Jak se cítit fajn když jste XXL

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Bugatti
4086 příspěvků 8.10.15 15:18

@stricc Ano, též jsem se dověděla, že si jen dělají pořádek. Navíc pokud k nepořádku došlo, stalo se to asi před padesáti lety a aktérem byl můj (již dávno mrtvý) otec, popřípadě nepořádná úřednice. Na konci dopisu je ovšem výhružka, že když záležitost neuvedu na pravou míru do 30 dnů, mohou mi dát pokutu až několik desítek tisíc káčé. A teď babo hledej doklady.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.15 15:29

@Bugatti mně přišlo strohé oznámení, že dle rozsudku bláblá nemám nárok… chtěla jsem se zeptat, co je to za blbost, protože tohle vím, ale nárok mám podle rozsudku pozdějšího. Telefon žádný, na chodbě dav, tak jsem rovnou napsala odvolání. Přišlo mi předpisově 29. den, že se musím do pěti dnů dostavit doplnit datum narození. (né, oni ho tam nemají asi 18×). Přišla jsem tam a dozvěděla jsem se, že si jen rovnali papíry. Na můj značně naštvaný dotaz, proč mi teda nemohli rovnou napsat, že ten první dopis můžu ignorovat, následoval skelný pohled.

Klotylka
568 příspěvků 8.10.15 15:34
@Kokoska1 píše:
@Bugatti Ano „poletená teta“ leckdy usnadní vyřízení věci. Akorát si pak připadám jak idiot sama před sebou, co si o mně myslí protistrana, o tom radši nepřemýšlet. :D

Teda já tuhle metodu používám často. Říkám jí blondýna v nouzi. Teď jsem se ocitla v situaci, kdy musím řešit dost složitých situací. Myslela jsem, že už jsem stará a obtloustlá a ta metoda už fungovat nebude, ale ono jo. :-) Takže je to možná spíš verze popletená teta, ale můj název se mi líbí víc. Jako idiot si nepřipadám, mám vždycky velkou radsot, když se mi podaří dosáhnout cíle.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 8.10.15 15:37

Totiž ony, typicky úřednice, některé učitelky staršího data atd. mají pocit, že člověk nemá nic lepšího na práci než v jejich (a tedy i ve své) pracovní době takhle někde zbůhdarma utrácet čas

Bugatti
4086 příspěvků 8.10.15 15:37

@Klotylka Když já nejsem ani jsem nikdy nebyla blondýna. To je pak těžké ;-)

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 15:57

Já začínám empatií s dotyčnou osobou, přecházím na blondýnu v nouzi @Klotylka (super pojem) a když není zbytí tak i na popletenou tetu dojde :-D.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.15 16:00

@crazydaisy
Jak si Vás tu tak čtu, okamžitě bych Vás angažovala jako svého kaskadéra!

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 16:01

Jednou nezabralo nic, tak jsem se i lehoučce rozčílila a pořád nic. Druhý den tam šel manžel, s tím, viděli jste tu megeru, já to doma nepřežiju - no, a bylo to :-D

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 16:03

@SweetPotato no aby to nebylo o život, to zas né!

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.15 16:57

@crazydaisy
Nebojte, vyjednávání s ruskou mafií v popisu práce mít nebudete, nanejvýš jednání s nějakou tou zapšklou úřednicí, vyřizování reklamací, komunikaci s nesympatickými rodiči nesympatických spolužáků, řešení dlouho odkládaných restů a takové drobnosti. Možná sem tam nějaká ta lékařská prohlídka. „Ááá“ zvládnu udělat sama, ale Vy za mne vezmete takové to „já vím, že jsem tu měla být už před půl rokem, ale…“ Jo, pak je tu ještě ten soused, co nám tu věčně blbě parkuje, ale to pro Vás bude maličkost. :-)))

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 17:02
0zero7
4458 příspěvků 8.10.15 18:00

@crazydaisy No ja jsem nastesti uz dost stara na to, abych vedela kdy zmlknout, teda aspon doufam :)
Ale clovek nikdy nevi, ze jo.
Taky pokud ma nekdo skvely historky, rada posloucham, taky me zajima jak se maji kamaradi a znami, takze obcas tu pusu fakt zavru.
Mam jednoho kamarada, co dela na vysoke, ktera je zamerena na sport a v podstate kempovani apod. V lete dela na taborech, co ten ma za historky, treba z tabora, kam jezdi vetsinou jen zidovske deti na dva mesice (ted to nemyslim proboha nijak hanlive, ono to tak fakt je) a v podstate si tam vybiraji zivotniho partnera atd. Co tam se deje, to jsem teda koukala…haha

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 18:24

@0zero7 taky umím být dobrý posluchač - když je teda co poslouchat, že :-D. Komunikace musí být obousměrná, jinak začnou lidi prchat :-D. Vzhledem k tomu, že mě spíš sami vyhledávají, tak to asi tak strašný nebude. Stará už jsem taky dost, určitě mnohem víc než vy.

0zero7
4458 příspěvků 8.10.15 18:32

@crazydaisy No jeste se zacnem hadat o veku :D
Me jednou udelala strasnou radost byvala sefka, uzasna zenska, kterou kazdej miloval. Asi rok po tom, co jsem z toho mista odesla (sefka bezva, firma uz mene, tak jsem dala ze dne na den vypoved, lhali mi o tom, ze mi pomohou vyridit viza apod), potkala jsem ji asi rok potom, mam ji na FB, a rika prej ja vzdycky koukam a yslim, ze neznam nikoho, kdo enjoys life as much as you, ze je to inspirujici.
To jsem si sedla na zadek a rikam, pockej, ja, ktera jsem tak ukecana, ze to lidem leze urcite desne krkem… tak se smala.
Ma myslim tak okolo 65 a je bezvadna.
Myslim, ze diky te ukecanosti a tomu, ze jsem relativne spolecenska mam kamarady mezi 20 a cca 65. A jsou vsichni a vsechny uzasni/y.

crazydaisy
864 příspěvků 8.10.15 18:50

@0zero7 Jé, tak to jsme na tom s věkovým rozptylem kamarádů stejně cca 23 až 73 a bylo to tak podobně i když jsem byla mladá. Mám pocit, že čím dál víc v životě potkávám samý skvělý lidi, naladěný na stejnou vlnu.

0zero7
4458 příspěvků 8.10.15 18:56

@crazydaisy Tak to je super! Ja naprosto souhlasim.
Mam kamosku co ma myslim 65, seznamili jsme se na veceri u rodicu kamaradky. Je uzasna. Chodime na drink a na kafe a paradne se bavime. Ma skvelej pohled na zivot.
Kamaradi co maj tesne pres 20 jsou taky super, chodime kazdej mesic na motown soulovej vecirek a predtim na veceri, proste pohoda, kolikrat je to skupina 20-55 haha, kdyz se zadari a jdou i ostatni.

sagiti
362 příspěvků 8.10.15 19:00
@crazydaisy píše:
@0zero7 taky umím být dobrý posluchač - když je teda co poslouchat, že :-D. Komunikace musí být obousměrná, jinak začnou lidi prchat :-D. Vzhledem k tomu, že mě spíš sami vyhledávají, tak to asi tak strašný nebude. Stará už jsem taky dost, určitě mnohem víc než vy.

Já jsem takto „vyřadila“ pár celoživotních kamarádek.40 let jsem držela pusu a poslouchala a čekala na to nadechnutí abych taky něco řekla, ale poamalu jsem zjišťovala, že už mám strašně málo času a že jej můžu trávit smysluplněji¨než poslouchat story např. o sedmi sourozencích, jejích manželech, manželkách, dětech atd.Byla jsem hodně oblíbená a najednou je všem divné, že se straním a myslí si, že snad mám deprese :-))Když někdo telefonuje, tak je mi hloupé to nezvednout, ale prostě zrovna nemůžu mluvit, zavolám později. Nezavolám.

0zero7
4458 příspěvků 8.10.15 19:11

@sagiti To souhlas, neni nic horsiho, ze kdyz nekdo pinda o tom, co vas opravdu nezajima.
Myslim, ze pokud je clovek opravdu kamarad, tak dokaze byt natolik empaticky, ze pozna, jestli mate zajem nebo ne.
Skoda ze nepoznaly. Ja se snazim to nedelat, vetsinou se pustim do podrobnejsiho liceni udalosti az pote, co se me nekdo zepta na konkretni vec.
Ale myslim, ze to je taky otazka zkusenosti a cviku :)

Ja jsem odrizla jednu velmi dobrou kamaradku pred rokem. Moc jednoduchy to nebylo.
Mela jsem teda jiny dovod, prosla si jakousi „vnitrni promenou“ a rozhodla se byt ke vsem naprosto uprimna, coz ja osobne kvituji s povdekem. Nicmene vyslo najevo, ze je to mozne pouze jednostranne (muzu ti rict cokoli, jakkoli neprijemne, ale ocekavam, ze ty se tak chovat nebudes), coz bohuzel nefunguje.
Interakce typu kdy „sh*t hits the fan“ vasim smerem, ale vy musite chodit opatrne okolo po skorapkach aby jste nahodou nezranila neci city… to fakt ne jako.
Moc se me dotklo, kdyz jsem byla oznacena za spatnou kamaradku pote, co dotycna stravila 3 tydny na mem gauci, protoze tehdejsi pritel, manipulator nejvyssiho levelu, ji vyhodil ze spolecneho bytu a bylo mu jedno kam pujde.
To me teda fakt urazilo.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.15 23:22
@stricc píše:
@Kokoska1 vy vypadáte jak Maravelo! Jste mě úplně zmátla :-)

Prosím? Nějak nechápu…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 10:38

@0zero7
To je přesné, většina vztahů ztroskotá na nesymetričnosti. Je to i můj případ, prostě mi v jeden okamžik došlo, že má přítelkyně se chová sobecky, jen bere a nic nedává.
Když jsem jí to řekla, úplně mne odřízla.
Obklopuje se pořád novými a novými lidmi, chvilku jí to žerou a pak jí to začnou vyčítat a ona je pak pošle do pr*ele a najde si další oběti.
Vlastně ji obdivuju, že pořád nachází nové a nové přátele, které vysaje a odhodí…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 10:57

@stricc Sice pořád tápu, ale to je fuk :D

Tajtrliková
190 příspěvků 9.10.15 12:55

@0zero7 Já mám takto ukecaného přítele, a když hrozilo riziko, že než dořekne větu, tak zapomenu to své, osvojila jsem si výkřik „hop do řeči!“. Jinak nebyla šance. A když se sejde má máti a přítel, odcházím si číst vedle. Jednak si vystačej :-D, druhak mě by mohly, kdybych je fakt pozorně sledovala, popraskat obvody. Ostatně by mě zajímalo, kolik introvertů má ukecané přátele…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 14:33
@Kokoska1 píše:
@stricc Sice pořád tápu, ale to je fuk :D

Není, ja tiež tápem a ja vstanem z toho kábla na ktorom sedím, ale chcem to vedieť. :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 19:33

@Kokoska1 @Giulietta ale to je jeden takový, co všude byl, všechno zná a od všeho má klíče. Chodí do galerie a má stejný obrázek, tak jsem v první moment myslela, že je to on, a žasla nad veskrze rozumným a pravopisně správným výrokem, než jsem zjistila, že to není on :-)

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek