Jak nosit prsa

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 18:58

@kikinka95 Ne, nerýpe. Až bude rýpat, poznáte to, to mi věřte. Běžte s fotkou do toho vlákna, jak vám radí. Ručím za to, že je to dobrá a upřímně míněná rada.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 19:01
@kikinka95 píše:
@Giulietta Vy do mě rýpete? Já se tu slušně ptám to nemohu? :-o Foto nejde sem dát

Nie, nerýpem. Ja sama otváram len niektoré témy a túto som otvorila omylom, preklikla som sa. Fak Vám v tej téme o tápaní v móde poradia. Pozrite koľko má príspevkov celkove. Je dosť otváraná a navštevovaná. Ak máte na mysli to useknutie hlavy, tak som mala na mysli orezanie fotky, tak, aby nebolo vidieť tvár.

kikinka95
34 příspěvků 21.9.15 19:15

Tady foto kdyby sem někdo zabrousil. P. S. toto nosím jen na pokoji

kikinka95
34 příspěvků 21.9.15 21:14

Tady to je lépe vidět

Betty J.
2031 příspěvků 22.9.15 08:35

„@kikinka95“: nikdo do Vás nerýpe a vidět není vcelku nic. Věřte, Vaše tělo není nijak nestandardní. Potřebujete v pase projmutá trička, kalhoty do pasu nebo velmi, velmi mírně pod něj (pas je to nejužší místo mezi prsy a boky), šaty v pase přestřižené. Pokud dáte fotografii své postavy do zmiňované diskuse, dozvíte se určitě víc, i nějaké obrázkové návody budou.

vostrablondyna
1 příspěvek 17.10.15 12:24

Já mám prsa G, a ty obléct, to není sranda. Bez padnoucí podprdy to nejde, a jelikož podprdy jsou kolikrát to nejdražší, co mám na sobě(kupuju ve speciálkách - Dolly, Konarovská, atd.), vybírám si v obchodech oblečení podle nich. Takže třeba tílka se špagetovými ramínky jsou no-go. Nenosím ani roláky, a košile kupuju buď větší, než bych nutně potřebovala, nebo musím posunovat knoflíky, aby se mi neotvíraly, což asi není moc elegantní řešení, ale strašně nerada se jich vzdávám. Jinak nosím spíš tmavší topy, na výstřihu mi ani tak nesejde, ale nemusím úplně hluboké výstřihy. Saka nosím bez klop, ty, které se zapínají na háček v pase a ne pod prsy. Obecně ale nosím spíš kardigany, ty úplně miluju, nesmí ale mít širokou fazónu. Zkrátka se oblékám tak, abych prsa ne úplně skryla, ale spíš abych na ně příliš nepřitahovala pozornost:) Hodně triků beru z Nákupných maniaček, mezi vším tím žvaněním a intrikováním se občas vyloupne dobrá rada ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek