Jak podnikat a uživit se v oboru módy a šití

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
catherinne
13517 příspěvků 24.2.14 21:30

@edge tak se probuďte, je čas vstávat, to jsou jen sny…

porjk
3192 příspěvků 24.2.14 21:31

@edge I já, i já, i já. Ale bohužel si připadám jak osel, když se po něčem takovém ptám. Oblečení si upravím, když je třeba, ale s materiálem nic nevykouzlím

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 21:38

@kayav tak treba tady, u zlutych vysoko pas. U svatebnich perfektne ukotvene v pase.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 21:43

@Karakas děkuji. každopádně u svatebních jde vidět, že je má pár cm pod pasem, sukně se napojuje až v rozšiřující se části trupu.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 21:46

@edge viděla jsem pěkné kabáty i jednoduché krásně zpracované kostýmky sukně + sako v obchodě Czech labels & friends, je to někde v centru prahy, nevím teď přesně ulici, ale najdete to na jejich facebooku. akorát ceny tam nejsou zrovna jako v řetězcích :-)

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 21:46

Tady taky mi to nepasuje

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 21:49

@kayav a pas je tedy kde? Tam co je nejuzsi. A me prijde ze prave do nejuzsi casti jsou ukotvene saty, ma tam neco jako stuzku a pak nasleduje sukne.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 21:50

@Karakas já bych řekla, že ona ten pas celkem vysoko asi má

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.2.14 21:53

@kayav
myslím, že naopak má poměrně dlouhý trup, zkuste zagooglit fotky v kalhotách nebo bodycon šatech.
dlouhý trup, hodně široká ramena a úzké boky. spíš nevím, jestli se některými modely nesnaží právě toto korigovat.

edit: foto

continuity
5853 příspěvků 24.2.14 21:56

@Jiná Realita ja to mam taky tak, dlouhy trup a pas pomerne vysoko. pak mi nesednou kalhoty a vetsina mi dela camel toe. dlouhy sed by se tomu melo rict spravne.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 21:57

@Karakas nedaří se mi najít žádnou pořádnou forku, kde bych to mohla detailně prozkoumat. ale třeba tady to vypadá, že to má opravdu přesně, pokud tam má ještě nějakou stužku, kterou teda nevidím

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 21:58

@Jiná Realita tak teď už tomu vůbec nerozumím :-)

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 22:07

@kayav ja si myslim, ze si rozumime s Jinou realitou i Vami Ze ma proste Kate taky dlouhy trup, anebo normalni? a konfekcni saty maji pas nad jejim pasem a deformuji ji. I kdyz je i tak dokonala, teda pro me.

A to je co mi na trhu chybi, protoze se proste vytahujeme a prodluzujeme, ale konfekce na to nereaguje,( coz vidame casto u kalhot). Ze konfekcni saty proste nesedi tak, jak by spravne mely.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 22:10

@kayav Už to prohlížím, díky.

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 22:10

@kayav mate pravdu, nema tam stuzku, ale proste predel. Hladky vrsek nasazeny na sukni se skladanymi dovnitr sklady.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.14 22:14

@Karakas z toho co vidím teď se mi zdá, že sice má dlouhý trup, ale pas má k tomu neúměrně vysoko. proto jí ty kalhoty zas až tolik nesluší. ale nevím, těžko soudit z fotek. Pásek na kabátě si může utáhnout kdekoliv.

Ale máte zajímavý postřeh, já s ničím takovým problém nemám, tak by mě to nenapadlo.

Karakas
343 příspěvků 24.2.14 22:20

@kayav to je vec, vyska pasu, ktera me dokopala, mimo jine, zase k sicimu stroji. Ale myslim, i podle obrazku tady, ze ten problem ma hodne holek a zen. Jen je to proste nenapadne, ze by to mohlo byt jinak, neb nikdy nesily u dobre svadleny na miru, a berou proste to, co je v obchode. Driv jsem sila u svadleny, protoze jsem mela moc uzky pas na siri ramen a boku, ted po detech a udatnemu cviceni zas tohle:-))

Diana N.
72 příspěvků 24.2.14 22:45

Mně tedy docela tady chybí móda pro vysoké. Sama mám 182 cm a dají se sehnat fajn věci, ale musí se vybírat. Pokud má někdo třeba už kolem 190, tak je to problém. Hodně objednávám z longtallsally.com a je to přesně typ oblečení, které mi tady chybí. Cílová skupina je tak 30+ (tomu odpovídá i vyšší cena), hodně nadčasové kousky, krásné šaty, delší sukně apod. Něco takového by mělo jistě úspěch.

Linie
2020 příspěvků 25.2.14 08:26

Edge: Minimalistické oblečení z krásných materiálů dělají Timurky, mají i e-shop a dělají i zakázku /i na větší velikosti/.

Linie
2020 příspěvků 25.2.14 08:27

Posunutím pasu o pár cm výš jde dobře korigovat postava - sama si tak prodlužuji krátké nohy.

porjk
3192 příspěvků 8.3.14 08:01

@Linie Ano,je to fígl, který většinou vyjde. Prodlouží nohy a koriguje i širší boky. Pokud má žena větší prsa, tak je vhodné posunout pas jen malinko. Ale řekla bych, že obecně jde o slušivou úpravu.

Linie
2020 příspěvků 8.3.14 08:15

Příspěvek Idnes k tématu: http://finance.idnes.cz/…dnikani.aspx?…

Go-lightly
3429 příspěvků 8.3.14 08:48

@Linie Nojo, ale objíždět jarmarky?!

Linie
2020 příspěvků 8.3.14 09:07

Však jsem to nemyslela vážně!

Go-lightly
3429 příspěvků 8.3.14 09:45

No, oni tam publikují dost často takové motivační příběhy: jak přišla o práci a začala péct dorty a tak. Jako je to to dobré, optimistické, ale já si vždycky říkám: kéž by měli aspoň trochu úspěch, protože s pravidelným odbytem je to těžké, obchody berou levnější zboží od velkododavatelů, a lidi jsou samozřejmě do obchodů. Sehnat zákazníky je dnes asi nejtěžší.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek