Jak nosit košili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šmoulínek
18 příspěvků 25.1.14 17:01
Jak nosit košili?

Mám tím na mysli dilema do kalhot či ne, osobně rád nosím zastčeno, když už se např. pracně ladím pásek s botama a pak by ani pásek nebyl vidět přijde mi to škoda.
Nicméně né každé slečně to přijde elegatní, někomu spíš moc usedlé. Možná něco mezi nechat košili venku (rozumějme neformální, třeba s ohrnutými rukávy) a zastrčit jen trochu v předu u spony pásku?
Co myslíte? Mužete přidat i názory co se vám osobně líbí či jestli někdo naopak má někdo raději nošení košile ležérně venku..

Reakce:
yanulla
767 příspěvků 25.1.14 17:36

To jsem zvědavá kolik tu založíte témat…nestačilo by jedno třeba? Nicméně za mě rozhodně zastrčit! A to mi není 40. Pokud nechcete působit usedle, tak ohrnuté rukávy a rozepnutý knoflíček úplně stačí. Nesnáším zastrčeno cokoli jen u spony, je to tak nějak debilně frajerské, jakože : Všichni koukejte, že mám dneska na sobě značkový/sladěný/nový…pásek s naprosto úžasnouú masivní/pozlacenou sponou…

Miracly
47 příspěvků 3.2.14 11:59

Já ji zásadně nosím zastrčenou. Jsem postavou malá, proto mi košile přes džíny ještě více nohy zkracuje. Nicméně ji nosím zastrčenou také proto, že se mi to jednoduše líbí víc.

Betty J.
2031 příspěvků 3.2.14 19:11

Pokud máte na mysli klasickou košili, pak zastrčit do kalhot. Byl to tuším Masaryk, kdo se v souvislosti s čouhajícím podolkem vyjádřil o Rusech přibližně ve smyslu „co čekáte od národa, který si ani neumí zastrčit košili do kalhot“.

Šmoulínek
18 příspěvků 3.2.14 19:23

Tak jsem to tu nadhodil spíše proto že jsem v nějakých anketách zaslechl od x slečen že nesnáší zastrkanou košili v kalhotách (rozumějme při neformální příležitosti) tak jsem byl zvědav kdo a kolik se vás ozve pro a proti :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.14 19:32

Přes kalhoy vypadá dobře tak guayabera
http://content. artofmanliness. com/uploads//2012/07/Guayabera-Man2-400.jpg
košile do pásku je sexy, košile přes kalhoty by zabila figuru i Apollónovi

Valerius
9 příspěvků 3.2.14 20:42

Dost záleží na okolnostech a samotné košili, dlouhé košile vždy zastrkat do kalhot. Podle mě většina košil vypadá lépe zastrčená i když jde o neformální outfit, ale je to dost o stylu. Příklad: Když vezmu třeba názor mé dlouholeté přítelkyně, tak ta mi dříve říkala to stejné, že se jí líbí více nezastrčené. To bylo ale špatnou košilí a stylem, jak jsem začal kupovat košile co lépe sedí, pořádné pásky a kalhoty, tak se to otočilo. Záleží také dost na postavě, pánům s břichem sedí více volná košile, kterou kdyby zastrčili, tak akorát zdůrazní břicho.
Pokud není problém s angličtinou tak doporučuji stránky http://www.realmenrealstyle.com/ kde je i o tomto tématu článek.

Jinak pokud si nevíte rady, tak je tu možnost polozastrčení, třeba pod svetrem nebo i pokud jde o samotnou košili.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.14 21:56

@Valerius s tím břichem si dovolím nesouhlasit. Mužské břicho nezamaskuje nic, jediná možnost je ho přiznat, košili nosit zastrčenou a pokud možno i slušně padnoucí sako. Pak to prostě vypadá normálně a nikoho nenapadne se nad tím pozastavovat. Plandající košile nebo tričko přes dělá dojem břicha i u štíhlých mužů, natož u těch, co břicho skutečně mají.

Vroony
59 příspěvků 3.2.14 22:09

Jak nosit košili, je pro mě příliš široká otázka. Jaká košile, jaký střih, materiál, do sukně, do kalhot, do jakých a samozřejmě k jaké příležitosti? Vypasovanou košili k formální příležitosti bych si asi zastrčila. Flanelovou kostkovanou košili bych si před odchodem na grunge rockovej koncert nebo letní fesťák asi nezastrkávala. Ale to na mysli asi nebylo. Jen mi tahle otázka přijde trochu zbytečná.

Šmoulínek
18 příspěvků 3.2.14 22:52

Myslím že tato otázka je aktuálnější u pánů.. :)

symplooke
28 příspěvků 19.2.14 17:36

Záleží na typu košile i kalhot. Oblekové košile ( Vypasované, delší) určitě vždy do kalhot. U kratších, případně volnějších košil si můžete vybrat. Obecně vypadá lépe košile zastrčená do kalhot, ale třeba u volnějších džínů bych se v případě neformální košile nebál nosit ji venku.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek