Jak skladovat pásek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jirtak
7 příspěvků 16.07.17 14:07
Jak skladovat pásek?

Je lepší pásky svinovat do spirálky a ukládat do organizátorů do šuplíku, nebo je zavěšovat za sponu do skříně a nechat viset? Po sundání z kalhot má pásek tvar do obloučku, nevisí rovně. Napadlo mě koupit v železářství háčky a zašroubovat jich několik na vnitřní stranu dveří skříně, ale bojím se, že pásky jak se různě kroutí, z háčků budou sklouzávat (vypadávat) po zavření dveří, nebo že se spona pásku o ty háčky poškrábe. Mám kožené pásky a pletené opasky, jeden semišový, dva mám na zakázku vyrobené z pravé kůže a nebyly teda levné, tak je nechci znehodnotit a myslím, že způsob ukládání bude mít na jejich životnost klíčový dopad.

Reklama

Reklama

Reakce:

rineke
144 příspěvků 16.07.17 22:16

Nevím, jaký je korektní postup schválený Peklem, ale já si v domácích potřebách koupila nalepovací háčky (něco podobného jako na obrázku, jen méně estetického), které jsem vlepila do skříně, a pásky na ně - za sponu - věším. Myslím si, že při srolování degradují více, protože se ohýbají na přibližně stejných místech, a mohou časem popraskat. Ale nevím. Vlastně jsem o tom nikdy nepřemýšlela, jen se mi zdálo příjemnější mít je pověšené. V šuplíku byly jako živé a zabíraly místo…

http://www.svetklik.cz/…agsboden.jpg

PS Nevím, jak je to s pásky, ale některé kožené boty se v rámci údržby olejují, aby nepopraskaly. Dělala jsem to i se psím stahovacím obojkem. Takže bych asi spíš zvážila něco takového.

ještěřička
2476 příspěvků 13 inzerátů 17.07.17 06:55

Mám doma spešl ramínko přímo na pásky, kupovala jsem před pár lety v Tchibu, ale seženete určitě i jinde.

jirtak
7 příspěvků 17.07.17 16:07

Skvělé, děkuji za předání osobní zkušenosti. Vidím, že vede zavěšování (uznávám, že je to i pohodlnější a přehlednější způsob). Jen se ujistím - spona pásku se o háčky nepoškrábe?

Karin
3563 příspěvků 1 inzerát 17.07.17 20:09

Ale to už si děláte prdel, ne?

Gorilka
771 příspěvků 17.07.17 20:56
@Karin píše:
Ale to už si děláte prdel, ne?

Nemusí. Některé přezky mají lakovaný povrch. Pak je zavěšení na kovovém háčku zcela nevhodné.

jirtak
7 příspěvků 18.07.17 17:15

Karin, omlouvám se, jestli Vás můj dotaz šokoval, ale i kov můžete poškrábat. Poškrábete kovový řemínek hodinek o náramek. Spona opasku se může poškrábat o kovový knoflík vašich džín. Stává se.

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama