Úklid - jak to máte doma zařízeno?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Deny698
22 příspěvků 20.1.18 14:17

Myslím to vážně, dá se tím například vyčistit i spára v koupelně?

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.18 17:33

@Deny698 Určitě dá, ale musí to být děsná dřina.

Panditka
29 příspěvků 21.1.18 17:49

@Deny698
Parní čistič občas použiji, naposledy zrovna na obklady v koupelně, spáry vyčištěny perfektně, v jednom rohu to šlo i s tou spárovací hmotou :-) Čistí dobře, akorát uvádět ho do provozu mě baví ještě méně než vysavač. Ale to je hlavně mou leností…

Carrie21
32 příspěvků 21.1.18 21:36

Chápu, ženy, které jsou unavené z práce, a starají se o děti, že by ocenily pomoc od manžela. Já jsem zastáncem toho, že uklízet má především paní na úklid. Pokud si to rodina může dovolit. A dnes seženete i paní za 100Kč/hod, což si většina lidí dovolit může. Nějaké domácí práce dělám samozřejmě i já. Třeba ráda žehlím, je to pro mě relax. Ideální stav je pořádek průběžne udržovat a nějak průběžně. A když to nejde, tak si o tom v klidu promluvit. Hídat se kvůli tomu je zbytečné.

Moir
2591 příspěvků 22.1.18 08:19

@Carrie21 jednou provždy - manžel nepomáhá, dělá svůj podíl na péči domácnosti, pomáhá třeba kamarádka, co přijde na návštěvu

Carrie21
32 příspěvků 24.1.18 17:33

@Moir moc Vás nechápu, resp. ten přístup… Asi to mám nastavné jinak;-) Návštěvu bych nikdy uklízet nenechala…jsem tak vychovaná:-)
Proč mi přijde, že na tuto stránku chodí diskutovat 90% na*raných žen:-D

barvinok
655 příspěvků 24.1.18 17:35

"

Příspěvek upraven 16.10.18 v 11:34

Carrie21
32 příspěvků 24.1.18 18:15

@barvinok patřím do skupiny žen, co umějí číst mezi řádky ;) a nejsou kousavé:-)

giuliettka
8933 příspěvků 24.1.18 18:23

@Carrie21 Ste blondýnka? :-D

Moir
2591 příspěvků 24.1.18 18:52

@Carrie21 patrně nechápete obsah sdělení, pomáhá uklízet někdo, kdo tam není doma, kdo tam doma je, podílí se na péči o domácnost

tak Betty
436 příspěvků 7.2.18 23:09
@pavla.ku píše:
@Carrie21 vítejte zpět Mylady

Nene, to je jiný styl.

Carrie21
32 příspěvků 8.3.18 10:58

Milé dámy, kdybyste trávily více času péčí o domácnost, místo vysedávání a nadávání v chatovacích místnostech, určitě byste toto téma nemusely řešit:-)
Netrvrdím, že se má chlap doma válet a nic nedělat, ale je to vždy o vzájemné komunikaci. Každý problém má řešení. I přes vaše jízlivé komenty a dislikes vám všem, kterých se to týká přeji, abyste žily v pěkně uklizených domovech s milujícím manželem po vašem boku:-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 19:32

@Carrie21 no to je prave ten náš problém, jsme opuštěné, zatrpklé, nespokojené, vetšina z nás nezaměstnané, nevzdělané, neschopné, zlé, zapšklé, neprející a žijeme v hromadě odpadků. Ještě, ze se občas najde taková pohodová, fajn holčina jako jste vy.

tak Betty
436 příspěvků 8.3.18 22:58
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.18 23:08

@tak Betty :-),snad jsem na nic nezapoměla

tak Betty
436 příspěvků 8.3.18 23:17

@vlm
No upřímně jsem se snažila tam něco výživnýho připsat, ale na nic jsem nepřišla.
Váš výčet byl naprsto vyčerpávající.

Jordaan
9515 příspěvků 9.3.18 10:44

@vlm @tak Betty

Jeste chybi, ze jsme vsechny seredne jak noc :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.18 15:02

@Jordaan Šeredné jsme, to jo, a zelené závistí, proto jen rypeme a nic
nikoho nepochválíme :-)

giuliettka
8933 příspěvků 9.3.18 15:51
@Carrie21 píše:
I přes vaše jízlivé komenty a dislikes vám všem, kterých se to týká přeji, abyste žily v pěkně uklizených domovech s milujícím manželem po vašem boku:-)

Ja som tu zrejme oficiálne najízlivejšia a som lezba. Takže vaše prianie milujuceho manžela po mojom boku mi pripadá oveľa jízlivejšie ako všetky moje komenty dokopy.

Carrie21
32 příspěvků 20.3.18 15:01

@vlm že jo! :-D

Carrie21
32 příspěvků 20.3.18 15:02

@giuliettka tak pokud jste lesba a žijete s druhou ženou, tak snad uklizeno máte, ne? :-D

EvkaMachna
1 příspěvek 21.3.18 14:21
Úklid

Ahoj :) Já většinou doma dělám všechny domácí práce. Manžel má za úkol pouze pravidelnou obsluhu myčky a vysávání. Ale všechny přípravky co k tomu jsou potřeba si musím shánět sama a když nejsou, tak přece nemůže plnit své povinnosti, že.. No a to je ten problém. Klekl nám vysavač a já potřebuju co nejdříve koupit nový. Brouzdala jsem po netu a našla tenhle super test . Líbí se mi tam ten 1. a 4. v kategorii cyklonových vysavačů. Věřím, že manžel by radši jen vysavač do ruky ať to nemusí tahat za sebou, ale měli jsme kdysi jeden a moc se nám neosvědčil, protože vůbec nesál. Tak jestli máte i nějaké pozitivní zkušenosti s těmi do ruky, tak je taky ráda uvítám :) Děkuju, Evka

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.18 21:27

@EvkaMachna kupte robotický a máte po starosti

Atlacoya
2790 příspěvků 22.3.18 10:43

@EvkaMachna Já tomu asi nerozumím. Luxuje manžel, tak ať si vysavač vybere sám, ne? A jak vás nefunkční vysavač omezuje v těch pracích, které máte na starosti vy?

Atlacoya
2790 příspěvků 22.3.18 10:44

@vlm A ten k něčemu je? Já to zkoumala před pár lety a závěr byl, že za 2 hodiny uklidí tolik, co zametete koštětem za 5 minut a koberce pořádně neumí.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek