Jak se vyrovnáváte se stárnutím?

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 15:23

@pebrod A kuš. Nestačilo by to třeba jenom dvakrát?

pebrod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 15:48

@benyka Už mlčím. Chtěla jsem odpovědět každému zvlášť, aby si to přečetl, protože to považuji za podstatné.

marikahr
1055 příspěvků 30.1.21 15:54

Myslím, že poniektore z tohto vlákna sa už so starnutím za tie roky, kedy to bolo aktuálne dávno vyrovnali, a žijú šťastne, ak nepomreli… @pebrod tvoje kydy im k tomu netreba :-P

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 15:54

@pebrod To je sice hezké, ale celkem zbytečné, protože ti lidé sem většinou už dávno nechodí. Úvodní příspěvek je z roku 2013.

MP blanka
3141 příspěvků 4.6.22 20:09

Dnes som si spomenula na toto, už dávno opustené vlákno. Nie, ja nemám problém so starnutím, na nič sa nehrám, a beriem svoj vek bez reptania, aj s únavovými, či zdravotnými problémami. Pred pár rokmi ste ma tu síce niektoré zdrbli kvôli tomu, že som vymenila obyčajný bicykel za elektro, že vraj to nie je žiadny šport, ale práve vďaka nemu som teraz oveľa aktívnejšia, a dúfam, že mi to ešte dlho vydrží. A že je to možné, som videla dnes. Pridala som sa k cyklistom z blízkej dediny a bol to parádny výjazd v dobrej spoločnosti. A teraz to, prečo píšem sem, a čo súvisí s vekom. Spoznala som totiž jedného staršieho pána, ročník 1935. Tento 87 ročný pán je stále aktívny cyklista, jazdí takmer denne. Klobúk dole!

Demode
2077 příspěvků 12.6.22 17:39

Snažím se dělat si radost maličkostmi, hejbat se, i když je to někdy těžké, přijmout se taková, jaká jsem, neobviňovat se a neříkat si, co jsem mohla udělat lépe a neudělala - a to je velmi těžké a momentálně se mi to moc nedaří, a hlavně nedívat se do zrcadla ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek