá se u té vaší regulovat velikost loken?

Docela by mě zajímalo, co je pro vlasy „zdravější“ varianta - žehlička, nebo kulma?

ještěřička
2480 příspěvků 5 inzerátů 17.10.17 13:30

@Ophelie Velikost loken - platí, že čím větší teplota, tím větší lokny, čím déle to necháte natočené, tím větší lokny.

catherinne
13275 příspěvků 17.10.17 13:36

Hlasuju pro žehličku. Vlny jsou měkčí, můžou být lehce nepravidelné, více sexy. Kulma mi evokuje princezny z pohádek.

catherinne
13275 příspěvků 17.10.17 13:39

@ještěřička chcete naspat spíš déletrvajíci, ne? Velikost loken ovlivní velikost kulmy. Úzká kulma-drobné lokny, široká kulma-vetší lokny.
Pravě ta žehlička je lrpší v tom, že smět tahu určuje velikost.

Ophelie
502 příspěvků 17.10.17 18:02

@catherinne, díky za názor odborníka. Je mezi žehličkou a kulmou nějaký rozdíl v míře poškození vlasů? Nejsem moc zručná v úpravě svých vlasů a mám trochu obavy, jestli bych to žehličkou zvládla sama.
Mám rovné vlasy, množství nic moc a natáčení používám k vytvoření objemu.

ještěřička
2480 příspěvků 5 inzerátů 17.10.17 18:19

@catherinne Při menší teplotě se udělají lokny, při větší takové jakoby široké, nedbalé vlny.

catherinne
13275 příspěvků 17.10.17 20:33

@Ophelie podle mě je žehlička šetrnější, protože to teplo působí kratší dobu. Prostě ty vlasy projedete. Ale chce to grif, i mně trvalo se to naučit na sobě a pak na ostatních.
Než to na kulmu namotáte a pak to ještě chvilku necháte…

Ophelie
502 příspěvků 17.10.17 21:12

A co nějaká ta parní kulma nebo co?

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 10:05

Rozhodně kulmou, vlasy potom vypadají lépe než žehličkou:)

Reklama

Váš příspěvek

Rihanna a Molly Goddard: Přepychová róba a tenisky

Jen málo komu unikla pózující Rihanna v modrých, volánových šatech.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Vyměníš aneb Debilní kecy na Vinted

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Vítejte v českém second-hand byznysu, kde se komunikace degraduje... Celý článek

Reklama