Jak si představujete second hand 21.století :-)

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
marguaret
17 příspěvků 20.11.13 17:25
@Giulietta píše:
@marguaret Po prezretí fotiek som sa utvrdila v tom, že nenakupovanie v secondhande je to najlepšie čo možem urobiť. Mimochodom to decko je tiež na predaj?

Dítě není na prodej je to můj syn :-) jak jsem psala jsou to mé soukromé fota.

@Lenka M. píše:
@marguaret Máte dosť vecí na figurínach a na stenách..čo keď si budem chcieť skúsiť niečo z toho? Budem vás musieť nahánať po obchode? A keď vás tam poňaháňam budú zákazníčky pri kase čakať? A čo keď si nechám zvesiť 4 veci a ani jednu si nakoniec nekúpim-vrhnete na mňa spaľujúci pohľad :D?

Tak v tomhle témata nejde o služby mého obchodu ani nic podobného, ale pokud chcete znát odpověď: Paní prodavačku klidně můžete prohánět od toho tam je, s úsměvem i když si zkusíte desatery věci co Vám nebudou sedět nikdo se kysele tvářit nebude naopak se bude snažit zmapovat styl a pokud bude zájem určitě Vám doporučí se zastavit v nejbližší době. Na konci směny mi zavolá a řekne o co je zájem a já se maximálně budu snažit sehnat co je třeba a i kdyby i poté nesedělo nic se neděje. Maximálně mi to bude hodně líto, ale kyselé kschty bych ve své prodejně nesnesla :-)

marguaret
17 příspěvků 20.11.13 17:27
@bestia píše:
Mne tam vadia tie vsade povesane veci.
nechala by som tak tri figuriny, ktore nastajlujem uplne najlepsie ako sa da a zvysok normalne na stendre

Vím zatím mám malý prostor a je tam to robusní schodiště což je sice hezké, ale nepraktické :(

marguaret
17 příspěvků 20.11.13 17:28

@Zástěrka Děkuji :-)

CandyKendall
1177 příspěvků 20.11.13 17:41

Já jen dodám takovou drobnost:
Občas se mi v menších sekáčích stane, že se mě prodavačka zeptá něco jako „sháníte něco/můžu Vám poradit?“ Já chápu, že to je vstřícný přístup k zákazníkovi a tak dál, ale prostě v sekáči mi to přijde jako naprostý nesmysl. Sekáč je místo, do kterého si člověk jde koupit to, na co zrovna narazí, co objeví, ale rozhodně ne za konkrétní věcí - no a u hrabání asistenci nebo rady fakt nepotřebuji :)

marguaret
17 příspěvků 20.11.13 18:37
@CandyKendall píše:
Já jen dodám takovou drobnost:
Občas se mi v menších sekáčích stane, že se mě prodavačka zeptá něco jako „sháníte něco/můžu Vám poradit?“ Já chápu, že to je vstřícný přístup k zákazníkovi a tak dál, ale prostě v sekáči mi to přijde jako naprostý nesmysl. Sekáč je místo, do kterého si člověk jde koupit to, na co zrovna narazí, co objeví, ale rozhodně ne za konkrétní věcí - no a u hrabání asistenci nebo rady fakt nepotřebuji :)

To je rozhodně zajímavá připomínka, ale marně přemýšlím jakým jiným stylem navázat komunikaci s novým zákazníkem? U stálých je to jednoduší. Jinak ke mě chodí hodně zákaznic s konkrétní představou. Ale když budu hodně upřímná tak tahlě úvodní věta mi vadí taky a ne jen v sekáči, ale všude. Jenže vím, že na navázání komunikace s novým zákazníkem asi těžko použiji „Tak jak se dnes máte“

CandyKendall
1177 příspěvků 20.11.13 18:53

@marguaret Máte samozřejmě pravdu, kontakt nějak navázat musíte a samotnou mě moc nenapadá, jak jinak. Možná se trošku pokusit vycítit, jestli jde zákazník jen hrabat..? Nevím, sama si neumím představit, jestli je to možné.
Na druhou stranu i zákazník má pusu a umí se zeptat. Mně třeba osobně stačí, když mám pocit, že je prodavačka „přístupná“ - v tom smyslu, že nevisí na telefonu nebo nevykecává s kamarádkou, nevypadá děsně zaneprázdněně a tak - zkrátka když nemám pocit, že ji svým dotazem od něčeho vyrušuji.
Ale tohle má asi každý jinak.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 18:58
@Giulietta píše:
@marguaret Po prezretí fotiek som sa utvrdila v tom, že nenakupovanie v secondhande je to najlepšie čo možem urobiť. Mimochodom to decko je tiež na predaj?

Jednou za tisic let se spiknou vsechny vesmirne sily a ja musim souhlasit s Giuliettou. Tohle je peklicko!

marguaret
17 příspěvků 20.11.13 19:04

@CandyKendall Myslím,že to nemá každý jinak myslím, že to by vadilo každému…pro to mám jednoduché pojmenování neúcta k zákazníkovi.
Prostě na těhle věcech si zakládám a prodavačka není v práci od vykecávání po telefonu atd.
Vím, že to funguje v hodně obchodech a nechápu to…proč potom takový lidi podnikají nebo si zřizujou obchody o které se nestarají. Přesně kvůli takovému stylu jednání prodavaček zkrachovala Puntanela (hračky a potřeby). Neustále přibývali stížnosti až se potopil celý řetězec. Kdyby na to vedení nekašlalo nemuseli zkrachovat. Já bych to nedovolila…proto mám taky na stránkách obchodu anketu s jednou z mnoha kolonek kde stojí „Nelíbilo se mi u vás z důvodů protivná prodavačka“ :-)

Anwen
689 příspěvků 20.11.13 19:13

@stricc Jsme Torchwood :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 19:16

@Anwen Pst, pracujeme v utajení ;)

Anwen
689 příspěvků 20.11.13 19:23

@stricc no už vás moc nezbylo. A Jack se určitě zase někde lituje v baru ( a čeká na Alonza 2) :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 19:26

@Anwen ve vintage kabátě, aby to teda nebylo tak OT :-)

Anwen
689 příspěvků 20.11.13 19:28

@stricc Vlastně :) nechápu jak v těch článcích jak získat chlapa/ ženu nezmiňují důležitost kabátu…
Kdo by mu odolal

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 19:34

@Anwen no třeba já, ale já mám vůbec divnej vkus :-)

yourcandy
477 příspěvků 20.11.13 19:41

Když se tak zamyslím, co mě v sekáčích většinou štve… tak jako první mě napadá, že nesnáším, když je krámek přeplněný a člověk se musí prodírat kolem stojanů, lidí. Většinou nesu ještě tašky, s ženskými se vyhýbáme navzájem a není kam se vyhnout, člověk ustoupí stranou a hned padají ramínka s oblečením na zem. Takových obchodů je většina. Potom ocením dobré osvětlení. Nejspíš všem ostatním připadám jako blázen, ale poté co jsem si přinesla nějaké zaprané úlety, protože v krámě vypadaly jako super věci, všechno zkoumám pečlivěji. A chci na to vidět :-)!Osvětlení STRAŠNĚ zkresluje. Taky očekávám, že v secondhandu narazím na ceny, které odpovídají zboží z druhé ruky.Ne,že se mi někdo pokusí prodat nošené HaMko za cenu nového. Taky je příjemné, když jsou v obchodě aspoň dvě kabinky. Protože není nic horšího stát jako pátá v řadě a čekat až si ty čtyři dámy před vámi vyzkouší svých 20 modelů:-)

Anwen
689 příspěvků 20.11.13 19:42

@stricc tomu kabátu nabo Jackovi? Jinak mně připadá opravdu sexy ' nelidský ' Benedict Cumberbatch takže… :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 19:45

@Anwen já miluju 10. a 3. Doctora. Jack mě nechává chladnou, i když v doctorovi byl fajn, v torchwoodu mi leze na nervy - ostatně jako všichni, oni si nemaj co vyčítat. Nelidský Benedict mi nevadí, ale do kolen z něj taky nejdu.
A te´d už na nás vážně vlítne lítá Maruška :-)

Anwen
689 příspěvků 20.11.13 19:57

@stricc Ale nevlítne :) Jack ji oslní svojim úsměvem, Gwen zas svou mezerou mezi zuby. Pak příjde Doctor, vytáhne sonický šroubovák a bude.
Desátý je taky můj nejoblíbenější, na Torchwood se ráda kouknu ( ale ta čtvrtá série…). Teď se dívám na Christopher and his kind, takže jsem velmi zvědavá na Day of the Doctor.
Co myslíte o 12. Doctorovi?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 20:03

@Anwen já se na něj těším, protože jedenáctýho nemám ráda.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 20:05

@stricc @Anwen Ja mám pocit, že píšete v Kečuánštine.:-)

marguaret
17 příspěvků 20.11.13 20:10

@Giulietta Já mám zase pocit, že si tady někdo spletl diskusi ;-)
@stricc @Anwen mimo téma :(

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 20:23

@Giulietta @marguaret sorry, už mizíme

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.13 20:25

@stricc Kam mizíš, OT milujem! Ja som fakt nerozumela a ty namiesto prekladu zdrhneš? :-D

Dahllie
2222 příspěvků 20.11.13 22:38
@Giulietta píše:

Stavte se zítra na libereckém Výstavišti, je tam pojízdný sekáč hrabárna. A to byl teda zážitek :-D děsivý

kikulienka19
182 příspěvků 20.11.13 22:38

@Lola
Bohužiaľ v tomto prípade je ešte cítiť závan minulého režimu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek