Jak se cítit fajn když jste XXL

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.15 21:13

@stricc Vám připadá Maravelova ikonka stejná jako moje? On má nějakou ženskou, ne? A já kokos na pláži!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 08:33

@Kokoska1 moment, vy jste ikonku neměnila? Tak to se omlouvám, ale straší tady. Včera jsem celý den viděla tu ženskou u vás. Teď už zas vidím kokos. Nechápu

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 09:04

@stricc @Kokoska1
On včerejška z povzdáli sleduju tu vaši debatu, prohlížím kokos ze všech stran, pak zas Maravelovu slečnu, a přemýšlím, jestli slepnu nebo rovnou blbnu!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 10:37

@stricc Neměnila a dokonce jsem i zkoušela F5 a pořád jsem viděla u mě kokos a u Maravela ženskou. Taky nechápu :) Nicméně pokud byl pro vás některý můj výrok „veskrze rozumný a pravopisně správný“, jsem jen ráda.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 11:39

@Kokoska1 no to jsem blázen :-)

Karja
4837 příspěvků 10.10.15 11:43

Já se vrátím k tématu diskuze. Osobně si myslím, že kdybych byla XXL asi bych se necítila fajn, pokud by za tím nebyly zdravotní důvody a já byla vůbec ráda, že ještě žiju:-D.
Nedávno jsem byla na školení a přišla tam mladá taková normální holka do třiceti let, ale s tak 25 kily navíc, hlavně hodně silná stehna a na břiše vyloženě silný fald. Začíná ráno svačit sušenku, jako ok, jenže na školení bývá občerstvení a ne moc košer že jo, takže za chvíli vidím druhou sušenku, další putuje do batohu, na pořadu je potom bagetka a odpoledne klasický koláč. Takže sumasumárum tři velké sladkosti během sedmi hodin, po celý zbytek týdne to samé v bledě modrym. Mně to bylo normálně líto za ní, stačilo by tak málo. Taky mám ráda sladké, chápu, že vypustit to uplně nejde, ale dát si třeba jednou denně něco uplně malého ke kávě nebo jednou za čas něco extra (a ne plácat jednu Milu za druhou) je přece taky řešení. No prostě mě to trochu zarazilo a zamrzelo zároveň takhle si zbytečně huntovat zdraví.

Eden_Prime
3472 příspěvků 10.10.15 12:53

@Karja pripada mi, ze jsou velke rozdily mezi tim, co lidi povazuji za hodne sladkosti. Te holce nemuselo vubec pripadat, ze toho snedla hodne.
Muj muz je schopny vypit denne 2l coly, k tomu nejake susenky, domaci kolac a jeste chce rano poradne oslazeny caj. Pritom neni blb, co by si ty cukry neumel spocitat, ale kdyz na to nemysli, ani mu to neprijde. Nez jsme se poznali, tak ho ani nenapadlo, ze to pro nekoho muze byt nenormalni.

Ghost B.C.
4016 příspěvků 10.10.15 14:09

@Karja Jak píše @Eden_Prime strašně záleží na tom, jestli jí jenom ty sušenky, koláčky a ostatní blbiny nebo jestli jí i normálně a k tomu ty sušenky. Zní to divně, ale je to tak. Pokud se fakt bude živit jenom těmi sušenkami a sladkým pečivem nebo sem tam bagetou, tak úplně v klidu může mít pocit, že vlastně „nic“ nejí a ještě se bude strašně divit, proč je teda tak tlustá.
Moje instruktorka v autoškole si kdysi strašně stěžovala na celulitidu. A že je jí to divný, že snídá „jenom sušenku“. No následovalo zastavení na benzíně, že si koupí pití. Ale měla asi jen 18 Kč. A že teda nic, že jí to nebude stačit. Říkám: To je voda tak drahá už i na benzíně? Odpověď: Já vodu nepiju. Chci Fantu/Colu/Sprite. A že má hlad, že sušenka k snídani nezasytí, ale že víc jíst nemůže, že by byla tlustá, protože přeci sedí celý den v autě. A tak dále a tak dále.
Jo, ve finále fakt moc nejedla. Ale energie nakonec přijala víc, než já, která mám přes den normální jídlo a sem tam i nějakou tu sladkost navíc vecpu. Ale strašně se divila tomu, proč má kolem pasu špek a na zadku celulitidu.

Eden_Prime
3472 příspěvků 10.10.15 14:18

@Ghost B.C. To nahrazovani hlavnich jidel blbostma delala moje sestrenice a pribrala tak asi 20 kilo. Neslo ani tak o sladkosti, ale spis o chipsy. Kcal pritom snedla priblizne stejne jako nez s tim zacala.
Spousta lidi kolem me neveri na „nutrienty“, povazujou to za neco na urovni esoteriky

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 14:35

Docela mne zaujal článek na Novinkách, nevím co si o tom myslet, ale něco na tom asi bude.
http://www.novinky.cz/…-stihla.html
Nejvíc bych věřila tomu, že složení jídel je dneska příšerné. Hodně pečlivě si s kolegyní vybíráme, co v práci sníme, ale přesto je nám po jídle těžko, divně a občas vyloženě špatně. Přitom v okolí máme slušné jídelny a restaurace a občerstvení a v administrativních budovách pracují tisíce lidí, takže odbyt mají a teoreticky by měli mít jídlo čerstvé. Pokud jsem doma a připravím jídlo sama, cítím se skvěle. Článek jsem si zvědavě přečetla, protože jsem bývala hubeňour, zatímco teď s nemocnou štítnou žlázou jsem to dotáhla k nadváze a válka je to strašná.

dost_bot
2071 příspěvků 10.10.15 14:44

@Chardonnay Já tenhle jev (těžko, divně, špatně) také u žen okolo pozoruju - podle mě je to do značné míry psychického původu apochází to z nezvratného přesvědčení, že dneska je to jídlo „příšerné, opravdu špatné, škodlivé, ošizené a plné chemie“.

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 14:46

@Ghost B.C. Já znám samé paradoxní případy - dvě kamarádky v pásmu obezity - neosladí si čaj, vzorně popíjejí vodu, vyhýbají se cukrům, netláskají se klobásou ani dortem - a nic. Jsou stejné třeba 5 let, co si vzpomínám. Jedna necvičí, druhá sice taky ne, ale má dost chození, pečuje o nemocného a nadře se fyzicky, ve volném čase pořád někde poletuje… Občas si vezmou někde na návštěvě koláč, ale hlídají se a nehubnou.
V práci vídám kolegyně s nadváhou s obědem - salát, nebo maso se zeleninou… taky nehubnou.
Jiná moje kolegyně jí sice málo, ale neváhá si dát čokoládovou tyčinku nebo bigmaca a hranolky a je štíhlá. Nikdy ale nepije limonády, jen vodu.
Vážně je mi záhadou, jak to funguje.

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 15:07

@dost_bot Tohle nebude náš případ. Vůbec se nezabývám myšlenkami, že je jídlo „příšerné, opravdu špatné, škodlivé, ošizené a plné chemie“. Koupím si párky s 90% masa kvůli chuti, protože když jsem omylem koupila ty levnější, nedaly se jíst, prostě hnus. Koupím si kvalitnější jídlo, protože mi chutná. Nechodím v supermarketu s lupou kvůli složení a nehledám ani bio jídlo. Mám ráda Colu, stačí mi 0,3, přitom co se o Cole pořád říká a píše… dělá mi vyloženě dobře…
Ale stejně mi ten článek trochu vrtá v hlavě.

Eden_Prime
3472 příspěvků 10.10.15 15:14

@Chardonnay kdyz mi byl v detstvi naordinovan „sportovni jidelnicek“ typu kure se salatem, pribirala jsem taky. Ted muzu obcas snist i 3000kj a jsem hubena. Pritom nekteri lide na tomto typu stravy prudce zhubnou.
Asi jsme kazdy unikatni i co se tohoto tyce a chce to najit to vhodne pro sebe.
Kazdy ma take jinou reakcni dobu na zmeny, ale tech 5 let, o kterych pisete, je dostatecne dlouha doba snad pro kazdeho

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 15:19

@Eden_Prime 3000kj? To asi ne, to byste byla nejspíš studená a ne hubená.

Eden_Prime
3472 příspěvků 10.10.15 15:26

@Kokoska1 ano, chtela jsem napsat kcal

Karja
4837 příspěvků 10.10.15 15:27

@Eden_Prime No jo, jenže pokud je Váš manžel hubenej a cítí se fyzicky dobře, tak to prostě neřeší a nenapadne ho nad tím přemýšlet. Já když vážila padesát kilo i s postelí, ládovala jsem se horem dolem, kde čím a neřešila jsem to, naopak jsem byla ráda za každý deko navíc. Teď už nad tím přemýšlím, protože by to nahoru určitě lehce šlo:-). A u té dotyčné mi to přišlo trochu smutný, pořád jsem přemýšlela, jak by asi vypadala, kdyby ty tři Mily za den nestláskala. Jasně modelka by z ní nebyla ale mohla by třeba vypadat očividně líp.

continuity
5853 příspěvků 10.10.15 15:30

@Chardonnay kdyz vy uz nevidite, co ta kolegyne tlaska vecer u televize. a kdyz ma k obedu salat, tak si piste, ze tlaska.

moje matka, je obezni, prakticky neji sladke, nepije limonady, ani kafe si nesladi, neji hahrazky ani susenky a 2× denne vari. ale kdyz je u nas tyden a vari, tak je v mihu pryc pul lahve oleje, kus masla a cela Rama a to se nevarilo nic extra tucne (jako treba smazene, nebo babovka).

Příspěvek upraven 10.10.15 v 19:43

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 15:33

@Eden_Prime Těch 3000 kJ taky nechápu?
A ještě k jídlu 5× denně - mám hodně štíhlého bratra. Jí 2× denně a to pořádně. Jinak nemlsá. Můj muž jí taky docela málo, ale často jí příšernosti jako hospodská jídla s pivem, střídá to s vegetariánskou restaurací, někdy si koupí takovou tu obloženou bagetu v supermarketu a čas od času do sebe nalije pár piv a panáků, to je kalorická bomba… a postavu má výstavní. Celkový zdravotní stav už tak výstavní nemá, to je fakt.

Bara06
2039 příspěvků 10.10.15 15:35

.

Příspěvek upraven 15.12.15 v 15:04

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 15:40

@continuity To bude ten problém, že nikoho nevidíme večer :-) A roli hraje i pohyb.
Taky vím o jedné, co pořád „hubne“ a nejde jí to. Neznám nikoho jiného, kdo spráská to co ona s komentářem, že je hrozně unavená. Má z čeho, má 2 práce, i když by nemusela. A opravdu horko těžko vyjde kopec, schody…

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 15:45

@Bara06 Tohle je mi taky hrozně líto. Mám taky dost oplácanou skoro-neteř, žije v zahraničí, její máma má cukrovku a přesto holku nevidím na fotkách jinak než s talířkem nebo lahví v ruce.

Karja
4837 příspěvků 10.10.15 15:49

@Bara06 No mě tohle vadí taky u mých příbuzných, ale děti nemám, co jim do toho budu mluvit. V rodině vidim u předškolního dítěte totální závislost na sladkostech, pořád brečí že něco chce a taky to většinou dostane. Nikdy nezůstane u jedné sladkosti za den, když má třeba zákaz jsou hrozné scény. Můžou za to rodiče a i prarodiče, když jsou u nás nějaké děti na návštěvě, máma hned vytahuje nějaké typické prasárny pro děti, já jí vždycky říkám, proč jim to dává, že si o to ty děti ani neřekly a doposavad spokojeně chroupaly jablko.

Chardonnay
327 příspěvků 10.10.15 15:58

Když to tak čtu, jdu vypnout počítač, obouvám se a padám běhat.

lorens
2508 příspěvků 10.10.15 16:11

@Bara06 Mám příbuzného, který si vzal za ženu holku z rodiny, kde byli všichni tlustí. Ona tlustá být nechtěla a nebyla, ale stálo ji to hodně úsilí. Protože její děti měly taky tyto geny a taky je nechtěla mít tlusté, jedlo se u nich zdravě a porce se odměřovaly. Jednou jsem tam o prázdninách strávila asi deset dní a musela jsem se chodit tajně dojíst mimo, jinak bych tam chcípla hlady. Vypadalo to, že jedna drobná sušenka bez náplně nebo čtvereček kvalitní hořké čokolády jednou týdně a jinak jen ovoce, dětem bohatě stačí a ani po ničem jiném netouží. Všichni byli krásně štíhlí a obraceli oči v sloup, když viděli, že si někdo dává třeba kus koláče nebo nedej bůh řízek se salátem. Tak to šlo než děti odešly z domu. S odchodem z domova šly do kopru i stravovací návyky a tlustí jsou všichni tři. Rodiče, dokud ona nezemřela na rakovinu žaludku ani ne v šedesáti, zůstali štíhlí. Teď už vyvrací oči jen můj příbuzný.

Paradoxně celá její tlustá rodina včetně téměř devadesátiletých rodičů se těší dobrému zdraví. Jejich názor na zdravou výživu si umíte představit.

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek