Jak naznačujete chlapovi, co chcete?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
zuzankabrum
22 příspěvků 30.11.18 11:03

Nějak si tu ložnici neumím představit…

A ohledně obav o můj intimní život…vzhledem k tomu že řešit absenci orgasmu až po sexu je zcestné…se o tom co mi dělá dobře a co mě naopak nevzrušuje zmíním už behěm sexu. Téměř vždy si orgasmus užiju více než jednou…

Matmys
2015 příspěvků 30.11.18 11:07

@zuzankabrum
Možná byste se měla vrátit na mimibazar.

giuliettka
2818 příspěvků 30.11.18 11:28
@zuzankabrum píše:
Téměř vždy si orgasmus užiju více než jednou…

Tož, to je dobré. :-D
Krucipísek, nemožem sa rehotať, zobudím si choré dieťa.

Oldyn
6072 příspěvků 30.11.18 15:35

@giuliettka
Tak je asi multiorgasmická. Strašný slovo teda teda.

Lizbeth
622 příspěvků 30.11.18 17:41

To zní jak teleshopping.

A když zavoláte do deseti minut, dostanete další orgasmus GRATIS, to znamená ZDARMA.

Pýthia
205 příspěvků 30.11.18 17:42
@giuliettka píše:
@colette11 To chce spoločné dieťa, ja píšem dopis Ježiškovi. Malý píše, tak píšem aj ja a aj manžel.

Taky to děláme :-) Píšeme celá rodina včetně babiček. A jak říkáte, spíš jako dopis, někdo tam shrne, co se událo během roku, co se mu podařilo a naopak a podobně…A chlapi jsou i u nás stručnější :-D

Paris1789
3102 příspěvků 30.11.18 19:08

Já bych chtěla být multiorgasmicka, co si o tom kdo myslí by mi bylo dost jedno

xSx
514 příspěvků 30.11.18 22:43

@Paris1789 :D já doufala, že tohle je výsada spousty žen, jako taková malá odplata za všechny ústrky :) to mě teda mrzí, že to tak není.

Matmys
2015 příspěvků 02.12.18 15:26
@Pýthia píše:
Taky to děláme :-) Píšeme celá rodina včetně babiček…
@Paris1789 píše:
Já bych chtěla být multiorgasmicka, co si o tom kdo myslí by mi bylo dost jedno

Prosím vás , dejte tuhle diskuzi už nějak do latě… úplně mi zaskočilo :)

Paris1789
3102 příspěvků 02.12.18 16:24

@Matmys Doporučujete mi, abych napsala Ježíškovi? A neměl by mu napsat spíš manžel? Nebo my oba?

Uživatel je onlinesirena007
1032 příspěvků 02.12.18 17:04

@Paris1789 Napište multiplicitně, ať se ty dvě témata propojí!

isko
1245 příspěvků 03.12.18 08:52
@Paris1789 píše:
@Matmys Doporučujete mi, abych napsala Ježíškovi? A neměl by mu napsat spíš manžel? Nebo my oba?

Naznačte chlapovi a třeba se to povede:-)

JarkaJ
554 příspěvků 03.12.18 10:27
@isko píše:
Naznačte chlapovi a třeba se to povede:-)

No konečně jste vrátila diskusi na začátek, ale JAK, „Jak naznačujete chlapovi, co chcete?“, to je to oč tu běží :-) Trošku se to tu zacyklilo. Vlastně i na ostatních diskusích to nějak přestává být o módě.

vlm
4362 příspěvků 03.12.18 10:35

@JarkaJ tak o módě to tu není už dlouho

Oldyn
6072 příspěvků 03.12.18 10:51

@JarkaJ
A co mu to normálě na rovinu, slušně říct? Pod stromeček bych chtěla tenhle parfém. Sorry, ale včera to bylo slabý, holky na MP říkaly, že musím mít 15 orgasmů a já měla s bídou dva. Nač ty manévrovací tanečky pořád.

giuliettka
2818 příspěvků 03.12.18 17:36

@Oldyn No ja povedať holky říkali, tak ma utrtká k smrti. :-D

Paris1789
3102 příspěvků 03.12.18 17:49

Inu ma poznámka k orgasmům neznamenala, že bych neměla někoho, kdo by mi je chtěl poskytnout, spíš mi šlo o schopnost tuhle věc vydržet víc než jednou. Jinak zájemců je dost, děkuji pěkně, v tomto se na vyšší Ježíškovskou instanci obracet věru nepotřebuji.

Oldyn
6072 příspěvků 03.12.18 18:51

@giuliettka
Si představ ten tvůj Úmrtní list- příčina smrti-…myslíš, že by to byl trestný čin?
Ale je to nanda argument, to jo, stejný jako : „kluci v práci říkali…"

Uživatel je onlineJordaan
8414 příspěvků 03.12.18 20:43

@Oldyn

V tomhle pripade by to dorazil argument „maminka rikala“ :-)

paviocko
69 příspěvků 06.12.18 08:54

Po dvaceti letech vztahu jsem se naučila jednu věc. Zásadně nenaznačovat, je to k ničemu. Je to jen chlap. Prostě mu to řekni, pošli SMSkou, meilem i s odkazem a budete spokojení oba :-D

Ghost B.C.
3724 příspěvků 06.12.18 10:01

No, když už mu nutně potřebujete jenom naznačovat, tak se ho zeptejte jako první, co by asi tak chtěl pod stromeček a třeba ho to trkne a na oplátku se pak zeptá on vás.
Já jsem to naprosto neromanticky udělala (i když bez myšlenky naznačování), abych se vyhnula tomu, že mu koupím nesmysl a fakt to fungovalo. Od té doby mě zahrnuje dotazy na parfémy, šperky, boty, oblečení a tak dále a je vidět, že i pro něho to byla úleva.

Karin
3937 příspěvků 06.12.18 13:21

Já už na naznačování nespoléhám, já jsem mu normálně řekla, co si přeju pod stromeček. Někdo má možná nepříjemnou představu, že to je jaksi studené, takhle věcně mluvit o svých přáních, ale ne, byl to normální příjemný rozhovor o tom, co by si kdo přál. V našem věku už jsme naštěstí tak nějak zvyklí se spolu bavit o tom, co se nám líbí, co komu dělá radost a tak… Přiznávám, že ve dvaceti bych s tím asi měla problém, to jsem ještě moc neuměla říct, co chci, ale to se člověk musí naučit. Je to jednoznačně užitečné.

Moudd
60 příspěvků 06.12.18 21:24

Jaké naznačováni,to chce pokyn natvrdo :-)
Vybrala jsem si nový tablet a mailem přeposlala stránku,kde manžel jen klikl na „Koupit“.A jak byl rád,že s tím nemá žádnou práci,že je to tak pohodlné…

DanielaS
4835 příspěvků 10.12.18 11:46

Cha! V zari jsem manzelovi napsala mail (aby tam mel i link na dany darek a mapu, jak se dostat do obchodu) s konkretnim pranim a VCERA mi s obavami rekl, ze fakt nevi, co mi ma dat k Vanocum. Protoze zadny mail jsem mu neposlala, to by si prece pamatoval.
No tak jsem mu ho poslala znova, ale nemyslim si, ze by to zbozi v obchode jeste bylo.

VeronikK
907 příspěvků 10.12.18 14:03

@DanielaS ano, znám. Nenaznačuju, ani teda maily neposílám. Ale během roku, když se mi něco líbí, řeknu něco jako - to se mi líbí, to by se mi hodilo, to by mi mohl Ježíšek přinést… Taky už si to pak všechno nepamatuju. Ale můj muž si to nepamatuje vůbec. Dokonce jsem mu několikrát doporučila, aby si to třeba napsal,…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek