Jak se obléká moderní Sherlock Holmes? Něco pro pány...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
oskarina
266 příspěvků 2.2.12 07:45

Whats on?

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 19:54

Oskarino - tak jsem shlédla dnes mezi vařením celou trilogii Až na konec světa -velmi užitečný poznatek je, že jsem pochopila, proč jsem si od moře přivezla vyrážku na stejných partiích, jako Edmund Talmud takže si umím představit ta muka :-) a to, že dvě lodě bez pohonu se na moři vlivem gravitace přitahují. No a samozřejmě fakt skvělý Benedict, půvabný britský humor (se synem nás odbourala odborná instruktáž o používání lafety) a nosná látka. Prostě BBC.
Už chápu, když režisér chválil herce, že jim byl k dispozici nepřetržitě a vůbec si nestěžoval, proč to říkal. Když jsem viděla, kolik houpání tam bylo, padání, stísněné prostředí, docela se to přenášelo až do toho obýváku…
Nenašla jsem ale ke stažení ten Small Island? Česky u nás nešel.

Levandule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.12 08:27

Dík moc za odkaz na seriál! Je výborný. Bez toho, že by můj muž věděl, kde jsem k Sherlockovi přišla, prohlásil: Na to, že je sociopat, je překvapivě dobře oblečený. :)
A to je zajímavá otázka… Sherlock si opravdu nakupuje oblečení sám? Není pod jeho úroveň stát ráno před skříní a uvažovat, jestli v tom či onom bude vypadat dobře?

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.12 09:40

Sherlock dbá o zevnějšek - ve Skandálu v Belgravii říká na narážku, že v novinách vypadá vyšší: „potrpím si na dobré kabáty a zakrslé přátele“. Nemyslím, že až tak moc přemýšlí u skříně - nosí zásadně jen košile, kalhoty, sako, kabát a šálku s rukavicemi. V ničem jiném není vidět celých 6 dílů. V pilotním díle má dokonce ještě džíny, ale načisto už tohle vychytali a dali mu přísný sherlockovský dress code.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.12 09:41

a ještě - on sám sebe nazývá - vysoce adaptovaný sociopat :-)

oskarina
266 příspěvků 7.2.12 11:04

K tomu Small Island - najdeš to na Filestube -s01 a s02.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.12 11:48
oskarina ha detto : K tomu Small Island - najdeš to na Filestube -s01 a s02.
ježíš, tohle vůbec neznám - můžeš mne trochu podrobněji navigovat? Filestube.com už jsem našla, ale v kódech a co hledat se ztrácím. Nejsem moc zdatná v této oblasti. síííím.
oskarina
266 příspěvků 7.2.12 12:03

no, když tam vlezeš, tak dej: Small island S01 a uvidíš, co se objeví… pak jen změň poslední číslici - ono to má dva díly. A titulky najdeš anglické, kdyby bylo třeba…

oskarina
266 příspěvků 7.2.12 12:09

jo a nechtěla bys nám někdy ukázat Tvůj „new look“ s tou krásnou kabelkou a dalšími doplňky? To mne zaujalo, dala sis udělat kabelku a k tomu z té látky co? Šál? Klobouk? Nechci, abys ukazovala svou identitu (obličej), myslím jen fotku věcí tzv. v akci :-)
CHystáš to do Říma, jak jsi psala jinde? Či to bude pro běžné nošení?
Mohla by se tu založit stránka - naše modely v akci:-) :-)
Já zase vyfotím syna v sherlockovském kabátě, jakmile mu ho dáme jako dárek…

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.12 13:36
oskarina ha detto : jo a nechtěla bys nám někdy ukázat Tvůj „new look“ s tou krásnou kabelkou a dalšími doplňky? To mne zaujalo, dala sis udělat kabelku a k tomu z té látky co? Šál? Klobouk? Nechci, abys ukazovala svou identitu (obličej), myslím jen fotku věcí tzv. v akci :-)CHystáš to do Říma, jak jsi psala jinde? Či to bude pro běžné nošení? Mohla by se tu založit stránka - naše modely v akci:-) :-)Já zase vyfotím syna v sherlockovském kabátě, jakmile mu ho dáme jako dárek…Díky, už to chápu, anlgické titulky mi stačí, docela těm Angličanům rozumím. Amíkům moc ne. no jasně, ukážu,, balík mi pošle zítra, akorát psala- je to kabelka a taková šálka s látkovýma korálema - přišlo mi to nápadité a asi jediné, co snesu na krku. http://www.fler.cz/…viii-2395787 CHtěla jsem něco šedorůžového, měla tuhle látku, ale v prodaných věcech má mnohem hezčí šedé varianty. Na mimiaukci jsem vydražila nový červený krátký kabátek z Markse, http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?… - klobouk už mám šedý s barevným lemem. No už se těším. Jen doufám, že sníh roztaje a nebudu muset jen v zimním kabátu.Jasně, že všechno je na běžné nošení, - cesta do Říma je jen záminka, jak si koupit něco dobře od základu nakombinovaného - stejně jsem se k tomu chystala. Navěším na figurínu a nafotím.Kde vy jste nakonec sehnali Sherlockům kabát? ptala jsem se muže, ale jak on nerozezná moc střihy, tak odvětil - vždyť takový už mám,ne? No má podobný, kratší, bez skladu na zádech, takže střihově úplně jiný. Nicméně límec si na podzim zvedal jako Sherlock a sedí mu perfektně, je spokojený. Tak to jsem na ten váš zvědavá!!
oskarina
266 příspěvků 9.2.12 21:24

Kabátek je krásný, to budeš v Římě chic!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.12 15:03
oskarina ha detto : Kabátek je krásný, to budeš v Římě chic!
No, dnes přišla kabelka, je teda precizní, přesně šitá - akorát mě zaskočilo, že trochu přivelká. Nicméně lehoulinká, takže žádná zbytečná váha.
Ten Small Island jsem vzdala, manžel nechtěl nic stahovat z placeného portálu. ALe našla jsem Pokání s českým dabingem na uloz.to. Benedict tam měl štěk, ale celý ten film mě nadchnul sám o sobě. Prostě ti Britové umějí točit.
lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.12 18:30
Oskarino - z uložto máme další film - Třetí hvězda - zase skvělé - malý nijak náročný komorní filmeček, ale perlí opět. Tentokrát umírá na rakovinu tuším kostí .
Teď se chystáme najít něco s Andrew Scottem.

oskarina
266 příspěvků 13.2.12 02:17

Aha, ten neznám, tak se po něm podívám… A viděli jste Hawking?

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.12 10:48
Na Hawkinga se chystáme - manžel stahuje po večerech. Díky tomu objevil, že jsou stránky titulky.cz a tam se ve všelijakých teda kvalitách a verzích najdou titulky i k filmům, které tady nešly. Zrovna Ta Třetí hvězda je amatérsky, ale dost dobře přeložená -
Tuším Last enemy je ještě kriminální trilogie, kde hraje jednu z hlavních rolí…teda natočil toho dost, ale skoro nic se tu nevysílalo.
anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 18:31

I am sherlocked :-) Pocas tyzdnovej neschopenky sme s drahym videli vsetky diely, a teraz uz pol dna chodime ako bez duse a rozmyslame nad tym, ako je mozne, ze to dopadlo (hehe) takto. Skvely serial, priam sa nam vclenil do rodiny…a Benedict mi na zaciatku pripadal trochu divny, ale teraz som donho zamilovana viac a viac :-)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 20:53

anicko - I am camberbatched _ pravil Spielberg a už s ním natočitl film. Hodlám si vytisknout tuto placku a nosit ji na klopě :-))))) Benedict se tomuhle výrazu děsně směje, lichotí mu tu a pravil, že doufá, že do konce roku tohle sloveso bude uznáno jako regulérní slovo. Smysl pro humor má. Psalo se to na imdb.
Jsme na tom s mužem obdobně. :-)

anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 22:25

Hm, taku placku chcem tiez, vyber filmov na vecer sa zuzil na „kde hral Benedict“? :-D Myslim, ze za ten rok cakania sa celu seriu asi naucime naspamat :-))

katango
1356 příspěvků 30.3.12 21:15

Dneska jsem jeden díl Sherlocka Holmese viděla spíše náhodou a zcela jsem Benedictovi propadla.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.12 17:23
Vítejte do klubu - to nejste sama, lavina se šíří. Až uvidíte všech šest, poslední vás rozseká - vsaďte se, něco takového opravdu divák nečeká, zaskočí i cynického otrlce. že jo Anicko?
. na edna.cz jsou všechny díly - druhá séria má výborné titulky.

anicko - já už ji nazpaměť umím - i proto, že jsme s mužem upravovali titulky v první sérii - jen pro naše vypálení (člověk se i tím dost naučí). Dabing toho hodně ubral na půvabu a ty titulky, co vydala Edna, převzala od nějakého analfabeta. Tak si s tím hrajeme jako relax. Teď se chystám na Slepého bankéře.

Už jsme taky viděla všechno, co se s ním dalo stáhnout.. I celé divadelní představení na youtube,

Nemáte ale ponětí, zda se dá někde najít Frankenstein Danyho Boylea? Loni v divadle hrál Cumberbatch s Johnny Lee Millerem napřeskáčku Monstrum a doktora a bylo to prý famózní - vizuální, co jsem zahlédla na youtube.Ale nevím, zda byl pořízen záznam. Akorát je na youtube celá diskuse s tvůrci po představení, takže nic.
taisao
69 příspěvků 2.4.12 19:24

Aaaaaa, jsem taky cumberbitch:)… Je úžasný, netypicky krásný a ten hlas. A BBC série tradičně velice povedená! Mimochodem, prosím Tě, lilip, mám stáhnuté Fortysomething, a rozumím tomu dobře, ale ne výborně. Nenašla jsi náhodou někde titulky k nim (klidně i aj). Dík!

katango
1356 příspěvků 2.4.12 19:30

2taisao: j. Nejdřív se jevil ošklivý a pak najednou ne. Úžasnej herec.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.12 20:23

taisao - my máme DVD koupené, vyšly normálně otitulkované v Levných knihách. ALe zkoušej titulky.com, možná se to tam také objeví. Tam jsme našli i titulky k tomu, co u nás ani nešlo a nevyšlo.
Katango - který díl jste shlédla? Zvláštně se jim povedlo, že prostřední díly obou sérií jsou zrovna z těch nejslabších.
On je totiž takový chameleon, až z toho mrazí. Ve Třetí hvězdě (Third Star) třeba není vůbec ošklivý - takový normální kluk, a vyloženě pohledný je v Až na konec světa jako gentleman, co se plaví do Austrálie - opak Sherlocka. V POkání je ovšem chlípník od pohledu.
Kvůli SH mu obarvili vlasy na tmavo a zvýrazňovali lícní kosti, aby měl ostřeji řezanou tvář. Jinde vypadá úplně jinak - přirozeně má narudlé, zlatavé vlasy.
Herec je to famózní, dokonalá technika a je vždycky úplně přesný v roli, kterou hraje, výmluvný, takový rejsřík výrazů a poloh, to je dar - a dřina… už si vysloužil nálepku nejlepšího herce své generace od britských filmových kritiků.
A vůbec je potěšení koukat na něco tak povedeného od A po Z jako se podařil Sherlock. Takhle jsem baštila jen Západní křídlo

katango
1356 příspěvků 2.4.12 20:39

Byl to díl, kde se k němu nastěhuje J.Watson.

taisao
69 příspěvků 2.4.12 21:03
Děkuji, hledala jsem právě všude možně, ale nic (kromě španělských a rumunských titulků), tak jsem doufala, že jsem jen hledala špatně:).

katango: na fotkách mě nějak nezaujal, ale dostal mě od prvního dílu.

A koukám lilip, že ho máte zmáknutého. Pěkný popis a tipy! Těším se, až to taky všechno uvidím. Mně se líbí jako herec i jako muž. Okouzlující.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek