Jak přesvědčit rodiče, aby mi dovolili obarvit vlasy?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Bacteria
436 příspěvků 09.12.17 00:33

@xKIKIx Pokud je chcete poslechnout, ještě to barvení odložte, asi ze svého pohledu a svých zkušeností vidí, že to bude trochu průser. Pokud chcete i tak mít barevné vlasy, jděte do toho se vším všudy. Zaplaťte si to, zařiďte si to, obhajte si to a pak si neste následky. To je ta pravá zkušenost. Pojmout za své jednání zodpovědnost od začátku do konce jako dospělý člověk. Není to jen o tom machrovat s nabarvenou hlavou, ale dokázat to sama a potom se i sama hrdě vyrovnat s následky, např. trest od rodičů, nebude to pěkné atd. Možná když si zkusíte celý tento proces na něčem nevinném jako jsou vlasy, tak ve vážnějších věcech vás rodiče možná budou respektovat víc.

xSx
434 příspěvků 09.12.17 01:27

@catherinne pokud se nepletu, tak je na obou fotkach stejna holka, ukazujici prave dulezitost stylingu a uhlu foceni a buhvi ceho vseho jeste :)

catherinne
13467 příspěvků 09.12.17 15:46

@xSx
Aha!
Tak to pak jo.
Já myslela, že ta vlevo je babička té vpravo :-)

Lakerol
114 příspěvků 11.12.17 12:34

Možná to patří spíš do přiznání, ale pubertu mám pár desítek let za sebou a stejně se mi líbí barevné vlasy :-). Záleží jen na stylingu a údržbě, jestli to bude vypadat hezky nebo ne.
Tady přidávám link na další barevné trendy:
 https://pulptastic.com/…mo-problems/

kalivrata
430 příspěvků 11.12.17 13:09

@Lakerol Taky se mi to líbí, pořád přemýšlím, že bych to vyzkoušela. Dokud mi ještě není třicet.

pavka_l
723 příspěvků 11.12.17 13:21

@kalivrata A po třicítce už se to nemůže vyzkoušet?

Josefka
494 příspěvků 11.12.17 14:04

Nepletu se, když si myslím, že na pořádnou modrou je třeba vlasy nejprve zbavit pigmentu? Takže to už je poměrně radikální (a časově náročný) zásah. Lépe se barví světlejší vlasy. Já jsem na prahu padesátky a přiznávám - moc se mi to líbí a těm holkám, co naproti našemu úřadu chodí na střední fandím. Dnes šla kolem jedna a měla vlasy temně zelenočerné. Wow, nádhera! Obličej tuctový ale v kombinaci s líčením a oblečením prostě paráda. Jen doufám, že si tím žádná nezničí vlasy, jako jsme je mučily svého času my. U mně však revolta spočívala v tom, že jsem dlouho odmítala trvalou :-D

kalivrata
430 příspěvků 11.12.17 14:18

@pavka_l Ale může, ale musí na to mít obličej nebo musí být žena smířená s tím, že to nebude ono.

Nemám v obličeji moc kontrastu, dokud nemám vrásky, půjde to doladit líčením, kombinace vrásky, nevýrazný obličej a výrazné líčení, v tom bych se moc necítila.

A trochu to u mě souvisí i s postavou, po genetické stránce je mi jasné, že po třicítce už velikost XS mít nebudu, to zesvětlení mi vlasy dost zničí, takže je pak bude třeba ostříhat, chci pak s krátkým účesem vypadat dobře, ne jako babochlap (tady ještě pro jistotu, netvrdím, že mohutnějším ženám krátký sestřih nesluší, tvrdím, že nesluší mým příbuzným, a tím pádem do budoucna i mně).

Příspěvek upraven 11.12.17 v 17:24

barvinok
622 příspěvků 11.12.17 14:20

"

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:10

Lavander
13 příspěvků 11.01.18 16:25

A kolik Ti je let? Já bych si tedy vlasy nebarvila, pokud je máš hezký - zbytečně si je tím ničíš a černá je úplně ta nejhorší varianta - tu nesundáš…Jestli Ti to rodiče dovolí, tak si dej třeba jen tmavý přeliv a tu modrou si tam nastříkej - ty spreje jsou fajn a můžeš měnit barvy:-)

giuliettka
2254 příspěvků 11.01.18 16:26
@Lavander píše:
A kolik Ti je let? Já bych si tedy vlasy nebarvila, pokud je máš hezký - zbytečně si je tím ničíš a černá je úplně ta nejhorší varianta - tu nesundáš…Jestli Ti to rodiče dovolí, tak si dej třeba jen tmavý přeliv a tu modrou si tam nastříkej - ty spreje jsou fajn a můžeš měnit barvy:-)

Zaujímalo by ma koľko rokov máte vy.

Lavander
13 příspěvků 07.03.18 15:47

@giuliettka je jedno kolik mi je, ale určitě už se nemusím ptát rodičů:-D Barvit si vlasy na černo je fakt hovadina, pokud je ta slečna mladá tak úplně. Obecně v ČR s střední Evropě teda moc lidí s pravými černými vlasy nepotkávám…Možná to máte na Slověnsku jiné…
Hlavně už je to de mode několik let;-)

giuliettka
2254 příspěvků 07.03.18 16:02
@Lavander píše:
@giuliettka je jedno kolik mi je, ale určitě už se nemusím ptát rodičů:-D Barvit si vlasy na černo je fakt hovadina, pokud je ta slečna mladá tak úplně. Obecně v ČR s střední Evropě teda moc lidí s pravými černými vlasy nepotkávám…Možná to máte na Slověnsku jiné…
Hlavně už je to de mode několik let;-)

No tak sa odsťahuje na Slovensko a tam bude in. Keď už my na tom slovensku to máme iné.

Lavander
13 příspěvků 15.03.18 15:26

@giuliettka to bych jí teda nedoporučila…
Ale musím konstatovat, že na Slovensku máte také hezké a vkusné ženy.

PS: ta černá barva na vlasy se fakt nenosí:-D

giuliettka
2254 příspěvků 15.03.18 16:39
@Lavander píše:
@giuliettka to bych jí teda nedoporučila…
Ale musím konstatovat, že na Slovensku máte také hezké a vkusné ženy.PS: ta černá barva na vlasy se fakt nenosí:-D

Niekto by to mal povedať Kendall Jenner, nech chúďa nevedomé nie je tak strašne out.
Mimochodom z Vogue 2018. :-D
2018 Hair colors trends.

No matter how we try to avoid darker hair shades, they now return in fashion. If you want to keep your hair color or if you want to go back to it, then choose a dark color with brown shade, so your color will be lighter than the black that is so current at the moment. Among the dark shades are also the following:

chocolate
hazel brown
coffee
black
chestnut

Lavander
13 příspěvků 13.04.18 16:08

@giuliettka tak máte zajímavé srovnání… :-D Samozřejmě, že to ve Vogue napíšou, když je na světě 90% žen s tmavými vlasy. Ke všemu je tam vyjmenovaná celá škála tmavých odstínů ( příště bude zase rezavá a pak blond - na zimu…) Já opakuju, že jsme ve střední Evropě a většina z nás není prostě na černou typologicky vhodná.

Celý to ale mělo být o tom, aby si ta mladá holka nezničila vlasy…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek