Jak se vyrovnáváte se stárnutím?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7244 příspěvků 07.09.16 22:26

@RenaLange Já to řeším tím, že si do koupelny neberu brejle.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 22:27

@dost_bot tak já nevím kolik je vám let, mně je hodně a říkám, dá se to. Nežrat, hýbat se, používat dobrou kosmetiku.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 22:28

@benyka tss, vy byste mohla z fleku fotit pro Vogue jak vpadáte skvěle.

benyka
7244 příspěvků 07.09.16 22:30

@RenaLange Že jo! :-)

idajda
609 příspěvků 07.09.16 22:34
@dost_bot píše:
Musela jsem si přiznat, že dlouhodobou zákopovou válku s gravitací pomalu začínám prohrávat…zatím lehce, ale přece jen už.:-(

nesmysl! optimismus nepodléhá gravitaci. přece si nemůžete myslet, že vyžehlená Krainová to zase tý gravitaci nandala. anebo můžete, a pak máte stejnou možnost, ale není to žádná výhra ;-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 22:35
@benyka píše:
@RenaLange Já to řeším tím, že si do koupelny neberu brejle.

Dobrá metoda, tu někdy používám i místo úklidu :)

benyka
7244 příspěvků 07.09.16 22:36

@Pinot Noir To jde, dokud se Vás tchýne nezeptá, čím čistíte ty spáry mezi dlaždicemi v koupelně. :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 22:37

@benyka jo,ale fakt. Vy jste krásně vysoká, šíhlá, zajímavá, takových moc není.

dost_bot
2071 příspěvků 07.09.16 22:38

@RenaLange Jasně, moje matka taky je šlachovitý, od přírody hubený kostnatý typ. Na ní neklesá nic, nemá totiž co. (Teda do cca sedmdesátky, pak přece jen už kůže povolila). Já jsem si ovšem v té genetické loterii sáhla do jiné části rodiny. A jakmile má člověk nějaké obliny… (sakra, už mi stékají i víčka!).

benyka
7244 příspěvků 07.09.16 22:40

@RenaLange Och. Nevěřte všemu, co vidíte na fotce. Stačí mi přijít do běžné řetězcové konfekce a tam mi řádně srazí hřebínek. :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.16 22:40

@benyka ehm, kdysi jsem snaše nabídla kartáč na spáry z Tchibo pro její paní na úklid, snacha odvětila že spáry nemá. To nemyslela nijak zle, prostě nebyly vidět.
Tak jsem se dovolila jestli v době hlídání mohu popustit uzdu svým vášním a s pomocí vnuka jsem spáry vydrbala a zviditelnila.

MP blanka
1854 příspěvků 07.09.16 22:45

Práve v týchto dňoch som si uvedomila, ako veľmi všetko záleží na zdravotnom stave. Nie, že by to bola novinka. Len pre porovnanie som si prečítala môj príspevok v tomto vlákne na 17 strane, dva roky starý. Nemenila by som na ňom nič, ale musím si priznať, že vôla a chuť je jedna vec, a reálne možnosti je druhá. Už nestíham tak, ako som stíhala, chýba mi energia tam, kde jej ešte nedávno bolo nadbytočne. Tak teraz váham - budem rozumná a zmierim sa s tým, alebo si budem nahovárať, že je všetko také, ako kedysi, keď vidím, že nie je? Jedno vidím ako podstatné - neľutovať sa a snažiť sa aj naďalej bojovať boj, o ktorom viem, že ho nevyhrám.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 17:24
@benyka píše:
@Pinot Noir To jde, dokud se Vás tchýne nezeptá, čím čistíte ty spáry mezi dlaždicemi v koupelně. :-)

Aká je správna odpoveď? Ja som to nejak nepochopila. :-(

benyka
7244 příspěvků 08.09.16 17:35

@Giulietta Je to taktní upozornění, že už by se hodilo vzít do ruky kartáč. :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 17:38

@benyka Aha, dik za vysvetlenie. :-D Moja svokra by musela natvrdo vpáliť, mne by to nedošlo. :-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.09.16 17:41

@Giulietta já kdybych nečetla ve vedlejším vlákně, že Rena drhne dlaždice kartáčem, netušila bych vůbec o co jde. v životě jsem to nedělala ani nikoho neviděla to dělat. jedna příbuzná co je trošku blázen do hygieny teda myje podlahy savem, to je fakt. taky už se přiotrávila chlorem:-))

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 17:44

@viktorka_od splavu Ja ich teda drhnem kartáčom tiež, ale keby sa ma to spýtala, tak to asi považujem za pochvalu. :-D Ja by som asi pred vysvetlením od @benyka tipovala, či mám odporúčať kartáč, či čistiaci prostriedok, alebo dať doporučenie na uklízečku, alebo čo vlastne… :-D

benyka
7244 příspěvků 08.09.16 18:00

@viktorka_od splavu Ono to záleží na barvě těch spar. My máme v koupelně béžové, což jsem si myslela, že bude jako mimikry stačit. Nestačí, protože stejná barva je i na stěnách (blbej nápad), a ten rozdíl je prostě vidět. Takže jednou zhruba tak za rok na podlahu naleju kýbl horké vody se sodou a vezmu to kartáčem. Na schodech do sklepa, kde se necáká mýdlem a zubní pastou a nezašlapává se to, problém není.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.09.16 18:06

@benyka tak já si zatím ještě nepořídila ty brýle… asi to ještě odložím:D

Karja
4837 příspěvků 08.09.16 20:27

@benyka Aha, Vy se bavíte o spárách mezi dlažkami na podlaze? Tak to jsem nedělala nikdy!:-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.09.16 20:35

@Karja jsem si vzpomněla na Vejce a já a ty ženské, co myly podlahu louhem a chyběly jim různé části těla:-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 20:40

@viktorka_od splavu nedrhnu kartáčem dlaždice, jak jste na to přišla? Myju je mopem, ale jednou za čas vezmu úzký kartáč z Tchiba na spáry a ty spáry projedu. Stačí na to saponátová voda a jsou jako nové. U nás se psiska nepřezouvají a manžel když to nechytnu taky ne, o návštěvách nemluvě. V koupelnách to samé, máme sprchové kouty obložené a tady je železitá voda.
Jak jste přišla na blbost že drhnu dlaždice kartáčem?

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.09.16 20:46

@RenaLange já myslela ty spáry, jasně. kartáč jsem viděla někde v obchodě. no, nedělám to, nějak jsem ze své představy o pořádku už slevila, mně ta energie došla celkem brzy. a teďka psa nemáme. co je ale hlavní - u nás nejsou malé děti, které by si hrály na podlaze. to jsem kdysi lezla po kolenách a kartáčkem a houbičkou drhla:-) dnes už bych to nedala. zaplatila bych si někoho ať to udělá a můžu si odpočnout a s děckama pohrát.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 20:53

@viktorka_od splavu já miluju Tchibo. Ten jejich kartáč na spáry je prostě úžasný! Taky my jsme si zvykli na klid bez dětí, všichni byli na kolejích a po světě takže se pořádek udržoval skvěle. Pak přibyli počurávající se nechodící rodiče, teď dvojka předškoláků a můj systém složených ponožek podle barev se trochu zatřásl.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.09.16 20:59

Ten generační posun je srandovní, máte pravdu, pamatuju babičku jak prudila maminku, že je nepořádná, u ní muselo být všechno top - pak mi vyprávěli jiní, že jí ale uklízela její maminka, moje prababička:-) a teď co jsme všichni z domu zas má naklizeno ta " špindíra" - moje maminka, naštěstí teda moc neprudí:-) ale já už nesnesu když moje dcera dělá binec:D

Příspěvek upraven 12.09.16 v 20:13

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek