Jak nosit prsa

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Amonute
360 příspěvků 30.9.12 19:45

@Sibyla … ku Kiere mi ešte napadá, že vo filme Piráti z Karibiku mala na sebe korzet ktorý urobil podobnú prácu ako photoshop. Nie je to až tak márne :)
Chcela som sa rozpísať o dvoch príhodách z môjho života na túto tému, ale našla som obrázky ktoré to priam dokumentujú. To isté tričko a rôzne tvary pod ním. :D

Sibyla
2646 příspěvků 3.10.12 07:11
Jak nosit prsa?

Rozhodně ne takto, a to ani ta pravá

chainbreaker
19 příspěvků 9.10.12 23:16

Jedině nosit 2 lambády, tím se zmenší a nekejvaj když třeba dobíháš bus

TheZdenyk
68 příspěvků 3.11.12 11:31

Koukala jsem na ty fotky. Salma je pěkná ženská, ale dovedete si představit, že v tomto půjde ráno do metra, nebo autobusu? Chlapi budou pískat a ženský pomlouvat, že je to nějaká běhna. Takhle vyzívavě…

Amonute
360 příspěvků 3.12.12 22:00

Veľké prsia a košele…
Nedávno som stretla kamarátku ktorá (tak ako ja) je obdarená väčším poprsím. Mala na sebe košelu a čuduj sa svete, gombíky na prsiach jej pri pohybe držali látku pokope a košela „sa neotvárala“. Nechápala som, ako je to možné, lebo ku krajčírke nechodí a má rovnaký problém ako ja zohnať košelu na telo. Teda takú ktorá by obopla prsia, aj pás (v rámci možností) bez toho aby sa nemiestne otvárala na podprsenke.

Ženy, objavila som Ameriku :D.

Ona si tie večne otvárajúce otvory medzi gombíkmi, proste zašila a košelu natiahla na seba ako rolák!
Aké jednoduché nie?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.12 23:13

@TheZdenyk Vyzívavě vypadám každé ráno, zívám, div si nevykloubím sanici. Vyzývavá přitom ale určitě nejsem :D

Lennita
145 příspěvků 3.12.12 23:42

@Amonute Ano to je super vychytavka, tiez to tak robievam uz par rokov lebo inak by som kosele nosit ani nemohla. Prisla som na to v jednej byvalej praci, kde som musela nosit koselu ako uniformu, dovtedy som sa totiz koseliam vyhybala ale potom som uz nemala na vyber :)

PythonRegius
286 příspěvků 4.12.12 00:37

Musim se zastat modelu s prepulenim pod prsy, kupodivu se mi podarilo sehnat neco i v nositelne velikosti a na me postave to vypada vylozene lichotive. Velikost mam 70E pri vysce 158cm, postavu mam soumernou a nemam potrebu neco zmensovat ci maskovat. Jinak se vyhybam jen volnym stanum a prilis hlubokym vystrihum. Mam rada obleceni, u ktereho nemusim stale kontrolovat, jestli mi z neho nekouka prilis. Rolaky a prouzky s klidem nosim. Kosile nosim rozepnute pres tricko.

Katy_S
65 příspěvků 4.12.12 02:38

30GG, košile jsem prostě koupila větší a švadlena mi je pod prsy zúžila, nyní se chystám nakoupit látky a těším se, že budu mít padnoucí i saka :) Co mám vypozorované, musím prostě mít nějaký výstřih, jinak vypadám jak matrona, nedejbože vršek nějaký plandavý, to pak jak soudek.
Velkých výstřihů ala Salma se nebojím, jsem mladá a nedávno jsem je ještě nosila velmi často (samozřejmě k dlouhým kalhotům nebo sukním, často se sakem/svetříkem), až na výjimky se ty komentáře neobjevují, co si tak pamatuju, dva pánové si s úsměvem špitali něco o domácích zvířátkách, jeden puberťák zahlásil „to snad neni ani možný,“ od žen si pamatuji jedinou, od nějaké babky „aby ti nevypadly,“ jinak mlčení nebo poklony, a že jsem se těch výstřihů nanosila… Takže bát se jít na autobus, že budou chlapi pískat a ženy pomlouvat je přehnané, pokud to někoho láká, tak to noste, až budeme staré a povislé, tak bude pozdě :) Ale člověk to musí umět nosit a snášet pohledy, pokud se v tom někdo necítí, je to vidět. Ale i já už si hluboké výstřihy nechávám jen na občasné nošení :)

Čierny Jantár
25 příspěvků 4.12.12 07:50

Ja mám 160 cm, veľkosť 75 E. Dlho som sa hanbila obliecť do vypasovaných tričiek, takže som bola klasický prípad nositeľky „pytlov“. Vypasované tričko si dám iba keď idem von s priateľom, pretože sa mi páči, že sa mu páčim. Najradšej mám tričká i košele tmavých farieb, s véčkovým výstrihom, vyhýbam sa lodičkovému výstrihu a rolákom. Najhorší problém som mala so sakom, nechala som si ho ušiť a neľutujem.

TheZdenyk
68 příspěvků 9.12.12 08:59

Díky za upozornění. Taková hrubka…asi jsem zrovna zívala…

dost_bot
2071 příspěvků 14.2.13 20:57

Už to tu padlo : www.bravissimo.com/pepperberry/. Košile a saka, která se nerozvírají a přitom sedí v pase! A ty střihy šatů! Ach! :-) Objednávám i se inspiruju ke švadleně. Za skvělé považuju, že připouštějí, že prsa má i drobounká holčina s vel. 8 i korpuletní typ s vel.18. A taky že někdo je prsatá hruštička a někdo prstaé jablíščko a ještě někdo prsatá tyč :-)

PythonRegius
286 příspěvků 15.2.13 01:02

@dost_bot
Týjo! Díky za tip, upřímně jsem nečekala, že se mi tam bude líbit tolik věcí. Kdyby měli prodejnu u nás, byla bych ještě nadšenější :-))

TinkaH
917 příspěvků 15.2.13 07:59
sice pozdě .....
@Mylady2 píše:
S hrdostí;-) jako Salma - http://zkracovatko.cz/0OZoOjKošile doporučuji na míru…budete překvapena, jak Vám sednou.

Podívala jsem se na obrázky z vašeho linku a musím říct, že toto mne přímo praštilo do očí, uf a teď budu mít špatné spaní.

Mylady2
12413 příspěvků 15.2.13 08:09

@TinkaH to je mi líto…zkuste vzít rozum do hrsti nebo se poradit s odborníkem. Něco takového přece nemůže působit na psychiku…;-)

TinkaH
917 příspěvků 15.2.13 08:18

@Mylady2 Vždyť ji to tak, tak zakrývá bradavky. Pro mě je to fuj

Sibyla
2646 příspěvků 15.2.13 08:26

Ale víte, jak to musí na chlapy působit? „Kdyby se nadechla, ty šňůrky prasknou.“ Ach jo, ta to přece nemá zapotřebí, je svůdná i v roláku…

veveru
400 příspěvků 15.2.13 14:10

@dost_bot Nedávno se mi poštěstilo ulovit na e-bay béžové sáčko od Pepperberry. Zbývaly dvě minuty a akorát jsem stihla prostudovat velikostní tabulku a přihodit - byla to blesková akce :D Asi před týdnem dorazilo a sedí krásně, určitě si ještě něco pořídím

debra.morgan
224 příspěvků 15.2.13 14:34

Nosit hrdě, mám zadek, boky a prsa 75D a nosím výstřihy kulatý, véčkový a poslední dobou i tzv. vodu a líbí se mi to. V roláku bych se necítila. Každý by měl mít soudnost, aby mu ty kozy nepadaly ven a nepůsobil vulgárně. A padnoucí podprsenka je základ.

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.13 17:23

S hrdosťou - akékoľvek. Malé… Veľké… Už to tu alebo v inej diskusii určite odznelo, ale mám dojem, že ľudia strácajú predstavu o tom ako vyzerá normálne ženské/ ľudské telo (pri ženskom tele je to skreslenie asi ešte výraznejšie). Nielen mladí muži, ale aj my ženy sme občas zmätené. Pekne je to ohľadom predstáv a reality vysvetlené tu:
http://lolzbook.com/…raw-b00bies/

Syslik1
95 příspěvků 14.10.13 21:08

Sebevědomě. Schovat se nedají - takže když už je mám, tak ke mě patří a není třeba se za to stydět. Jen rozumně vybírat oblečení. Od kvalitní pevné podprsenky přes přiměřený výstřih (ani málo, ani moc) k oblečení, které nebude volné ani příliš těsné. Mám několik šatů a tunik, které mají výstřih typu voda a nevypadá to špatně. Měla jsem strach, že prsa budou příliš zvýrazněná, ale je to naopak a celkový dojem je hezký. Do výstřihu kontrastní bižuterii, aby bylo možno koukat i na něco jiného. vybrat hezké a vhodné oblečení stojí dost času i financí, chce to zkoušet a zkoušet a zkoušet…

rivka
87 příspěvků 15.10.13 08:13

Co se mě týče, spíš než na velikost prsou se soustředím na to, jak vypadají se zbytkem postavy - holt někdo, kdo je hubený a má velké poprsí, si může dovolit něco jiného než já, která vypadám jako malá, leč tlustá mrkev (rozuměj relativně štíhlé nohy, od nichž se to rozšiřuje a rozšiřuje).

Prsa mám, tak je neschovávám - ani do tmavých barev, ani do malých výstřihů (čím neříkám, že nenosím tmavé barvy nebo roláky). Jisté hranice dodržuju - když jsme u té Salmy, tak tohle klidně: http://www.supervizaz.net/…20ok%206.jpg

A tohle už ne: http://www.supervizaz.net/…kolt%204.jpg

Co se vulgarity týče, jsemť toho názoru, že záleží na celkovém vzezření - velký výstřih na kolotočářských minišatech vulgární bude, tentýž výstřih na šatech a la padesátá léta a ke kolenům může vypadat dobře.

Souborné rady nemám, krom toho, že blbě VŽDYCKY na mně vypadá malý kulatý výstřih.

Nemesis
504 příspěvků 15.10.13 10:27

Mám dotaz, dají se vůbec nějaká saka nosit rozepnuté s postavou hruška+velká prsa?
Když se vidím v zrcadle, tak o. k. ale když se pak vidím na nějaké fotce trochu z boku, tak sem JEDNA VELKÁ KRABICE. Velký hrudník s dolejškem saka tak nějak vytvoří dojem, že břicho je stejně velké jak prsa… no a zapnuté sako je asi jen jedno z milionu, které sedí přes prsa i přes pas…říkala jsem si, že u takových těch „teplákových“ to bude v poho, tak jsem si jedno pořídila…a stejně když ho zapnu, tak po chvili prsa ten vršek tak nejak hmmm „prorazí“ a vytáhnou…čehož jsem si samozřejmě v kabince nestačila všimnout a opět mě usvědčili až fotky :-)
Jo ještě dodatek, že zas až tak extra velká prsa nemám, podprsenky většinou 75/80D, takže jak to děláte vy s G, EE a tak?

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.13 11:15

@Nemesis Ha! Ja som na to už mierne rezignovala /75G/, sako nosím zapnuté a čo 5 sekund automaticky upravujem. Keď je rozopnuté mám vždy prekrížené ruky a na cielených fotkách vždy zapínam a upravujem..s „bočnými krabicami“, ktoré vznikajú v nestráženej chvíli som sa vyrovnala-stačí mi, že JA viem :)
Ale je to úmorné-hlavne preto som z veľkej časti presedlala na zavinovacie svetre..

Sheba
326 příspěvků 15.10.13 11:24

@Nemesis @Lenka M.
Mám 75E a „boční krabice“ znám moc dobře. Mám ten samý problém se sakama…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek