Jak poznat kvalitní tričko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Bavlna

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Zdenka 111
11 příspěvků 15.1.12 16:10

Musím s Vámi souhlasit, je to spíše sportovní oblečení, ale zároveň i oblečení pro aktivního člověka. I oblečení pro sport má svoji módu. Kdyby tomu tak nebylo, nosili bychom do tělocvičny stále červené trenky s bílým pruhem a bílý nátělník. Naštěstí tomu tak není a nové materiály mají budoucnost.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.12 16:21

Presto, ze nove materialy maji budoucnost, mi je Vas zpusob reklamy ponekud vlezly…

Zdenka 111
11 příspěvků 22.1.12 12:36
GreatSusan ha detto : Presto, ze nove materialy maji budoucnost, mi je Vas zpusob reklamy ponekud vlezly…
Tohle jsem opravdu nechtěla. Můj příspěvek měl sloužit k tomu, aby o novém materiálu vědělo co nejvíce lidí, protože je úžasný a nedělám tímto reklamu našemu zboží, ale informuji o druhu výrobku s bambusovým vláknem jako takovém
palocx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.12 23:12
také shanim Kvalitni tricka

také shanim Kvalitni tricka za rozumnou cenu a ne nekolikanasobne predrazena za „znacku“

Jak poznat kvalitní bavlnu?

máte li někdo tip, sem s ním

Jen tak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.12 23:27
Kam pro tričko / vršek, co hned nežmolkuje?

Palocx: Kdyby jenom bavlnu, ráda bych odhadla, co z triček nebo jakýchkoli vršků vydrží delší dobu bez žmolků.

Ale je to pořád spíš pokus-omyl, v některých obchodech už předem tuším, ale někdy je to i tam kus od kusu. Ani cena výrobků a kvalita obchodu, o kterém předem slyším, jak je dobrý, může být sázka do loterie, jenže dost drahá. Když jsem byla v Jackpotu, zdálo se mi, že u trička z viskozy za 1000 Kč už byl náběh na žmolkovatění a tak nějak mi přišlo, že ta látka u toho konkrétního trička nemůže vydržet o moc déle, než třeba u trika, co mám z Orsay, jen ta cena se výrazně lišila. Možná špatný odhad, spousta lidí tu psalo, že Jackpot má kvalitní věci, ale netroufla jsem si.

Byla bych taky ráda za jakýkoli tip, jak poznat, že tričko se nebude extrémně žmolit i mimo namáhanější místa (otěr kabelky apod.) hned po prvních pár nošeních, ale vydrží aspoň rok dva.

Canavi
227 příspěvků 16.6.12 18:59

Trička si kupuji jednobarevná určená pro reklamky k potisku nebo prodávaná ve výtvarných obchodech k dotvoření. Sice nedotvořuji, ale mám několik trik značky Lambeste a jsem s nimi moc spokojená. Ještě existuje jedna značka, se kterou jsem spokojena, ale momentálně si nemohu vzpomenout, jak se jmenuje. (A opravdu se nemohu jít podívat do skříně, všechny cedulky stříhám nebo pářu.)

firefly
527 příspěvků 16.6.12 22:38

Zas tak do hloubky se tím nezabývám, většinou silnější trika kupuji jen pro tátu, tam je důležitá hlavně větší velikost, spojení obojího jsem zatím našla v Mars and Spencer, jsou trochu dražší, než třeba z Terranovy, asi se tam najdou kousky i na podobné úrovni, ale iz mnohem pevnější látky. Samozřejmě nejen velké velikosti, to jsem psala proto, aby bylo jasné, že nemám komplet přehled o nabídce obchodů. Když člověk vyčíhá slevy, nemusí to být s cenou tak zlé.

Krehutka
368 příspěvků 16.6.12 23:27

Můžu potvrdit, že nejkvalitnější trička se dají najít v reklamním textilu, hlavně ve vyšší gramáži. Výhodou je velká barevná škála a nízká cena, navíc jsou bez potisků a výšivek (pro mě jednoznačné plus, obyčejné tričko bez šílených nápisů, obrázků a jiných blbostí aby člověk pohledal).

ariadnee
1 příspěvek 5.12.12 12:24

Já doporučuju ESPRIT nebo S´OLIVER - tam mají opravdu kvalitní věci a přitom kolikrát tam kvalitní triko stojí stejně jako nějaká halenka v HM. Obchody, které jmenujete (Kenvelo, H&M, Terranova, NewYorker atd…) patří k těm méně kvalitním, i když sama jsem tam občas taky koupila dobrou věc, která vydržela, ale to člověk fakt musí přebírat mezi spoustou hadrů.

horky_brambor
13 příspěvků 5.12.12 12:46

V Brně můžu doporučit tento obchod http://www.trikobrno.cz/. U trik jsou uvedené gramáže a krom jiného mám tu zkušenost, že opravdu vydrží.

Prazan14
1 příspěvek 8.2.13 23:41

Tak jsem si pár triček z http://www.bambusovetricko.cz/ objednal. Ne že by byla nepříjemná. Ušitá jsou zdá se kvalitně, ale uvidím po vyprání. Ale že by nepřijímala pachy? Tak v mém případě smrdí jak pes lesní po jednom mírném zpocení (rychlejší chůze v délce cca 10 minut) a to na pot opravdu netrpím ani málo. Bavlněné tričko mi takhle nikdy nezasmrádlo. Takže podle mého jen další reklamní „nepravda“. Že bych si to na sebe vzal ještě několikrát? Nejsem prase, takže zítra to jde do pračky.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 00:34

www.bemaniax.cz Kategorie trika na volný čas. Mají originální řešení větrání, různé motivy, vyšší gramáž a vtipné hlášky: „Toto triko není vyrobeno v Číně, ale v Jičíně. Nešila ho slečna Ming-li, ale holky z Jičína.“ Jedno mám doma z roku 2005 a pořád v pohodě. Teď dělají i nějakou biobavlnu barvenou hlínou…
Pak třeba www.uax.cz

Hyacinta
79 příspěvků 9.2.13 00:55

Dělám to po hmatu, pořádně osahat, jak je těžké, silné, trochu potahám, pomačkám, kouknu na švy… ještě nikdy mě to nezklamalo, asi to už mám v ruce, ten typ, co mi sedí, a poznám ho. Za tím si jdu. Skvěle mi drží už několik let (!) trička Mustang, stále vypadají jako nové, Green House, Strenesse… Kupodivu žádné z běžného řetězce ;-) Neodolala jsem jednou v C&A krásné barvě a už nikdy víc!

Trička ze sekáčů náhodou doporučuji, jednak už víte, že je někdo alespoň jednou pral, tak to asi přežily a přežijí i dále, a zrovna u triček si myslím, že není tak často poznatelné, jestli jsou úplně nové, nebo právě vytažené ze SH. Když jsou krásné, zachovalé, neseprané a za pár korun, rozhodně ano.

Park
444 příspěvků 9.2.13 00:56

Sice nejsem dáma, který uživatel stříbrnej kocour žádá vo radu, ale dovolim si i tak vodpovědět. Nejvíc co se týče kvality se mi osvědčlilo lakoste a gant- gant konkrétně kolekce vod Michaela Bastiena… to sou fakt držáky a i po několikerým praní stále prakticky jak nový( to znamená nevytahaný atd.) Naopak nejhorší zkušenost mám s hilfigerem, byť je cena cca stejná, je to šmejd.

Sépia
426 příspěvků 9.2.13 09:38

@Stribrny_kocour Značky čo spomínate ponúkajú práve to najlacnejšie a najmenej kvalitné. Skúste sa orientovať na iné značky, my napríklad kupujeme pre priateľa v Napapirji, Gante, Peeek and Cloppenburgu, Alain Delone…

Olivera
184 příspěvků 9.2.13 16:48

Máte prosím někdo zkušenosti s (pánskými) tričky Lee Cooper, Topolino, Pierre Cardin apod.? nemám možnost je nikde ošahat - a nechci kupovat z eshopu „naslepo“. Příp. jaké jiné značky triček za rozumnou cenu doporučíte? zkušela jsem i reklamní trička, ale nebylo to přesně, co jsem očekávala.. Obrázky nevadí, ale musí být decentní, nepříliš barevné. Jinak s potiskem mohu doporučit i třeba zn. George- kdysi jsem sehnala 2 trička z nějakého outletu, jsou rovně šitá, bavlna je příjemná, měkkoučká, vůbec se nekroutí..

JaninaNov
2 příspěvky 5.11.16 18:36

No, tady je každá rada drahá. Je to asi o tom jít do obchodu a sáhnout si. Ale pravděpodobně ne do běžných obchodů, které se u nás tváří jako obchody se supr oblečením, ale všude jinde jsou to obyčejné hrabáky (HaM a další). Raději asi sportovní oblečení, nejlépe pro společný trh. Anebo vyzkoušet něco z webu, co se v marketech nevede. My třeba objednáváme na Sportinátoru a ještě se nestalo, aby nám přišel hadr. A přitom ceny jsou nižší, než u těch hadrů, co se prodávají běžně…

PavlinaKoutova
5 příspěvků 7.3.17 12:47

Já jsem zrovna nedávno koupila příteli tričko na http://www.bastard.cz/panska-tricka/?… a jsem s kvalitou moc spokojená.

Jindrason
288 příspěvků 7.3.17 14:25

No těch přísad do triček je tolik, že ani nevím, dle čeho se rozhodovat. Vetšinou sleduji gramáž a materiál v % vyjádření.

nataliiid
4 příspěvky 8.3.17 09:35

Já jsem zrovna teď koupila bratrovi tohle triko k narozeninám. Koupila jsem tam už i několik triček pro přítele…vždycky sleduju, jestli je to 100% bavlna, protože přítel nic jiného nechce. Tenhle eshop už mám osvědčený, že má kvalitní značky a tudíž i materiály. Zatím jsem s ním neměla žádný problém.

zuzanovka79
4 příspěvky 26.4.17 06:34

Tady super text ohledně poznání kvality trička, jeho textilu a ušití! Už jsem podle toho nakupovala a super!!! Jen jsem zjistila, kolik šmejdů je i v obchodech, kde bych je až tolik nečekala…

Katka Mi.
1 příspěvek 17.7.17 14:35

Já sem koupila teď jedno tričko přes FB, zde https://www.facebook.com/siamoda.cz/ a zatím si nemůžu stěžovat. Triko hezké, barva fajn a o bavlně píšou, že je to nějaký nový druh nebo co s oceněním. Tomuhle se teda vůbec nerozumím ale na dotyk je to hodně poznat, že je to o hodně víc než masovka z HM, NY nebo Terranova.

BarcaAri
631 příspěvků 17.7.17 14:46
@Katka Mi. píše:
Já sem koupila teď jedno tričko přes FB, zde https://www.facebook.com/siamoda.cz/ a zatím si nemůžu stěžovat. Triko hezké, barva fajn a o bavlně píšou, že je to nějaký nový druh nebo co s oceněním. Tomuhle se teda vůbec nerozumím ale na dotyk je to hodně poznat, že je to o hodně víc než masovka z HM, NY nebo Terranova.

A ted tu o Karkulce prosim.

Gorilka
1369 příspěvků 17.7.17 15:11

@BarcaAri Tu původní, nebt tu moderní - politicky korektní ;-)

BarcaAri
631 příspěvků 17.7.17 15:15

@Gorilka Politicky korektni asi neznam, povite mi ji?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek