Jak se obléknout v zimě do auta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Verys-ek
226 příspěvků 20.1.13 10:03
@Papla píše:
K tématu kabát: přidám se do skupiny lidí, kteří na začátku mrznou, ale kabát sundavám před usednutím. Vyhřívaný volant bohužel nemám, takže řídím v rukavicích od podzimu do jara. Dlouho jsem pátrala po tom, jaký divný styl chůze mám, že mám odřenou vždy jednu botu ze zadu vč. podpatku, už vím že to dělá pedál:-) v létě se tedy většinou přezouvám do auta do mokasínů, stejně tak z vysokých podpatků.

Taky mi to dalo, než mi došlo, že je to díky pedálu! Teď když to vím, tak bych se také radši přezouvala, ale boty na přezutí pokaždé zapomenu a neumím si představit, že si je v zimě nechávám v autě. Jak to děláte vy? díky

martinarie
55 příspěvků 21.1.13 08:57

Přes týden botu nechávám v autě. Je to ale taková zimní sportovní sněhule, takže v ní není zima ani když si jí obuji po mrazivé noci.

Papla
516 příspěvků 21.1.13 17:54

@Verys-ek boty na přezutí mám v autě, ideálně u spolujezdce pod sedadlem a když se moc bouří, pod sedadlem vzadu a přezouvám se u auta. V zimě na přezouvání rezignuju a podpatky moc nenosím, resp. z placatých kozaček se přezouvám až na pracovišti.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek