Jak správně obléci poprsenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka.chud
2 příspěvky 15.07.17 13:46
Jak správně obléci podprsenku?

Dobrý den, mám dotaz k ženám. Jak oblékáte podprsenku? Jak se má správně obléknout, aby se u toho jednak neopotřebovávala, ale zároveň aby dobře seděla?

Reklama

Reklama

Reakce:

motorová pila
116 příspěvků 15.07.17 14:12

Je zvláštní, že ty nejpodivnější dotazy tady padají od nově registrovaných uživatelů s 1 příspěvkem. Že by podpora zkomírajících diskuzí?
Já si podprsenku oblékám normálně, zbytečně ji nenatuhuji, peru na šetrný program a vybírám správnou velikost. Natažené a oprané vyhazuji a nevidím moc způsobů jejího oblékání…

lenka.chud
2 příspěvky 15.07.17 14:24

Dotaz se týkal správného oblékání podprsenky. Myšleno jaký je lepší zvolit postup? Ramínka, zapnutí obvodu, předklonění se, urovnání prsou rukama… Jenže možností je celá řada, jak tyto úkony popořadě?

Uživatel je onlinevlm
3341 příspěvků 15.07.17 14:32

Myslím, že právě nastala chvíle opustit peklo

kolúch
527 příspěvků 15.07.17 20:39

Ja si pri tom spievam Zbor Zidov z Nabucca a obcas povyskocim, pricom odrazovu nohu striedam. Vsimla som si, ze pri odraze pravou, podotykam pravou, je podprsenka oblecena lepsie.

BarcaAri
501 příspěvků 15.07.17 22:02

@kolúch myslite ze to pujde i s „Běda! Běda! Ubohá Rusalko bledá, v nádheru světa zakletá! Běda!“?

kolúch
527 příspěvků 16.07.17 03:21

Ano, dokonca by to slo aj s recitaciou. Samozrejme, ziadne detske riekanky, je to vazny ukon, to sa nesmie len tak trapne zautomatizovat, kazde gesto moze viest k predcasnemu kolapsu podprsenky. A netreba zatvarat oci pred tym, ze potom nastupuje vysoka skola obliekania, rozne nohavice, sukne, saty!!
No ako, troll zakladatel, spokojny? Ci oslovenie malo byt uchyl? :D

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama