"Jak tohle nosit?"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
llolla
2102 příspěvků 13.10.12 14:30

@marja.morevna
Tak se nezlobte… Ja jsem tohle vlakno zalozila v afektu, v rozhorceni nad nejakou skutecne vyjimecne stupidni otazkou (uz nevim, ktera to byla a nechci na nikoho ukazovat prstem). Jinak taky se snazim dotycne poradit, kdyz mam na nejakou otazku aspon trochu smysluplny nazor. Vytocila me jedna konkretni tazatelka, ktera nebyla schopna presne formulovat sve myslenky a pak se divila, ze ji nikdo neporadil tak, jak by se ji to libilo…

Bugatti
4086 příspěvků 13.10.12 14:35

Přiznám se, že jsem zde podobný dotaz také jednou nadhodila, přestože jsem šaty už kupovala s tím, že jsem věděla, co s nimi udělám a přestože je to moje dlouhá léta oblíbená barva a mám k ní spoustu vhodných věcí. Přesto jsem se z návrhů poučila, dámy mi poradily kombinace, které by mne nikdy nenapadly a byly skvělé. V kombinaci, kterou jsem zvolila ještě před vznesením dotazu jsem na večírek šla, jen jsem se poučila z vašich názorů a vyměnila barvu punčoch. Barevnou kombinaci, kterou jsem měla zvolenou, tu některá z vás okomentovala „chce to mít dost odvahy“. Ale zazněla i spousta kombinací, které by mne nenapadly a vyzkoušela jsem je později, jiné jsem zavrhla s ohledem na svůj barevný typ. Tímto děkuji všem, které na dotaz odepsaly a vyslovily své názory, posunuly mne zase o kousek dál.

elik97
39 příspěvků 26.11.14 15:48

Dobrý den, mám takovou černou sukni asi tak půlka stehen. Mám fialový kabát taková ta semišová látka(pardon, ale lepší název nemám) ale když si uvážu ten pásek co tam je tak to dělá takový ten,,áčkový" tvar nevím jestli je to správná kombinace :/ uvažuji, že si koupím prošívanou bundu viz. obrázky, který jsou jen motivační, protože chci aby byla trošku vypasovaná v pase. Do černé nechci jít, protože nechci být celá černá. Je mi skoro 18, štíhlejší postava, ale trochu větší prsa :( je tato kombinace vhodná( uvedená bunda+sukně), nebo se mam podívat po jiné bundě? Děkuji za rady

iga
1470 příspěvků 26.11.14 16:53

@elik97Ja myslim ze je to perfektni kombinace! Hlavne to chce pevny uzel at se vam to nerozvaze:-) Eliku troliku…

Chamonix
650 příspěvků 26.11.14 17:35

@elik97
bunda - jakákoli- a sukně nikdy

elik97
39 příspěvků 26.11.14 19:00

@Chamonix proč sukně nikdy?

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.14 19:11
@Chamonix píše:
@elik97
bunda - jakákoli- a sukně nikdy

Nesouhlasím. Lesklá buřtová bunda s čtvercovou džínovou sukní, legínami a krajkovými kozačkami je ta pravá sportovní elegance.

Chamonix
650 příspěvků 26.11.14 19:11

@elik97
sukni s bundou nikdy dohromady

Chamonix
650 příspěvků 26.11.14 19:18

Kurnik, vždyť to samé je v Nosíte v zimě sukně?!?!

Kay_Adams
1614 příspěvků 26.11.14 19:24

@Chamonix
Opakovanie matkou múdrosti! :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek