Jak nosit prsa

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Zevloun
3 příspěvky 15.10.13 14:29

Také mám postavu přesýpacích hodin s výraznými ňadry a problémy s nakupováním i s čumícími idioty znám velmi dobře. Kdosi výše se ptal po odkazech na blogy, kde by se bylo možné inspirovat. Můžu doporučit http://www.thinandcurvy.com/ Díky tomuto blogu jsem objevila i řadu odkazů na různé firmy nabízející oblečení a prádlo pro ženy s většími ňadry, mezi nimi i polskou firmu BiuBiu, se kterou mám výborné zkušenosti. http://www.biubiu.pl/
Další dobrý blog je: http://www.curvywordy.com/

Dobrá vychytávka na příliš velké výstřihy je krátké tílko - lambáda: také odkaz z Thin and Curvy: http://www.thinandcurvy.com/…-review.html Ty, které umí šít, si určitě snadno upraví jakoukoli hezkou spodní košilku.

Hodně se inspiruji oblečením 50. let a přelomu století. Sice se občas tvrdí, že ženy s velkými ňadry by neměly nosit na prsou nic, co láká pozornost, a vyhýbat se volánům, fiží nebo mašlím, ale když se tyto prvky správně zkombinují, mohou naopak působit velmi dobře.

http://www.tomandlorenzo.com/…+Drive+2.jpg
Christina Hendricks

Esmee
4418 příspěvků 15.10.13 16:55

@Nemesis @Lenka M. @Sheba To je neřešitelný problém, za ty leta shánění a zkoušení jsem našla 3 jakžtakž saka. Mám velikost 75 G, nosím saka nejraději rozepnutá, jedno nosím zapnuté, ale automaticky se jakoby rozevře přes prsa a odstává zase tam. Když mám sako rozepnuté, nosím pod něj přiléhavé tričko, takže v pohybu to doufám nevypadá, že mám břicho stejně velká jako prsa a když mě někdo fotí, tak si holt vždycky stoupnu čelem :-D

Zevloun
3 příspěvky 15.10.13 17:11

@Esmee Saka jsem nedávno a pro mne překvapivě pořídila v Debenhamsu (mám velikost 32/70H). Sedla mi dobře jejich Petite kolekce. I v zahraničí v jiném obchodě jsem udělala podobnou zkušenost: nejprve mi sako nesedlo, ale ve velikosti Petite už se rozložilo správně - možná jde i o celkovou vzdálenost ramena-prsa-pas? (Jsem cca 160 cm vysoká). Nebo možná společnosti, které se obtěžují šít Petite, mají lepší střihy…

Esmee
4418 příspěvků 15.10.13 17:19

@Zevloun Já bohužel petite mít nemohu, měřím 172 cm a celkově jsem tak nějak velká :-)

Vlcacka
121 příspěvků 15.10.13 17:36

@Zevloun Tak Christina je frajerka a její outfity v Mad Men jsou parádní. :-)

Nemesis
504 příspěvků 15.10.13 18:40

@Esmee To růžové na prostřední fotce vypadá skvěle a to krátké je taky zajímavé, by mě nenapadlo zkoušet takto kratší sako, vždy jdu automaticky spíš po prodloužených. Odkud jsou?

Esmee
4418 příspěvků 15.10.13 19:38

@Nemesis Všechny jsou z Orsay. Já právě nosí hlavně šaty, proto sahám po kratších.

MP slunecnice
49 příspěvků 16.10.13 23:30

@Nemesis @Lenka M. 34 GG-H, už jsem na sako jako „business“ oblečení rezignovala a místo kostýmu nebo LBD a sako nosím šaty s nějakým výrazným šperkem, který upoutá pozornost a povýší oblečení na více formální i bez saka. Nikdo si zatím na nedodržení dress code nestěžoval. Největší problém mi dělají saka s podšívkou, ta holt elastická nikdy nebude:-). Saka nosím jen na ven a přes to uvážu šálu (lehkou nebo hřejivou v zimě), abych nemusela hlídat míru rozevření v pohybu. Upřímně řečeno mě to štve, ale na druhou stranu - někdo si ta prsa nechává udělat umělá a my to máme zadarmo:-).

Morže
1094 příspěvků 19.10.13 15:38

Zajímalo by mě, nositelky velkých prsou, jestli máte to samý, co já. Koupím si kabát (koupila jsem v hrabárně úžasně drahý nááádherný kousek - 10kč :D jen přišít knoflíky, což je drobnost..) který má poutka na pásek a do něj si logicky dávám pásek nebo cokoliv, co zavážu. Jenomže po chvíli nošení zjišťuju, že najednou ten pásek nemám v pase, ale nahrnulo se mi to těsně pod prsa a tak za chvíli vypadám jak takové ty prsaté hrbaté babičky… a to není jenom tenhle kabát, to mi dělá všechno, kde zvýrazňuju pas. Stačí zvednout ruce a pas se mi posune nahoru pod prsa. Mým velikým a asi celoživotním mindrákem jsou moje nepevná prsa a když nejsou v podprsence, tak je mám v pase. V pase mám 79 a přes prsa mám 108cm. Je pravda, že taky nejsem žádný obr. Máte s tím taky někdo problém? Nosíte pak v takovém případě pásek či nikoliv? Kolikrát ale bez pásku vypadám jak kredenc :(

Snad víte, co myslím?

MP Janka
739 příspěvků 19.10.13 16:06

@Morže
Jako kdybyste popisovala mě. V pase 80, přes prsa 103. Jakékoliv oblečení, které má v pase zúžení ať už s páskem nebo bez, tak se mi za chvíli vyhrne pod prsa. Dokonce i sukně mi vyjíždí nahoru…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.13 16:09
@MP Janka píše: … Dokonce i sukně mi vyjíždí nahoru…
Čo tak vybrať magnety z podprsenky. :-D
Morže
1094 příspěvků 19.10.13 16:25

@MP Janka Jupí nejsem v tom sama. Furt si to musím tahat dolů :) ale co s tím?

Sekhmet
1918 příspěvků 19.10.13 16:33

.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:36

FrancesAnn
86 příspěvků 19.10.13 16:44

@Morže
No přesně! Už jsem si myslela, že mám nějakou divnou postavu, když mi všechno vyjíždí nahoru. Pásky z kabátů a plášťů odendavám, abych si to pořád rovnala, na to nemám nervy. A když je kabátek pěkně projmutý v pase, ani mi ten pásek nechybí.

Morže
1094 příspěvků 19.10.13 16:48

@Sekhmet Jo takže snad jedině posunout pas o něco níž, taže nedávat pásek do těch poutek :) ale stejně tím, jak se to vytáhne nahoru, tak mi to potom vytvoří po stranách takový divný vaky a vypadám prostě blbě… když mám ruce v kapse u kabátu, tak jsem v pohodě, ale nedejbože někde zvednout ruce, jako držet se tyče v MHD či tak :(

Morže
1094 příspěvků 19.10.13 18:50

@MP Janka U sukně mám zase ten problém, že přední díl sukně mám výrazně delší, než ten zadní díl a vypadá to dost blbě. Jinak cokoliv, co mám mít v pase mám za chvíli pod prsama a týká se to i sukně.
Díky téhle diskuzi zkusím pár dní chodit bez pásku. Uvidíme, jestli to bude lepší nebo budu jak chodící kredenc. Nevím, jestli je lepší vypadat jak indiánská babička nebo jak kredenc :)

Esmee
4418 příspěvků 19.10.13 19:04

@Morže @FrancesAnn S tím se opravdu nedá dělat nic jiného než nechat si šít na míru. Konfekce bohužel s větším poprsím nepočítá, dnes se všechno šije elastické bez jakýchkoliv záševků, to nám zákonitě nebude pasovat. Škoda, že řetězce nemají Curvy řady oblečení, ale chápu, že by všechny ty záševky a průramky přišly draho… Mně sedí na mou velmi ženskou postavu oblečení z Orsay, zbytek si nechávám upravovat u své švadleny.

Uživatel je onlinebenyka
9024 příspěvků 19.10.13 19:16

Že pásek šplhá nahoru, za to může břicho. Šaty jsou v tom nevinně. Jsou tři možnosti řešení: 1. drasticky zhubnout a přitom drasticky cvičit, 2. nosit korzet, 3. nosit oblečení, které pas nevyžaduje. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že možnost 3 dá nejmíň práce, starostí a stresu, a má největší efekt.

Esmee
4418 příspěvků 19.10.13 19:21

@benyka No jo, jenže když má člověk velká prsa, tak je záhodné nosit oblečení projmuté v pase, aby nevypadal, že má místo trupu neforemnou krabici. Šplhající pásky mě naštěstí netrápí, protože mám dobře definovaný pas, horší jsou šaty, kde se mi kvůli velkému poprsí posouvá pas šatů výš, než by měl být.

Uživatel je onlinebenyka
9024 příspěvků 19.10.13 20:08

@Esmee Pravda, to je jiný problém. Jsem Y a v šatech X vypadám jak selka. Krabice se mi jeví jako ta lepší možnost. :-)

kikinka95
34 příspěvků 21.9.15 17:40

Taky se přidávám akorát když se podívám do svého šatníku, tak mi přijde, že mám volnější trika co s tím? Trička jsou pěkná, ale připadám si jak soudek a přitom jsem poměrně štíhlá, protože jsem na internátě dost zhubla a prsa mi zůstala. Takže moje velikost je 70E i víc. Poradíte mi co nosit abych nevypadala jak soudek a ani jako starší paní. P. S. Nemám velký rozpočet, že studuji, takže jsem odkázaná částečně na mého otce a na malinko peněz z brigády.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 17:44

@kikinka95 Riešenie toho by ma celkom zaujímalo. Dajte foto postavy, kľudne useknite hlavu.

kikinka95
34 příspěvků 21.9.15 17:55

@Giulietta jo fotka bude doufám jen kvalita nic moc budu fotit přes mobil nebo notebook. Mohla bych poprosit o ukázky nějakého oblečení pro mladé. Děkuji

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 17:57

@kikinka95 Ja som už zozadu lyceum, spredu muzeum, ale skúsim. :-) Dajte foto to tohoto tematu http://www.modnipeklo.cz/…nkovani/118/#… , tam Vám poradia skor ako tu a viac ľudí.

kikinka95
34 příspěvků 21.9.15 18:56

@Giulietta Vy do mě rýpete? Já se tu slušně ptám to nemohu? :-o Foto nejde sem dát

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek