Jak upravit kožich do pasu a s čím ho nosit?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erture
7 příspěvků 06.02.18 05:19
Jak upravit kožich do pasu a s čím ho nosit?

Zdravím,
Podědila jsem tenhle kožíšek do pasu, akorát jsou mi krátké rukávy. Máte nápady, jak by šly nastavit? Zatím mě napadlo jenom nosit delší rukavice, ale to taky nechci pořád. Ještě budu muset nechat vyměnit zip, jinak vypadá super a je skoro nenošený.
Pak bych se chtěla zeptat, s čím ho kombinovat. Nápady mám, ale budu ráda za další inspiraci.

Reklama

Reklama

Reakce:

vlm
3640 příspěvků 06.02.18 06:18

@Erture pravy rukav krátký neni, levý máte vykasaný, a je opraveno, kdy se tohle nosilo…dávno.

Erture
7 příspěvků 06.02.18 16:27

@vlm To vím, proto bych to chtěla nějak regenerovat.

Bossygirl
519 příspěvků 06.02.18 16:52

@Erture Kdysi se takové kožíšky nosily se zvonovou sukní a vysokými kozačkami na podpatku. Nevypadalo to zle, na dnešní dobu možná poněkud usedlé.

kolúch
556 příspěvků 06.02.18 18:05

Niekto nám tu normálne oživuje peklo. A co, niečo s naozaj krátkymi rukávmi nemali? :D

MP Vera
241 příspěvků 2 inzeráty 06.02.18 19:13

Sedmdesátky teď frčí, já bych do té zvonové sukně a kozaček šla, jestli to unesete, sama nosím něco podobného.

Erture
7 příspěvků 06.02.18 21:34

@kolúch Proto se tu taky ptám :D Prostě je mi ho škoda vyhodit. Krátký rukávy se mě fakt štvou.

Erture
7 příspěvků 06.02.18 21:36

@MP Vera Sukně teda moc nenosím, hlavně mám takový trošku specifický styl. Možná by někdo nazval jako hipster :D

kolúch
556 příspěvků 06.02.18 22:56

Vám tie rukávy krátke nie sú. Mňa zas stvu tieto fejk otázky ako pre blbeckov :D

Erture
7 příspěvků 06.02.18 23:09

@kolúch Nevim co je na tom fejk, prostě natáhnu ruce před sebe a vyjede mi to až skoro po loket :D Pokud se to tak nosilo, tak to bohužel, narodila jsem se až pár desítek let potom :D

Matmys
1666 příspěvků 07.02.18 15:47

S čím „kožíšek“ nosit? Nejlépe s košem k popelnici a nechat ho tam.

Josefínaa
427 příspěvků 07.02.18 18:21

@Erture
Máte blbé nápady jako můj syn. Proč natahujete že ruce před sebe? Kdy to budete dělat v běžném provozu?
Prodloužení rukávů v tomto případě - odpárat koženkové manžety a nechat si vyrobit pletené náplety v podobné barvě. Přišije švadlena.

Erture
7 příspěvků 07.02.18 18:53

@Josefínaa Díky moc za odpověď, zajímalo mě to i všeobecně, jestli lze prodlužovat rukávy :) Ono to vážně z fotky poznat nejde, ale vyhrne se to při každém pohybu, a to dost, stačí otevřít dveře, vzít mobil/ kabelku do ruky. Dokonce jsem ho i kvůli tomu dostala, že jsou dotyčné krátké rukávy.
Ale připadám si tu, že jsem píchla do vosího hnízda. Bohužel nevím, jestli kvůli rukávům nebo je ten kožich prostě hnusnej :D

Josefínaa
427 příspěvků 07.02.18 20:22

@Erture
Ale ne. Jen je vidět, že je to model staršího data. A na fotce vypadá jako umělina. Já osobně, pokud bych si jej chtěla nechat, bych opravdu odpárala ty stávající manžety a přišila ty úpletové. Ty lze získat několika způsoby. Nechat uplést šikovnou pletařku přesně podle požadovaných rozměrů a přišít ( vy nebo švadlena). Lze i koupit úpletovinu k a zbytek opět nechat na švadleně. Jen bych bundokožíšek nějak moderněji nakombinovala -šála, kabelka, rukavice a boty včetně pokrývky hlavy. Držím palce, ať vám bundokožíšek dlouho slouží.

Erture
7 příspěvků 07.02.18 22:23

@Josefínaa Právě proto, že je to starší model jsem se tu slušně zeptala, ale místo toho schytám v každém komentáři dislajky, ale nikdo už nenapíše proč :D Teď jsou podobné skoro v každém obchodě, bohužel v mé cenové kategorii chudého studenta jenom ty, které pelichají už na ramínku. A pořád to stojí cca 1000kč. Třeba Bershku jsme jen obešli dokola a vypadli, odrbané bylo úplně všechno a lezly z toho nitě

Gorilka
850 příspěvků 08.02.18 08:05

Lze prodloužit i samotné rukávy pomocí kožešiny, problém bude sehnat správnou kožešinu a někoho kdo to udělá.

benyka
5649 příspěvků 08.02.18 09:03

Já bych zrušila ten límec (jestli není u krku ošoupaný nebo zplstnatělý), z toho materiálu bych nastavila rukávy, a místo límce bych nahoře udělala stojáček. Buď z podobné látky, sehnala-li by se, nebo (eventuálně i spolu se zakončením rukávů) z nápletů ve stejné barvě.

Uživatel je onlineLinie
1915 příspěvků 08.02.18 09:07

@benyka Výborné řešení a pokud si to slečna udělá sama, tak i levné. Jestli to bude dávat k nějaké krejčové, tak ji asi úprava bude stát víc, než nový kabátek.

benyka
5649 příspěvků 08.02.18 09:16

@Linie To je možné. Ale souhlasím s @Erture, že to, co je dneska v té cenové relaci k dostání, je dost bída. A navíc, pokud je ta bunda trošku jiná, než co je běžně v obchodech, nebude příští rok „vyšlá z módy“ (přeloženo do pravdičtiny: z loňského výprodeje). :-)

Reklama

Váš příspěvek

Ikonický kabát z filmu Matrix zažívá comeback v módním průmyslu

Během Fashion weeků se vyrojí asi nejvíce módních trendů za rok.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Lucie van Koten: Miluju čistě ženské linie a meziválečnou eleganci

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na svém blogu Lucie van Koten píše o přírodní kosmetice, cestování,... Celý článek

Reklama