Jak naznačujete chlapovi, co chcete?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzankabrum
22 příspěvků 22.11.18 11:43
Jak naznačujete chlapovi, co chcete?

Hrozně ráda bych k Vánocům dostala jednu konkrétní voňavku. Některým kamarádkám stačí při společných nákupech o ni zavadit pohledem, ale pochybuju že by to můj chlap pochopil. Jedna prý používá Google tabulky, aby mu koupila správnou „hračku“ do auta, snad by to mohlo zabrat i na voňavku. Jiná zase to mi kup aplikaci. A maminka říká že když něco chci mám si o to prostě říct, ale není to blbý na plnou hubu? Jak si o dárky říkáte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Paris1789
2871 příspěvků 22.11.18 12:06

Můj muž se mne zeptá, co chci, já odpovím po pravdě, že nic, načež dostanu přesně to, co jsem nechtěla.
 Easy.

Paris1789
2871 příspěvků 22.11.18 12:18

Ale vlezla jsem sem jen proto, že jsem si myslela, že je to vlákno o sexu.

Pestrobarvec
132 příspěvků 22.11.18 12:19

Normálně mu řekněte, co chcete, myslím, že vám bude neskonale vděčný.

vlm
4306 příspěvků 22.11.18 12:19

Malý děti píšou nebo kreslí Ježíškovi. Dospělí si jsou snad schopni říct co chtějí.

Lucelle
312 příspěvků 22.11.18 12:25

Maminka má pravdu, ale jestli je Vám trapně, si o to říct, tak napište dopis jakože Ježíškovi, kdyz tam bude odkaz na konkrétní eshop nebo i kamenný obchod, tak se sance, ze se vonavky dockate, jeste zvysuje.
Jinak chlapi, co jim staci zavadit o neco pohledem, a uz plni prani, jsou divni.

Příspěvek upraven 22.11.18 v 13:03

MP blanka
1490 příspěvků 22.11.18 12:28

@zuzankabrum - asi to bude rôzne,a bude záležať aj na tom, ako dlho už s tým chlapom ste,ako sa poznáte.Ja sa po dlhoročnom spolužití nebojím povedať priamo,čo by mi urobilo radosť,a potom väčšinou aj to čo chcem,dostanem.Ale na začiatku vzťahu mi prišlo trošku žinantné ,povedať to priamo,volila som „ nenápadné “ zmienky a poznámky typu „ to je krásné “ apod. Potom som bola ale niekedy prekvapená,čím som bola obdarovaná.Muž pri všetkom,čo mi daroval, bol presvedčený o tom, ako to trafil.Nie som hlúpa,za všetko som vždy nadšene poďakovala,ale postupne som radšej volila trochu priamejšiu metódu,ako mu s výberom poradiť.

MP blanka
1490 příspěvků 22.11.18 12:52

..

giuliettka
2426 příspěvků 22.11.18 13:18
@zuzankabrum píše:
Hrozně ráda bych k Vánocům dostala jednu konkrétní voňavku.

Prečo si tu voňavku jednoducho nekúpite sama? Nie pod stromček, ale tak normálne. Ak niečo chcem, tak si to predsa kúpim a nečakám až mi to kupi niekto iný.

colette11
448 příspěvků 2 inzeráty 22.11.18 14:08

Já píšu sms, kde ho oslovuji „Milý Ježíšku“. Nejsme spolu úplně dlouho a zatím jsem odvahu, abych mu přímo řekla: „hele, pod stromečkem chci…“, nenašla.

giuliettka
2426 příspěvků 22.11.18 14:11

@colette11 To chce spoločné dieťa, ja píšem dopis Ježiškovi. Malý píše, tak píšem aj ja a aj manžel. Tento rok som si dala záležať a mám dopis na 4 stránky klasického dopisného papiera. :-D
Ale je to fakt dopis, nie zoznam prianí. Ja som tomu Ježiškovi napísala, čo všetko som robila a prečo si darčeky zaslúžim. Manžel sa rehotal jak koň, jak ho čítal. Jeho a synov je stručnejší. :-)

colette11
448 příspěvků 2 inzeráty 22.11.18 14:16

@giuliettka dětí máme dohromady dost, ale žádné společné a asi to už ani neklapne. Nicméně do té sms já začínám poděkováním za vše dobré, co je v mém životě přítomno a jako první vždy prosím o to, abychom spolu i nadále měli tak krásný vztah, i s těmi dětmi, o zdraví a tak a na závěr se jen tak mimochodem zmíním o těch pár věcech, které chci :-D.

giuliettka
2426 příspěvků 22.11.18 14:24

@colette11 Tak technika ide dopredu, moj papier už vyšiel z módy a pekná sms, je tiež super sposob. :-)

marikahr
706 příspěvků 22.11.18 14:27
@Paris1789 píše:
Ale vlezla jsem sem jen proto, že jsem si myslela, že je to vlákno o sexu.

tiež som sa nechala nachytať ;-)
spotrebné veci ako voňavku si jednoducho kúpim, nepotrebujem s tým zaťažovať manžela :-P

colette11
448 příspěvků 2 inzeráty 22.11.18 14:36

@giuliettka no hlavně já kdybych to psala ručně na papír, tak to po mně NIKDO nepřečte. Možná ani já sama :-D

Oldyn
6021 příspěvků 22.11.18 15:51

Tak nějak během celého roku u různých věcí vykřikuju: " to chci! To je super! To si někdy koupím!" A můj manžel si to pamatuje a potom něco z toho pořídí.

Yello
29 příspěvků 22.11.18 16:33

Říct mu to…nejjednodušší:) u nás náznak nikdy nezabral:)

zuzankabrum
22 příspěvků 23.11.18 14:15
@giuliettka píše:
Prečo si tu voňavku jednoducho nekúpite sama? Nie pod stromček, ale tak normálne. Ak niečo chcem, tak si to predsa kúpim a nečakám až mi to kupi niekto iný.

Je drahá a jako běžnou radost si ji prostě nemohu dovolit

zuzankabrum
22 příspěvků 23.11.18 14:18
@Oldyn píše:
Tak nějak během celého roku u různých věcí vykřikuju: " to chci! To je super! To si někdy koupím!" A můj manžel si to pamatuje a potom něco z toho pořídí.

To máte super manžela ten můj neudrží ani to že má koupit dvě mlíka deset rohlíků a zubní pastu.

vlm
4306 příspěvků 23.11.18 14:27

@zuzankabrum,, jaký si to uděláš, takový to máš,,

Temperance
1095 příspěvků 23.11.18 15:19

Já jsem kdysi napsala mail: „Milý Ježíšku, já vím, že víš všechno, nemohl bys prosím vnuknout X, že by mi udělalo radost xxx?“

Pocit chladu
120 příspěvků 24.11.18 11:24

No schvalne, napiste aky parfem vlastne chcete..
Ja hovorim konkretne co chcem..ak sa vas ten vas spyta co chcete pod stromcek, tak smelo do toho. Horsie ak sa nespyta..no

giuliettka
2426 příspěvků 24.11.18 14:47
@zuzankabrum píše:
Je drahá a jako běžnou radost si ji prostě nemohu dovolit
Čo za parfém vlastne chcete? :-D
Ghost B.C.
3689 příspěvků 24.11.18 17:01

Tak pro někoho může být i 500,– hodně, ale taky by mě zajímalo, co to má být za parfém…

rozmlsaná
411 příspěvků 24.11.18 17:46

U nás doma se ptáme co by jsme si přáli? Když se zeptám dcery tak mi řekne, tohle nebo tohle nebo tohle. Něco vyberu a přidám ještě nějaké překvapení. No a můžu poradit i synovi nebo manželovi a oni taky přidají ještě něco navíc. A tak to máme všichni. Jsem ráda když dostanu něco co potřebuji a ještě jsem i překvapená.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Proč si přeju ponožky k Vánocům

Autor: Matouš

Jak si užít k Vánocům ponožky a další dárky, které nikdo nechce? Celý článek