Jak se vyrovnáváte se stárnutím?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ašarat.k
339 příspěvků 17.5.15 11:19

Mně je 50+ a na zdravej životní styl dlabu. Piji, kouřím, žeru.:)) Žiju. Občas mám dojem, že to datum v občance je překlep, protože jsem tak blbá jako v sedmnácti.
Jak praví klasik - léta někam běží, ty za nimi krokem jdeš.
Umřu udivená, že už je šlus, neboť jsem nestihla fůru věcí.
Ne, vážně, občas stojím před zrcadlem a říkám si: no maucta, kůže povolená, celulitida, vrásky, ty máš prdu, osobo! pak potkám šedesátiletého diblíka v růžových šatečkách a špekama všude okolo a je mi lépe.
Ale nejvíc mi zvedne sebevědomí, když zjistím, že taková třicetiletá holka je duševně stará, omletá, svede se bavit jen o dětech, vaření a seriálech.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 17.5.15 11:31
Ašarat.k
339 příspěvků 17.5.15 11:48

@Potrefenáhusa Ano, nějak takhle!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 11:51

@Ašarat.k Nekouřím (nechutná mi to), piju příležitostně, snažím se žrát přiměřeně, ale jinak souhlasím na 100%

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 12:36
@Kokoska1 píše:
@Ašarat.k Nekouřím (nechutná mi to), piju příležitostně, snažím se žrát přiměřeně, ale jinak souhlasím na 100%

Připojuju se v plném znění, tedy k tomu bez cigaret…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 12:39

@Potrefenáhusa připomíná mi moji babičku, jen vlasy nosila jinak a byla vrásčitější, opálená, zkrátka jako starý indián..

porjk
3263 příspěvků 17.5.15 12:41

@Potrefenáhusa Tak mamuty mi naštěstí nepřisoudil :-)

Dadoo
5536 příspěvků 17.5.15 13:23

@Ašarat.k Máte recht! :-) Jsem na tom stejně, taktéž až na to kouření. Ale i to jsem vyzkoušela a opustila, protože mi to smrdí a nechutná.
Ale jsem přesvědčená, že jsou na světě důležitější věci, než dokonalý outfit, totální absence podkožního tuku, vzhled jako před čtvrt stoletím a důležité naopak je nehroutít se z první vrásky nebo o číslo zvětšené velikosti.
Prostě dělat si starosti je kvůli skutečně důležitým věcem nebo lidem. A hlavně mít se rád, i když fotku z maturitního tabla dnes připomínají jen oči :-D
V pátek jsem měla cestu krajem a až jsem musela zastavit, abych si tu krásu vyfotila. A udělalo mi to takovou radost a dobrou náladu, že mi bylo na světě úplně nádherně! :-D

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 14:10

Onehdy se syn zmínil, že by mi dal jako dárek k narozeninám kotě. Říkám „šílíš, vždyť jsem říkala, že kočku si pořídím až budu stará bába“. Neřekl nic, jenom tak divně koukal. :-)

Robena
1257 příspěvků 17.5.15 14:25

@Dadoo Nesnasim repkova pole.

Dadoo
5536 příspěvků 17.5.15 14:30

@Robena Já až v pozdějším stadiu, když zhnědnou a smrdí. Ale v tuto chvíli, s tím modrým nebem nad hlavou, je to krása :-)

Robena
1257 příspěvků 17.5.15 14:33

@Dadoo Pamatuju, jak jsme jako deti jezdily na kolech mezi poly, na kterych rostlo obili a nad kterymi se linula vune chleba. Kolo bylo znacky pionyr :-)
Starka vzpomina…

prirodnizrzka
162 příspěvků 17.5.15 16:06
@Robena píše:
@Dadoo Pamatuju, jak jsme jako deti jezdily na kolech mezi poly, na kterych rostlo obili a nad kterymi se linula vune chleba. Kolo bylo znacky pionyr :-)
Starka vzpomina…

Taky pamatuji, teď jsme v Babišovo Řepkovém království - to je teda romantika za všechny prachy

whaleryba
79 příspěvků 17.5.15 16:12

U nás do repkového poľa chodila pravidelne chytať myši naša biela (aspoň predtým biela) mačka. To bola krása.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 17:30

Dneska mne překvapil můj potomek, líčila jsem mu, že když jsem chodila s kamarády do hospody já, vždycky jsme tu útratu platili společně a každý dal, kolik měl, pro všechny to bylo oukej a nikdo nezkoumal, co kdo měl. A chlapec povídá: „No tos na tom byla bitá, ne?“ Já: „Proč prosím tě?“ „Vždyť skoro nepiješ!“
Chlapeček roztomilý, myslí si, jak jsem slušná a způsobná, nechám ho při tom!

Ašarat.k
339 příspěvků 17.5.15 17:31

@Dadoo: Taky se někdy přistihnu, že duše jihne nad krajem, který zná. Mně bere dech tisíckrát známý pohled na Třeboň přes hráz Světu, kvetoucí trnkové keře v úvozu apod. Jak říká věčně se kochající doktor ve Vesničce: Alpy tě ohromí, ale tohleto tě dojme.
Jo, a když si v životě seskládáte po pár pádech do srač.. priority…
Prostě se ráno probudit a preventivně si před zrcadlem dát pár facek, aby člověk nebyl remcající stárnoucí rašple.

elouzie
1059 příspěvků 17.5.15 18:13

@Ašarat.k jste mi úplně připomněla, jak se vždycky cítím dojatě, když jedu vlakem z Olomouce do Pardubic. To je vám tak krásný, že se kolikrát tak dojmu, že slzím. Jednou se mě nějaká paní ptala, jestli se mi něco nestalo. A jednou jsem jela s Františkem Skálou, tím sochařem, tak jsme se kochali spolu. Vždycky mě mrzí, že všichni koukají do telefonů nebo do novin a on jedinej se taky koukal z okna. Taky se s ním dobře povídalo teda, ale to už jsem úplně mimo. Ke stárnutí toho moc nemám, poněvadž jsem mládě neopeřené, ale k tomu jihnutí duše jsem se musela přidat. To jsem vždycky naměkko, skoro jak u hymny.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 18:23

@Brunhilde Také mám pocit, že jsem si své vypila během studia na vysoké. Teď je mi zle, když vypiju víc, než půl litru vína. Blíží se sraz z vejšky, tak doufám, že zas nebudu potřebovat kbelík u postele, jako při minulém srazu gymplu :-)

yako
3225 příspěvků 17.5.15 22:46

@Ašarat.k @elouzie to je dojemné jak se dojímáte, já se taky dojímám. Před pár týdny jsem jela na jednání autobusem - courákem přes vesničky, všude všechno kvetlo, aleje, zahrady, lidi byli venku, pracovali na zahrádkách a já z toho byla úplně u vytržení.

catherinne
13518 příspěvků 17.5.15 23:08

Já jihnu a slzy se derou do očí jakmile projedeme zatáčku a poprvé vidíme moře.
Asi to bude tím, že jsem u něj byla poprvé ve 36 letech.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 23:14

@catherinne
To není tím… já jsem trávila každičké prázdniny u moře, co si pamatuju - byť to bylo v rámci RVHP. Ale jihnu taky pokaždé. Přičítám to tomu, že jsem stará škeble - a vracím se domů :D

porjk
3263 příspěvků 18.5.15 06:46

@SagaN :-) pobavila jste mě! Dík za úsměvné ráno!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.15 09:00
@catherinne píše:
Já jihnu a slzy se derou do očí jakmile projedeme zatáčku a poprvé vidíme moře.
Asi to bude tím, že jsem u něj byla poprvé ve 36 letech.

Já takto jihnu každý rok několikrát, když jedeme do Alp ( zima-léto, je to jedno), jak se začnou před námi tyčit ty úžasné hory, jsem u vytržení a vždy si zkouším představit, jak to asi vypadalo, když někdy dávno vznikaly. Moře mě nechává v klidu. A včera jsme byli se psem v lese kolem Žebětína a tam bylo tak nádherně, úplně balzám na nervy.

Příspěvek upraven 18.05.15 v 09:15

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.15 09:12
profesorka
123 příspěvků 18.5.15 10:52
stáří

Už jsem nejspíš vyrovnaná. Nikdy mě dřív nenapadlo, že skončím na půl těla chromá na vozíčku. Mám báječnou švadlenu, která šije psrfektně padnoucí topy ve veselých, dle ní mrkavých barvách. Jako vyrovnávání beru i to, že jsem se rozhodla pro Cambridge diet, protože jako nehyná jsem se přiblížila Saudkovu typu krásných žen - foto mě nahou na vozíku by jistě bylo nádherné…

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek