Jak naznačujete chlapovi, co chcete?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Kryptozoo
244 příspěvků 10.12.18 15:24

Mně muž už měsíc říká,jaký má pro mě famózní senza über dárek.A to jsem si o nic neřekla,takže jsem příšerně zvědavá co to bude!A taky je to velký nezvyk,po těch letech posílání odkazů mejlem :-)

Temperance
1314 příspěvků 10.12.18 17:38

Taky občas nad něčím nadšeně vykřiknu: „Ježíšku, vidíš to?“ (A protože zásadně neberu jméno Boží nadarmo, je zcela jednoznačné, jak to myslím.)

Paris1789
3338 příspěvků 10.12.18 21:13

Můj muž mi právě volal z letiště, co mi má koupit, tak jsem několikrát důrazně zopakovala, že nic. Takže to bude jako vždycky.

benyka
6930 příspěvků 10.12.18 22:57

Já dneska naznačila, že jdu na výstaviště na vánoční trhy, a možná si tam teda něco pod stromeček vyberu. Příjemně překvapena jsem tam kupodivu koupila - náhrdelník, který se mí hodí skoro ke všemu, a ještě má v sobě obsaženu barvu roku 2019 (!). :-) Kupujících (očumujících) lidí tam bylo asi tolik, co prodávajících, venku pusto a prázdno, jen krutý severní vítr.

Temperance
1314 příspěvků 11.12.18 00:08

@benyka A kde je ten náhrdelník?

benyka
6930 příspěvků 11.12.18 08:49

@Temperance Nebojte, neošidím Vás. Dám ho časem do „Co jsem si dnes koupila.“ Zatím nebyl prostor k focení a na jejich stránkách jsem ho nenašla.

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 11.12.18 12:20

Nam v rodine davani darku dost usnadnila web familygiftregistry.net, kdyz nas zacalo byt moc na to, aby daval kazdy neco kazdemu.

Temperance
1314 příspěvků 11.12.18 15:44

@shanimplavkynahrocha Nevím, proč máte červené, dávám zelené :-)

Uživatel je onlineVeronika P
532 příspěvků 14.12.18 14:52

My si s manželem už deset let dárky k příležitostem nedáváme. Mnoha lidem se to zdá být smutné. Já vybírám dárky moc ráda, ale pro něj je to očistec, tak proč bych mu to dělala.

Matmys
2100 příspěvků 14.12.18 14:54

@Veronika P
Máme to taky tak. Loni byl pro přítele největší dárek (dle jeho vlastního vyjádření), že jsem se dobrovolně vzdala dárku :)

VeronikK
970 příspěvků 14.12.18 16:31

@Veronika P @Matmys já to chápu a na dárcích netrvám, jenže můj muž má pocit, že je to třeba, a hlavně chce taky nějaké dárky :-) Mě udělá radost klidně maličkost. Pro děti, to je jasné, ale já bych to zvládla i bez dárku. On mi zas muž někdy přinese kytku nebo tak něco, to je mi milejší, že si vzpomene a není to jako povinnost…

Judy24
804 příspěvků 14.12.18 21:04

Mně se ještě hodně osvědčilo přejít na jedlé dárky. Když mám pocit, že mi někdo bude chtít něco dát, ale bude tápat, tak se snažím zmínit (nebo prostě natvrdo říct), že nějaká luxusní sušená rajčata, dobré těstoviny, sýr, víno…nejde s tím šlápnout vedle, sní se to, nikde na to nemůže věčně sedat prach.

Ghost B.C.
3755 příspěvků 17.12.18 08:39

Ještě by mě zajímalo, jak dámy, které naznačují, zjišťují od partnera, co by chtěl on. Padly tu nějaké aplikace, ale na to muže fakt užije? Můj partner je zaměřený na pracovní techniku (i ve volném čase) a fakt si nedovedu představit, že mi naznačí „obráběcí nože“ a mne nějak zázračně osvítí, jaké mají být. Takže jsme dárek nakonec objednávali spolu, abych měla jistotu, že to je přesně to, co chce. A radost bude mít, i když to nebude překvapení. Sice to není moc romantika, ale aspoň nebude zklamaný nebo mi nebude tajit, že jsem mu v rámci „překvapení“ koupila například špatnou tvrdost, kterou zničil hned při prvním použití.

Prostě se potřebujete dobrat konkrétní věci s konkrétními parametry, tak jak to zjistíte pouhým naznačováním? Zakladatelka chce také konkrétně Chloé Nomade, takže bude muset ukázat prstem nebo poslat odkaz, kde už bude jen tlačítko „do košíku“. A všechny ty dopisy/SMS/maily Ježíškovy jsou úplně to samé, jako otázka „co bys chtěl k Vánocům“, tak proč si to neříct normálně? Kouzlo Vánoc to stejně nikomu nezkazí, jelikož oba víte, jak hodnotné dárky si vzájemně dáváte.

edit: Doplnění pro lepší smysl příspěvku.

Příspěvek upraven 17.12.18 v 10:02

Uživatel je onlineVeronika P
532 příspěvků 17.12.18 09:14

@VeronikK Mně vlastně nedochází, jak máme ty svátky každý nastavené jinak. My se scházíme pod stromečkem celá rodina a tak se tedy to, že si s manželem dárek nedáme, v tom objemu ztratí. Kdybychom byli jen spolu a s dítětem, tak by to asi bylo jinak.

DKU
103 příspěvků 17.12.18 15:15

letos jsem napsala Ježíškovi, konkrétně co chci a přidala lahvičku od prázdného oblíbeného parfému, který už moc není k dostání,ale před Vánoci se zase objevil v nabídce a dala manželovi obojí do skříně
jinak pokud nejsem konkrétní,tak mi kupuje poukázku na oblečení do mého oblíbeného butiku a tím taky vedle nešlápne

Jirkátor
1569 příspěvků 16.01.19 08:30

:D Jako chlap si dovolím říct i za ostatní: Nejrůznější náznaky a skryté podsouvání informací mi nevnímáme, protože to neumíme, jednoduše nám řekněte co chcete a my už se s tím nějak popasujeme. Jinak si nestěžujte, že nemáte to, co jste chtěly.
Toto platí po celý rok, ne jen o Vánocích. :D

Oldyn
6072 příspěvků 16.01.19 09:53

@Jirkátor
Ano. Chytrému napověz, hloupého kopni. Takto jedna moje teta už padesát let dostává dárek o který nestojí. Ujo Jožka se vždy zeptá, co by ráda dostala a teta opáčí, hlavně ne nic na práci a myslí tím hrnce, vysavače, mixéry, roboty. No a vždycky dostane sadu hrnců, vysavač, mixér, odšťavňovač, pomalý hrnec, rýžovar, sušák na prádlo, myčku, žehličku a teď na Vánoce nějaký bazmek na umývání oken. Já i jejich dcera jme mu několikrát navrhovaly asistenci i radu u nákupu, prd je to platný. Naštěstí je teta povahy klidné a dárek nekomentuje.

matkaspratka
151 příspěvků 16.01.19 10:14

už tu proběhlo, jak dopadly Vánoce zakladatelce vlákna? byla vůně pod stromkem nebo ne? a jak toho případně docílila? :-D

Jirkátor
1569 příspěvků 16.01.19 10:32
@Oldyn píše:
@Jirkátor
Ano. Chytrému napověz, hloupého kopni.

Ano, je to přesně tak, jak říkáte - všichni chlapi jsou hloupí a je potřeba do nich kopat.
Edit: Co kdyby mu jednou zkusila odpovědět na otázku co chce tak, že mu řekne co chce a ne co nechce? Za pokus by to určitě stálo. :D

Oldyn
6072 příspěvků 16.01.19 11:11

@Jirkátor
Když to říkáte, že všichni…
Myslím, že ze začátku říkala co chce, ale po čase to vzdala a přešla na to co nechce. Ale nevím, Jožka říká, že zlato, brilianty, hadry, parfémy, kosmetiku si může koupit sama, ona si to taky koupí sama, páč to nedostane, žejo.
Nedávno jsem si v rámci rodiny dělala test u mužů, zda ví, kterou barvu má jejich partnerka oblíbenou. Totální propadák, Vám říkám a přitom taková prkotina.

Ghost B.C.
3755 příspěvků 16.01.19 12:24

@Oldyn V tomhle případě si myslím, že je to prostě vlastnost. Už jsem slyšela spoustu příběhů na téma řekl/a jsem mu/jí, co chci/nechci a stejně jsem dostal/a něco úplně jiného, protože si dárce jednoduše myslí, že to vymyslel lépe - je to vlastní jak mužům, tak ženám. A nic na tom nezmění ani seznam přání zaslaný e-mailem.

Paris1789
3338 příspěvků 16.01.19 12:30
@Paris1789 píše:
Můj muž mi právě volal z letiště, co mi má koupit, tak jsem několikrát důrazně zopakovala, že nic. Takže to bude jako vždycky.

Po příchodu z letiště jsem obdržela tohle, pro jistotu to největší balení. Je to docela příjemná, ale spíše letní vůně

Jirkátor
1569 příspěvků 16.01.19 12:57
@Oldyn
@Oldyn píše:
@Jirkátor …Nedávno jsem si v rámci rodiny dělala test u mužů, zda ví, kterou barvu má jejich partnerka oblíbenou. Totální propadák, …

O obráceně to dopadlo jak?
Já se třeba manželky zeptal co chce, ona mi to řekla a já to koupil. Pochopitelně že i něco navíc.

Vinca_minor
595 příspěvků 16.01.19 14:56

Edit po reakci Paris, znovu a snad lépe:
Občas nepomůže ani jasné sdělení. Mami, přeju si od sester to a to, ale nevím, jestli to není moc drahé, tak se s nimi domluv, jestli to dostanu jen od nich anebo i od tebe (tj. jestli to bude větší dárek jen od dvou sester anebo od sester i s maminkou). Řekla jsem jí to pro jistotu dvakrát. Načež když jsme se na Vánoce setkaly, tak maminka, která se s nimi nedomluvila (jelikož si „domluv se“ přebrala tak, že to bude společný dárek i s ní), jim chtěla dát finanční podíl na dárku, ale sestry řekly, že ne, že ten dárek bude jen od nich, že to je cenově v pohodě. Takže maminka zjistila, že pro mě pod stromek nic nemá. A na Štěpána se mě zeptala, jestli bych si mohla dodatečně něco vymyslet.

Příspěvek upraven 16.01.19 v 15:16

Paris1789
3338 příspěvků 16.01.19 14:58

@Vinca_minor
vůbec jsem váš post nepochopila.

edit: teď už chápu

Příspěvek upraven 16.01.19 v 15:21

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek