Jak si představujete kreativní oblečení?

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kaisa
24 příspěvků 29.3.13 19:08

Už zmiňovaná Eva Brzáková má perfektně zvládnuté střihy, fakt jsem zírala. Musí dát strašnou práci je vypracovat. Koupila jsem si od ní vlněné zimní kalhoty a vůbec nelituju, i když cena byla vysoká. Perfektně padnou a příjemně se nosí. U té tzv. kreativní módy je strašně důležité vyzkoušet si modely, protože jen tak na ramínku vypadají často prapodivně.

HertaDeOran
866 příspěvků 30.3.13 14:38
Parazit fashion shop

Já se chodím inspirovat do obchůdku Parazit v Karlově ulici v Praze. Mimo jiné zastupují i mou oblíbenou návrhářku Zuzanu Veselou.
Mrkněte sem http://www.parazit.cz - doporučuji ale osobní návštěvu, protože - je to malý obchůdek narvaný originálními kousky českých začínajících i více známých mladých návrhářů. Kromě oblečení nabízejí i všelijaké designové doplňky - peněženky, šperky, oblíbené „jelení“ brože, zápisníčky, apod.
opravdu inspirativní prostředí.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 17:50

@HertaDeOran Rada bych videla toho motyla.

valery
1587 příspěvků 19.5.13 18:05
@VivaItalia píše:
@edge
To souhlas, vždyť jsem psala, že jen některé jednodušší kousky by šly kombinovat… pokud tedy opomenu svůj oblíbeny Desigual a zalovím v méně komerčních vodách, tak se mi líbily kombinace od Evy Brzákové, její kabáty a kalhoty jsou parádní… http://www.e-be.cz/

podle mne tohle je to pravé kreativní oblečení do práce…

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.13 20:30

@valery ja by som skor povedala, ze z toho, co na tych fotkach vidime… no mozeme si mysliet a predstavovat, ze tam nejake vkusne a kreativne oblecenie mohlo byt. Nuz skoda, asi nam chcela autorka povedat, ze si ho mame prezriet nazivo, lebo inak z neho vela neuvidime.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek