Jak se vyrovnáváte se stárnutím?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 66 Další »
Silver-Edged Axe
299 příspěvků 16.3.13 21:47

@Messalinna Ano, mysl má na stárnutí určitě velký vliv. Starosti a málo pohody na kráse nepřidávají.

@stric S těmi vlnami, jak říkáte, musím také souhlasit. Já stárla pomalu a pak otěhotněla a zažila v souvislosti s těhotenstvím a raným mateřstvím hodně vypětí a mám pocit, že jak jsem po dvacítce nestárla, tak za poslední cca dva roky jsem zestárla najednou o 10 let. Takže je možné, že bude zas líp, to je fajn :).

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.13 22:00

Já nestárnu, já zraju. A teď už jsem to i přestala řešit. Začala jsem si užívat rozumu, zkušeností, času a peněz.

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 16.3.13 22:02
@katango píše:
Mně bude 58 a na stárnutí a věk kašlu.

Vono co taky člověku už zbývá, že? :D Asi si z vás vezmu příklad.

linda147
61 příspěvků 16.3.13 22:22

Dobrý večer. Letos je mi šedesát, mám nadváhu, ale jsem zdravá, takže neřeším.
Tvrdím, že nejhezčí věk ženy je mezi čtyřicítkou a padesátkou. Ještě dobře vypadáte - jo, líp než leckterá třicítka - děti už vypadly, máte peníze, pravděpodobně už druhého chlapa, který vás ještě miluje.
Po padesátce je to sešup, ale zvládnete to. Hlavně se narovnat.to myslím doslova. Kulatá záda - a jste na odpis. A muže to chce. Řeči o tom, jak je vám dobře samotným jsou kyselé hrozny.
Jako relaxačku nejlépe břišní tanec, či tanec vůbec.
Nosit, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. Tedy cokoliv, na modní trendy se můžete vykašlat a po letech máte odzkoušeno, co je to pravé. Nejlépe v barvách.
Starší věk má několik výhod a jako jednu vidím, že mladší už se snaží „věci“řešit za vás. No paráda, povinnosti delegujte na ně a ještě se můžete usmívat, jak sbírají zkušenosti, které vy už máte.
Mějte se všechny, v kterémkoliv věku, hezky.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.13 22:30

@linda147 Vy taky! Díky vašemu příspěvku se už budu celý večer jenom usmívat. A plánovat. Padesátka klepe na dveře, takže dítě vypakovat a poohlídnout se po tom druhém chlapovi :-) Díky za inspiraci.

trinita
323 příspěvků 16.3.13 23:13

Mňa trápi vek len v súvislosti prípadnou zmenou zamestnania, ináč nie… ale keď som si našla prvý sivý vlas, rozhodila ma to… už som si zvykla

KatrinM
42 příspěvků 16.3.13 23:20

@linda147 Díky za pozitivní energii, která z vašeho příspěvku vane! Mně 50 teprve bude za rok a něco, ale ten sešup už trochu cítím. Ale druhého chlapa mám cca 3 roky a musím říct, že od té doby, co ho mám, je mi můj věk tak nějak jedno…prostě stárnutí nevěnuju pozornost a žiju.

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.13 23:54

Jak beru stárnutí? Nikdy sem si nemyslela, že mě to vůbec napadne na tohle myslet. Při oslavě 30 narozenin mi bylo skvěle. Po čase přišla velmi nečekaně výpověď, těhotenství ve stínu nezaměstnanosti, atd atd. Přijde mi, že během takových situací stárnu třikrát rychleji. Momentálně si přijdu o dost starší než ve skutečnosti jsem, charisma v pr,,, každý ráno na sebe čumím do zrcadla a nemůžu uvěřit. Ale věřím, že bude zase lépe, hlavně aby to fungovalo opačně - až mi bude dobře, abych zase třikrát rychleji omládla. A o tom to je - jak se člověk cítí uvnitř.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 00:03

Věk nezastavíte. Je mi 65 let, chodím, ještě mi to docela myslí, a jsem připravena na normální smrt. Celý život jsem se nezastavila, a nechápu, co jsou to obavy ze stárnutí.
Důležité je, jak máte nastavené hodnoty.
Tak hodně zdaru, mladice!

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 00:06

Proč? I bez charismatu jsem člověk, i když starý. To je jen takový bonmot, že?

Nyxx
512 příspěvků 17.3.13 00:14

Ještě mi není ani třicet, ale první vrásky už na sobě pozoruji. Na botox se nechystám, tak jsem se aspoň začala víc smát, aby ty vrásky byly hezčí. Moje starší kolegyně v práci mi předvědly, že v ani v šedesáti nemusí být člověk odepsaný a může být mnohem spokojenější než ve třiceti.

Robena
1257 příspěvků 17.3.13 00:51

Ja jsem porad uvnitr ta mlada holka…
Stari bych se dokazala vyhnout jedine tim, ze bych zemrela jako Julie mlada, ale to by se mi nechtelo!

honza
403 příspěvků 17.3.13 00:52

Do tohoto fora nema narok prispivat nikdo, komu neni alespon 75 let.

Staniela
75 příspěvků 17.3.13 00:58

Sleduji, že stárnu, děsí mě to, narozeninový den špatně snáším. Ale zase prý vypadám skvěle (dle mínění blízkých)a na svých 37 se necítím, tak o 7-8 let míň.

catherinne
13518 příspěvků 17.3.13 01:25

@honza tak já chvilku počkám…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 08:33

Kdysi mne známá vyfotila, jak s přítelkyní držím v náruči jejich malou holčičku v zavinovačce. Ta fotka vypadá jak z fotobanky na téma mladí rodiče. Minulý týden jsem ji potkal a říkala mi, že dcerka fotku objevila a ptala se, kdo to na ni je. Tak říkám, kolik ji je, prý 17. No ufff :), tak fajn do náruče už raději ne :).
Co se stárnutí žen týče, obecně mám čím dál větší zkušenost s tím, že vyzrálost a věk je nějak více atraktivní, než často vystajlované telátko (díky tomu, co o PS píše Klubo, požadujeme při focení civilní foto, třeba z kompaktu). Bez urážky - mám dojem s tím co často při focení vidím, že i téma těla a proporcí je u +30 lepší, než v generaci 20. Nebo se ptám, když vypadá žena tak vitálně a „netknutě“ po třech dětech, co bude dělat ta dvacetiletá důchodkyně. Tím to prosím neberte jako komplexní názor na mladé, šlo vždy o konkrétní případy.

Jayanna
50 příspěvků 17.3.13 08:53

Jsem 50+ a konečně si mohu dělat co chci! Kdysi jsem slyšela, že život začíná, jak děti vypadnou z domu a chcípne pes. Psa ještě mám, ale děti už odešly :-)

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 08:56

Za sebe musim rict, ze fyzicke starnuti me tedy desi vyrazne min nez to dusevni.

noemi
1645 příspěvků 17.3.13 09:09

Je mi přes třicet a na to, kolik mi je kašlu, protože si myslím, že člověk je tak starý, jak starý se cítí. Můžete potkat mladé starce, protože mají takový přístup k životu a můžete potkat staré lidi, kteří mají energie na rozdávání a život si vysloveně užívají bez ohledu na to, kolik je jim let.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 09:22
@GalianosjednimL píše:
Bez urážky - mám dojem s tím co často při focení vidím, že i téma těla a proporcí je u +30 lepší, než v generaci 20. Nebo se ptám, když vypadá žena tak vitálně a „netknutě“ po třech dětech, co bude dělat ta dvacetiletá důchodkyně. Tím to prosím neberte jako komplexní názor na mladé, šlo vždy o konkrétní případy.-

Tak to taky nechapu, denne(v uk) potkavam mlade holky upravene, trendy oblecene, nalicene ale tluste! Jedine co ji pomaha jsou ty hadry a mladi! Jenze tohle jednou pujde do haje jak ksakru bude vypadat ve 30 po detech? Fuj! Makat na sobe damy! Jedine co mame zadarmo je mladi.

yourcandy
477 příspěvků 17.3.13 10:23

Stárnutí..to je téma..zatím mám pocit, že víc stárnou lidé kolem mě, děti rostou a já se pak děsím jak to všechno letí. Za pár let mi bude čtyřicet, nevypadám na to ani náhodou, doteď jsem pořád pro někoho slečna (ovšem s dětmi 5 a 9 let po boku to padá :-)) zatím je genetika celkem milostivá. Jinak stárnutí beru jako pozitivum. Člověk má už nějaký nadhled a rozhled.Taky už si nemusím nechat líbit věci, které se mi nelíbí, jsem víc průbojnější, sebevědomější. Sice to jsem byla vždycky, ale teď je to jenom lepší :-)předtím byli lidé starší než já, pro mě autority, dnes vím, že věk + moudrost nemusí jít ruku v ruce..A taky, že zralá žena nemusí být vždycky bába. Chtěla bych si jednou užívat života jako Vilma z filmu Ženy v pokušení. A protože máme v rodině dlouhověkost, jsem vlastně ještě mládě a moc mě toho čeká! Hlavně, aby bylo zdraví a tělo poslouchalo.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 10:35

Oskliva jsem od malicka, tlusta jsem poslednich deset let, do tricitky mi jeste 3 roky zbejvaj, sedivy vlasy zacinaj rust nejak vic (mrchy), nedavno jsem si koupila svuj prvni ocni krem na vrasky… mno ale obcas se mi jeste stane, ze mi nekdo rekne slecno… tak to bud neni tak zly a nebo si rikaj, ze jsem tak hnusna a tlusta, ze by si me vzal jen sebevrah:) obavam se, ze po tricitce to bude traga a ctyricitky se radsi ani nechci dozit:)

Park
444 příspěvků 17.3.13 10:38
@gudrun píše:
Vypadat dobre v 17 je hracka po 30 uz je potreba na tom maknout.

No já vypadal v sedmnácti fakt votřesně… teď po třicítce je to výrazně lepší… a posuzování stáří je relativní- byli sme nedávno někde v hospodě a vedle seděla parta týnejdžrů ale už starších, vodhadem maturanti. Když platíme tak jedna slečna od nich prohodila, cituju: „Ty dospělý už platěj, jdem na jejich místo.“… to jsem myslel, že asi smíchy umřu… víc podobnýho humoru bych nemusel přežít.

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.3.13 11:21
@Park píše:
No já vypadal v sedmnácti fakt votřesně… teď po třicítce je to výrazně lepší… a posuzování stáří je relativní- byli sme nedávno někde v hospodě a vedle seděla parta týnejdžrů ale už starších, vodhadem maturanti. Když platíme tak jedna slečna od nich prohodila, cituju: „Ty dospělý už platěj, jdem na jejich místo.“… to jsem myslel, že asi smíchy umřu… víc podobnýho humoru bych nemusel přežít.

Já si uvědomila, že je něco špatně, když mi puberťáci začali říkat „dobrý den“. :D

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.3.13 11:22
@Pra linka píše:
Jak beru stárnutí? Nikdy sem si nemyslela, že mě to vůbec napadne na tohle myslet. Při oslavě 30 narozenin mi bylo skvěle. Po čase přišla velmi nečekaně výpověď, těhotenství ve stínu nezaměstnanosti, atd atd. Přijde mi, že během takových situací stárnu třikrát rychleji. Momentálně si přijdu o dost starší než ve skutečnosti jsem, charisma v pr,,, každý ráno na sebe čumím do zrcadla a nemůžu uvěřit. Ale věřím, že bude zase lépe, hlavně aby to fungovalo opačně - až mi bude dobře, abych zase třikrát rychleji omládla. A o tom to je - jak se člověk cítí uvnitř.

Jakobyste to psala o mně, skoro do puntíku!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 66 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek