Jak naznačujete chlapovi, co chcete?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Vinca_minor
792 příspěvků 16.01.19 15:13

PS: Mám štěstí, že mi praktické dárky nevadí, už jsem dostala na vlastní přání litinový kastrol, mlýnek na maso, mocca konvičku a mlýnek na kafe, ruční vysavač apod. Moje maminka to má stejně, máme radost z kvalitních věcí, které pak s láskou denně používáme. S rodinou i s mužem praktikujeme jasnou domluvu, takže už jsem muži dala i vzduchový filtr na motorku :)
Pokud chci dát drobnost přátelům, tak volím dárky spotřební, mám perfektní marmeládařku, která dostala i světové marmeládové medaile a vaří výborné sirupy a pesta a čatní, je to sázka na jistotu.

Příspěvek upraven 16.01.19 v 15:22

Oldyn
6129 příspěvků 16.01.19 15:19

@Jirkátor
Obráceně to bylo tak, že se chystal sváteční oběd na druhý den a všechny věděly, jakou přílohu k hlavnímu chodu partner preferuje. To mě přivedlo na myšlenku zeptat se pánů na tu barvu, teda já se chtěla prvně zeptat na květinu, ale to mi přišlo už moc náročný.
@Ghost B.C.
Taky si myslím.

Vinca_minor
792 příspěvků 16.01.19 15:24
@Paris1789 píše:
@Vinca_minor
vůbec jsem váš post nepochopila.

edit: teď už chápu

:)
S maminkou to je běžný stav, je báječná a máme výborný vztah, ale je hrozně roztržitá. Například mi řekne, co by chtěla pod stromek, pak to zapomene a je hrozně překvapená :)
Matmys
2268 příspěvků 16.01.19 15:30

@Vinca_minor
Chudinka maminka… ta historka s vašimi sestrami je úsměvná.
Já jí úplně vidím, jak jí spadne kámen ze srdce, když to pochopí, jako že má vystaráno - a pak zjistí, že ne a totální zděšení :)

Paris1789
3843 příspěvků 16.01.19 16:07
Například mi řekne, co by chtěla pod stromek, pak to zapomene a je hrozně překvapená :)

ale překvapení je v tomto případě žádoucí, takže cajk, ne?

Paris1789
3843 příspěvků 16.01.19 16:08

A zrovna rýžovar bych opravdu užila.

Lizbeth
856 příspěvků 16.01.19 17:44
@Vinca_minor píše:
PS: Mám štěstí, že mi praktické dárky nevadí, už jsem dostala na vlastní přání litinový kastrol, mlýnek na maso, mocca konvičku a mlýnek na kafe, ruční vysavač apod. Moje maminka to má stejně, máme radost z kvalitních věcí, které pak s láskou denně používáme. S rodinou i s mužem praktikujeme jasnou domluvu, takže už jsem muži dala i vzduchový filtr na motorku :)
Pokud chci dát drobnost přátelům, tak volím dárky spotřební, mám perfektní marmeládařku, která dostala i světové marmeládové medaile a vaří výborné sirupy a pesta a čatní, je to sázka na jistotu.Příspěvek upraven 16.01.19 v 15:22

Tak s tímhle pozor..marmeládu,sirup,pesto a čatní nejím - taková jistota to být zas nemusí :)..dostala jsem od sestry letos paštiku i marmeládu , nevím proč a je mi to jedno, tak nějak koňovi na zuby nekoukám,ale je jasné, že je to asi rozšířený mýtus, že tímto se nic nezkazí..

Paris1789
3843 příspěvků 16.01.19 19:34

@Lizbeth
a co byste teda z těch spotřebovatelných darů (jídlo, pití…) uvítala?

vlm
4589 příspěvků 16.01.19 20:09

K tomu naznacovani muži, mám čerstvý zážitek i když nejde o dárek. Říkám mu, zavolej mamce ať si zítra nezapomene občanku, jojo, říká, do toho volá jeho matka, nezapomeň ji připomenout občanku, říkám. Povídá a povídá,o občance nic, tak jsem vytáhla tu svoji a a ukazuju mu ji. Rozloučil se s matkou, ukončil hovor, a já na něj, co ta občanka? Jee já zapoměl :-). Proč jsem ti s ní asi mavala před nosem? No já si říkal, co blbneš

Matmys
2268 příspěvků 16.01.19 21:44

@vlm
No to už ale… je na odebrání občanky :)

Lizbeth
856 příspěvků 17.01.19 09:01

@Paris1789
Zrnkovou kávu, kvalitní čokoládu, ořechy, bonbonieru..klidně ale i těstoviny,čaj ( černý, zelený, bílý)

Jinak tu paštiku a džem jsem dostala od Hamé, takže to opravdu nebyl nějaký kousek domácího výrobce a podobně. Ale jsem typ co nikdy nenaznačí, že je to dárek mimo. Dárek je prostě dárek a i potěší, že mi někdo něco dal.

Vinca_minor
792 příspěvků 17.01.19 11:02

@Lizbeth Tak já už si pamatuju, že sestry a maminka milují mango, citrusy a sušená rajčata v oleji, jedna kamarádka není marmeládový typ a další nejí mák a borůvky a že sestřina tchyně ocení kvalitní sirup, jako domácí zázvorový či šípkový. No a při nejhorším to obdarovaný pošle dál, vybírám kvalitní osvědčené výrobky. Hamé bych nikomu nedala.

pavka_l
920 příspěvků 17.01.19 13:13

@Lizbeth Paštika od Hamé se snad ani za dárek považovat nedá, marmeláda od Hamé také není zrovna ta pravá „dárková“. Ovšem nějaká velmi kvalitní paštika třeba s kachními játry a koňakem nebo zvěřinová paštika, to už je něco jiného, to bych brala.

Veronika P
541 příspěvků 17.01.19 13:22

@pavka_l Třeba :)

mimi
127 příspěvků 17.01.19 20:15

Jednoducho povedat, co si prajem. Resp. dohodnut sa. Alebo sa opytam, co si praje on. Funguje to obojstranne. Priala som si hodinky k narodeninam a dostala som ich. Priatel sa iba opytal aky styl ano, a co nie a konecny vyber zostal na nom. Aj tak to bolo prijemne prekvapenie. Vybral naozaj pekne a nosim ich kazdy den. :-)

herminavons
116 příspěvků 18.01.19 12:00

Já teď dostala „sprdunk“ od muže, že jsem mu k narozeninám měla koupit jiný dárek, protože on mi předtím naznačoval. To naznačování spočívalo v tom, že se v mé přítomnosti cíleně koukal na SSD disky a obzvlášť na ten jeden. Jak jsem to měla poznat, když se na elektroniku kouká vlastně pořád a já tomu moc nerozumím…

isko
1402 příspěvků 19.01.19 23:19

@herminavons
Já nevím, nejsou to právě chlapi, co vykládají, že se jim nemá nic naznačovat, že nejsou žádní telepati a že se jim musí všechno jasně říct na rovinu?

MP blanka
1854 příspěvků 20.01.19 12:20

Viem,v akej súvislosti založila @zuzankabrum toto vlákno,ale dovolím si to tu od darčekov máličko posunúť iným smerom.Nemám potrebu sa na môjho manžela ponosovať,lenže niekedy ..... no on to robí s dobrým úmyslom,viem, ale ide práve o to nepochopenie.Po návrate z operácie mi chcel čo najviac uľahčiť, a pri tom trochu prehliadol,že nie som úplne nepohyblivá,a že,aj keď možno trochu ťarbavo, ale predsalen som schopná veľa vecí v domácnosti zastať sama.Nie,nemusí mi podávať hrnček,ktorý mám na dosah ruky,mäso na tanieri si tiež dokážem nakrájať sama a dokonca aj ten vypínač, ktorý mám na ceste,keď vyjdem na chodbu a na schody,mi nemusí ísť zapínať on.Myslela som, že po prvých niekoľkých dňoch sa zorientuje, a pomôže mi iba tam, kde to zatiaľ potrebujem - obuť pravú topánku,či umyť prsty na nohách.Naznačovanie nestačí, a veľa sa nezmenilo, ani keď som mu povedala,že ak budem niečo potrebovať,bez problémov ho požiadam.Je taký dobrý,až trochu otravný ! :-)

Pýthia
252 příspěvků 20.01.19 13:52
@Vinca_minor píše: :)
S maminkou to je běžný stav, je báječná a máme výborný vztah, ale je hrozně roztržitá. Například mi řekne, co by chtěla pod stromek, pak to zapomene a je hrozně překvapená :)

Nebo si to cca čtyři dny před Vánocemi koupí sama (případ té mojí…)

Anka F.
215 příspěvků 22.01.19 14:21

@Blanka
Nerouhejte se - miluje vás!

MP blanka
1854 příspěvků 22.01.19 14:44

@Anka F. - ale áno, veď aj ja jeho. :-) Nechcela som sa ani tak sťažovať, a nepísala som preto do Sťažovacieho vlákna. To bolo len tak, na margo či stačí chlapovi naznačiť. Môjmu nie, a niekedy aj keď poviem priamo, môžem byť prekvapená, ako to pochopí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek