Úklid - jak to máte doma zařízeno?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 18:46
@Giulietta píše:
@SagaN Ja by som to považovala za sarkazmus a omlátila mu ten chlieb o hlavu. :-D

Nebo tak. Taky jsem v tomhle ponekud podezirava :-))

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 18:46

@SagaN hm, mne neprijde uplne jako samozrejmost ze se staram aby bylo doma porad co jist…
a nastesti ani me rodine, takze podekovani dostavam a tesi me:-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 18:49

@viktorka_od splavu Ale nenakupujete vtedy, keď Vám to niekto prikázal, skontroloval či ste to urobila a následne pochválil, že ste to vobec urobila. :-D

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 18:54

@viktorka_od splavu
No ja nevim. Pokud mi doma podekuji za dobry obed nebo za promptni prisiti knofliku, je to v poradku a tak to ma byt :-)
Ovsem dekovat si nebo se chvalit navzajem za takove blbosti, jako ze nekdo umyl (hezky?) nadobi… utrel (sikovne?) prach… vycidil (krasne?) koupelnu… neobycejne dobre koupil mliko? to bychom prakticky nic jineho nedelali, nez si navzajem dekovali. Ja bych si pripadala jak v ustavu choromyslnych, fakt ze jo :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 19:30

@Giulietta @SagaN no ne, ale kdyby me o to nekdo pozadal, tak bych cekala ze mi i podekuje:-)
tzn ja se staram aby nedosel chleba, nikdo mi nedekuje za kazdej krajic ale obecne ze je to zajisteny plus pripadne za nejakou dobrotu, jasny
ale kdyz zitra nebudu stihat nakup, vareni atd, tak pozadam, a samozrejme pak i podekuju, protoze i kdyz ten druhy to muze udelat stejne jako ja, neze to je ma prace, tak jsem si to proste dobrovolne vzala za svy
pokud by muz myslel ze je treba denne vysavat, at to dela, a kdyz zrovna nebude moct predpokladam ze me pozada a pak podekuje, protoze ja to treba pokladam ta zbytecnost a udelam to jen aby mel radost. zkuste se na to podivat takhle… a pak si predstavte ze by vam prikazoval, kontroloval a opravoval po vas a furt tak dokola. jasne, denne je to blbost. no a pro nej je to treba blbost tydne, nebo mesicne- ja nehodnotim jak je to spravne, jen rikam jak se takovy clovek pak muze citit

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 19:32
@mitford sister píše:
vy jste mě úplně vystihla!

no ja si taky myslela ze me to vystihuje… nez jsem potkala jeste kvalitnejsiho lenocha;-)

continuity
5853 příspěvků 19.11.14 19:43

Mne to nahodou potesi, kdyz dotahnu bochnik chleba a muz rve uz z obyvaku: je, to je super, ze si nakoupila, tady neni co jist.

continuity
5853 příspěvků 19.11.14 19:46
@viktorka_od splavu píše:
a ne, nemyslím že domácí práce=ženské práce, jen, že prostě chlapi k nim mívají takový lehkovážnější přístup, a věřte, že je to tak lepší. protože mít doma chlapa, co vám kontroluje horní hrany skříní, jestli je tam vytřeno… to je milionkrát horší než ten nejhorší bordelář

pod to se podepisuji. tata nebyl az takovy extrem, ale kolikrat nam vyhazel skrinku s knizkama do skoly, protoze nesla uplne dobre zavrit. fakt jsem to neznasela. tak to proste jinym nedelam.

Karja
4837 příspěvků 19.11.14 20:10

@continuity Jo, sestry přítel jí věci kontroluje a předělává po ní. Třeba přemeje nádobí, začne drhnout mikrovlnku, kterou předtím umyla. No není o co stát, ale sestře to moc nevadí, on zase na druhou stranu začne sám od sebe čistit fleky na koberci (domácnost s dětmi, tak je to pořád), vysává snad obden…Každá mince má dvě strany.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 20:15

@continuity @Karja Tak som práve zistila, že to by som radšej žila v bordeli. :-D

continuity
5853 příspěvků 19.11.14 20:16

@Karja ja bych se bala. dokud na ni a deti nerve, ze ted vyluxoval a je tady zas bordel, tak to jde. ale fakt uklizeciho chlapa za cenu, ze po mne bude cidit mikrovlnku nechci. ani za zlate prase.

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.11.14 20:17

Úklid - jak to máte doma zařízeno?

máme doma bordel a řešíme to tím, že se hádáme, kdo za něj může :D

pardon, já vždycky když vidím to téma, tak dostanu hroznou chuť sem něco takového napsat…:D

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 20:19

@Karja Sry, ale obojí je pořád jedna strana té mince. Druhá by byla pokud napíšete, že jí jinak na rukou nosí…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 20:19

@Jiná Realita No mňa pri tom napadá vždy odpoveď: čo Vás je do toho, ale to by som potom nemohla prispievať do tejto diskusie. :-D

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 20:23

@continuity no bohuzel, casem rvat mozna zacne. taky bych nechtela, stacilo. proto si dovedu predstavit ze ani chlap asi nechce takovou zenskou…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 20:24

@Jiná Realita a pomaha to?;-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 20:25

@Muschi no to by byla mozna porad ta sama strana:-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.11.14 20:29

@viktorka_od splavu
uleví se vám :D

nepořádek následně zametete pod postel…(znám lidi, co to tak fakt řešili! sice v mládí, ale jo)

Karja
4837 příspěvků 19.11.14 20:37

@Muschi Já mám poslední dobou zhoršující se schopnosti vyjadřování. @continuity Ono je to někdy spíš i vtipné, když Vám chlap jako hora začne říkat, že už fakt neví, co má dělat s tou sedačkou, že to vzal tímhle a tímhle přípravkem a fleky tam pořád jsou. A vy přitom tu skvrnu ani nevidíte. Má prostě rád pořádek:D

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.11.14 20:40

@Jiná Realita ha, ja znam lidi co to tak resi i v dospelosti:-)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 20:42

@Karja Já to myslela trochu jiak, ale jestli je krom toho překlízení po ségře jinak fajn chlap tak ok.

meejja
391 příspěvků 19.11.14 20:43

Hm, bohužel mám k tomu taky tendenci, jsem děsnej bordelář. Takže jednou za 2-3-4 týdny (podle toho, jak moc jsem doma akční) mi přijde paní na úklid, vezme to komplet a já se to v mezičase snažím udržovat v mezích. Miluju svoji paní na úklid! :-)

continuity
5853 příspěvků 19.11.14 21:28

@Karja ne vy to pisete uplne srozumitelne, ale ja v tom zila 18 let a jak to vidim jinak.
vekem se to jeste horsi ale jenom do doby, kdy zacne potrebovat bryle na blizko. pak se to zas malinko zlepsi :D

Karja
4837 příspěvků 19.11.14 21:47

@continuity Haha, ano, věkem se prý charakterové vlastnosti ještě prohlubují. A je to pravda, vidím to na své babičce i rodičích. Občas z toho mám strach, nejen z pohledu, jak moc zesílí vlastnosti mého partnera, ale hlavně ty moje! Přece jenom se sebou budu žít do konce života…
@Muschi Každý má nějaké své mouchy, že:D.

continuity
5853 příspěvků 19.11.14 21:56

@Karja nejlepsi je, kdyz muj muz zacne rikat: az budu delat toto, co muj tata, tak mne vezmi kladivem po hlave.

dela nemlich to same akorat ne tak casto. ja jsem v klidu, tchan je dle mne mily clovek.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek