Úklid - jak to máte doma zařízeno?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
benyka
8696 příspěvků 22.3.18 10:52

@Atlacoya Přesně. My ho máme doma. Je to v podstatě hračka, vnoučata ho milují. :-)

BarcaAri
631 příspěvků 22.3.18 11:10
@Atlacoya píše:
@vlm A ten k něčemu je? Já to zkoumala před pár lety a závěr byl, že za 2 hodiny uklidí tolik, co zametete koštětem za 5 minut a koberce pořádně neumí.

K vysavani. Skoro kazde rano nez odejdeme zapnu a kdyz prijdeme mam vysaty cely byt. A muzeme delat neco uzitecnejsiho.

vlm
5386 příspěvků 22.3.18 18:17

@benyka vam ale nefunguje nic jek je všem známo

giuliettka
7530 příspěvků 22.3.18 18:48
@EvkaMachna píše:
Věřím, že manžel by radši jen vysavač do ruky ať to nemusí tahat za sebou,

Já mám tento, a manžel je s ním navýsosť spokojný, nič neťahá za sebou, nosím ho ja za ním na zádech.

benyka
8696 příspěvků 22.3.18 19:15

@vlm Ale jo, funguje. Pračka třeba. Ta je unikátní na to, co prožila. Ale nerada bych to zakřikla. U toho robotického vysavače hodně záleží na tom, jak je zařízen prostor, který má uklidit. Když je tam hodně volných ploch a nábytek na vysokých nohách nebo naopak se soklem až na zem, tak věřím, že to k něčemu je. Ale když máte nábytek na kolečkách, pod který nevjede, tak mu musíte asistovat a nábytek přesouvat, jinak to nemá smysl. A to je skutečně jednodušší a rychlejší vysát takový pokoj vlastnoručně normálním vysavačem.
Teď mi určitě odpovíte, že jenom blbec si může koupit robotický vysavač, když se mu nevejde pod nábytek. Je to pravda. Taky jsem si jej nekoupila já do obýváku, ale manžel do kanceláře. Ze zvědavosti jsem to prostě jednou zkusila i ve svém „rajónu“.

vlm
5386 příspěvků 22.3.18 19:33

@benyka zas taková zmije nejsem abych vás blbcem nazyvala :-),jen me pobavilo, ze vam zase neco nefunguje, ja ho nemam..zatim ale dcera, sousedka a kamaradka a samá chvala.

benyka
8696 příspěvků 22.3.18 19:36

@vlm Docela by mě zajímalo, jestli používají i tu funkci stírání na mokro (jestli ji tam mají). My jsme to ještě nezkoušeli, i když nějaký legrační kousek látky u toho přibalen byl.

vlm
5386 příspěvků 22.3.18 20:14

@benyka dcera ma bez, ale mrzi ji to, ty dvě nevim, tak neporadím nic

BarcaAri
631 příspěvků 22.3.18 21:33

Byt mame relativne bezprekazkovy a skoro bez kobercu takze se zasekne malokdy. Nadobu je potreba vysypavat pomerne casto, ale jde to tak snadno, ze to zabere 30 vterin maximalne. Navic nevidim duvod proc by ten bordel mel v nadobce zustavat treba 14 dni… Na stetinach nic nezustava a to jsme doma dve dlouhovlase. Jak jsem rikala jede tak 5× tydne a vzdy sebere dost prachu (on ho snad vyrabi…) a to je u nas jen bezny zivot v byte. Taky mi to predtim prislo jako zbytecnost, ted uz naopak.

vlm
5386 příspěvků 22.3.18 21:53

@BarcaAri @pavla.ku dcera ma dve kočky, kamaradka jednu dlouhosrstou a nemaji koberce. vysavac funguje dobre.ono tech druhu bude hodne a asi je dulezitý výběr, jako u všeho

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek