Jak upravit styl po třicítce?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Diana N.
72 příspěvků 4.9.13 16:50
@Kalanka píše:
@Diana N. Ty opecovavane tvary zni dost legracne. Jak to probiha, to opecovavani? :)

Ha, ha:))) To jako vážně? Zkuste si třeba zacvičit… To je dost zásadní. Používejte dobré tělové krémy, zkuste třeba i ty zpevňovací. Existují speciální krémy pro „partie dekoltu“… A od věci není i dobrá podprsenka…

Diana N.
72 příspěvků 4.9.13 16:55
@dagur píše:
Podle slovníku cizích slovo dekolt, dekoltáž
ZNAMENÁ: hluboký výstřih u dámských šatů, v přeneseném významu pak to, co je z těla ve výstřihu vidět.
Nechápu, proč nenapíšete rovnou, že jste chtěla mít větší prsa, ňadra, poprsí?

Mně se prostě slovo dekolt líbí a chtěla jsem ho v době svého mládí plnější (ano plnější výstřih a ano samozřejmě větší prsa). Pokud máte s tímto slovem problém, nevím, co Vám na to mám říct:))

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 18:31

@Diana N. Keď ste chcela v mladosti väčšie pria a zrazu vám stačia vaše mini lentilky, hlavne, že su pevné, „opečovávané“…tak to nie je zmenený názor, ale zmierenie sa so situáciou. Keď sa vám páči slovo dekolt, tak pravdepodobne po tom peknom dekolte túžite aj naďalej. Vraví sa, že hladný o chlebe sníva.
Ja v tom prípade vyhlasujem, že sa mi veľké konta a miliony v banke fakt nepáčia. V mladosti som po nich túžila, ale teraz keď už mám väčší príjem ako predtým, tak som za to aby na mojom konte nepribudla ani koruna. Možno o 10 rokov zmením názor, ale teraz každopádne hlasujem za obyčajnú platobnú kartu. Platinová karta sa mi nepáči. Nejde mi k pokožke.

Diana N.
72 příspěvků 4.9.13 18:49
@Giulietta píše:
@Diana N. Keď ste chcela v mladosti väčšie pria a zrazu vám stačia vaše mini lentilky, hlavne, že su pevné, „opečovávané“…tak to nie je zmenený názor, ale zmierenie sa so situáciou. Keď sa vám páči slovo dekolt, tak pravdepodobne po tom peknom dekolte túžite aj naďalej. Vraví sa, že hladný o chlebe sníva.
Ja v tom prípade vyhlasujem, že sa mi veľké konta a miliony v banke fakt nepáčia. V mladosti som po nich túžila, ale teraz keď už mám väčší príjem ako predtým, tak som za to aby na mojom konte nepribudla ani koruna. Možno o 10 rokov zmením názor, ale teraz každopádne hlasujem za obyčajnú platobnú kartu. Platinová karta sa mi nepáči. Nejde mi k pokožke.

Nechci se konfrontovat. Nesouhlasím s Vámi a „hladná“ nejsem.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 18:50

@Diana N. Hladná síce nie, ale plochá áno. :-D

Diana N.
72 příspěvků 4.9.13 18:52
:)
666mahu
1490 příspěvků 4.9.13 18:58

@Diana N., hahaha, prvni co mi prislo na mysl, kdyz jsem si precetla vase „dobre opecovavane tvary“, bylo, ze se mi ma manzel/partner o moje vnady/nadra/prsa… dobre starat hlazenim atd. :D :D
Nechci vam brat iluze, cvicenim vycvicite leccos, ale nadra to nebudou. Sportovani a telovou kosmetiku povazuji za samozrejmost, kremy a mleka na dekolt jsem zkousela chvilku asi pred 10 lety /asi mam tak dokonale tvary, ze naprosto neucinkovaly :D /, myslim si, ze komu neni zhury dano, v tomto pripade v apatyce urcite nekoupi. Nekoho mozna vytrhne plasticky chirurg. :D

holka
254 příspěvků 7.9.13 09:42

Něco pozitivního na téma věk :-)

http://sport.aktualne.centrum.cz/…02590604f2e/

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.13 09:51

@holka dobrá babča :-)

Milli
2524 příspěvků 8.9.13 07:08

@holka - to je borka! Tu fyzičku a postavu by jí mohly závidět i mnohé ženy o 50-60 let mladší.

alvapboudica
62 příspěvků 8.9.13 09:44

@holka
Tajemství možná bude: nepřestat v započaté aktivitě z mládí.

alvapboudica
62 příspěvků 8.9.13 09:51

@666mahu
Při pravidelném cvičení ve fitku, které zahrnovalo i horní partii trupu jsem prsa pevnější měla (úměrně věku, pochopitelně). Bylo to poznat i na tom, jak mi perfektně seděla podprsenka. Patrně je to dané lepším držením těla. Prsní tkáň tedy pochopitelně posílit nejde.

666mahu
1490 příspěvků 8.9.13 17:14

@alvapboudica, cvičení je na postavě vždycky vidět. Posilovna, kde člověk procvičuje všechny svaly, je na držení hodně znát, ale na tvar a posazení prsou minimálně. Vycvičit se dá prsní sval, mléčné žlázy, tukovou tkáň a kůži nelze. Některé ženě povolí dřív, některá má štěstí a tvar se mění pomalu až v pozdějším věku.
Hlavně že jste spokojená. ;-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.13 18:25
@666mahu píše: …Některé ženě povolí dřív, některá má štěstí a tvar se mění pomalu až v pozdějším věku.

Ja som asi nechápavá, ale jak povolí?

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.9.13 18:35

@holka
OMG! takové nohy nemám ani teď…opatrujte se tu, jdu cvičit :D

Lilith.III
15 příspěvků 23.9.13 16:48

Pro mě je hledání stylu aktuální téma, taky přidám zkušenost. Bude mi za pár měsíců 35 a tak 4-5 let se snažím o změnu stylu. Dlouho jsem studovala a řadu let měla takový ten džíno-teniskový styl. Pracuju v neziskové sféře (teď jsem na rodičovské), takže si můžu nosit, co chci, a ani nástup do práce mě k žádné radikální změně netlačil. Ale sama jsem s oblékáním začala být nespokojená, asi to byla kombinace přibývajícího věku a taky taková vize rodiny a mateřství, takže jsem věděla jen to, že mi sportovní styl už nevyhovuje a že bych se chtěla oblíkat víc žensky.
Taková první logická cesta do „vyššího levelu“:) mi připadala elegance. Postupně jsem si nakoupila pár elegantních věcí, ale připadala si v tom strašně svázaná, sešněrovaná, usedlá. Takže většinu elegantnějších věci si tak dvakrát do roka obléknu pro nějaké příležitosti, ale na denní nošení se v tom prostě necítím.
Pro mě je nejtěžší ta fáze rozhodnout se, jak by měl můj šatník vypadat, do jakého stylu směřovat, protože žádný „čistý“ styl mi úplně nevyhovuje. Prostě najít si takové to celkové směřování. Někdo tady na MP psal, že styl je hlavně o sebepoznání a pod to se můžu dvakrát podepsat. Možná lidi, kteří musí dodržovat dress code to mají na jednu stranu jednodušší, protože mají ten výběr trochu zúžený. Já mám naprostou svobodu strašně mě štvalo, že to neumím plně využít. Je to hodně o tom, jak sama sebe vnímám a jak chci sama sebe prezentovat. A ok, i o vkusu a nějakém asi nadání pro módu:), které já moc nemám a neměla jsem to moc ani od koho odkoukat, protože moje mamka chodí sice oblečená hezky, ale taky do takového sportovnějšího stylu.
V posledních 2 letech jsem zakotvila na takovém jednoduchém basic stylu, což je docela fajn, ale občas strašná nuda! Takže jsem si teď na mateřské dala naprostou svobodu, tak nějak mi vyšlo, že bych se chtěla oblékat hlavně ležérně, ale hodně žensky, s trochou romantiky a taky takové velmi uvolněné elegance. A zapracovat etno prvky, to byl pro mě vlastně významný zlom, že jsem se asi před půl rokem rozhodla navrátit k období kolem dvaceti, kdy jsem takovou přírodní ethno módu nosila a pak jsem si na ni už přišla moc stará:) Takže jsem si pořídila pár etno sukní, kabelku a hodně visacích náušnic a chci to kombinovat s civilnějšími věcmi:) Sama jsem zvědavá, co mi z toho všeho vyjde. Asi takové zlomové pro mě bylo připustit si, že nemusím směřovat za každou cenu do elegance, přestože to v mých představách nevím proč k dospělému věku patří.
A ještě chci zmínit, že pro spokojenost se svým výzorem hodně dělá i nalezení optimálního účesu a případného způsobu líčení, což se mi náhodou povedlo, a taky se poznat barevně a umět se obléci v souladu s typem postavy - hlavně v barvách mi moc pomohl blog p. Oravcové.

Lála13
31 příspěvků 24.9.13 09:10

@Lilith.III - děkuji za Váš názor, Lilith… Budeme na tom podobně. Rozdíl snad jen v tom, že jsem se nikdy necítila dobře ve sportovní módě. Etno prvky mě taky baví, myslím, že oživí i nějakou tu eleganci v ležérním pojetí. Je fakt, že nejlepší pro mě bylo vyrazit do obchodu a zkoušet, co mi padlo do oka.

verulenka
3336 příspěvků 29.10.13 08:07

Dobré ráno, nevěděla jsem „kam s ním“, tak jsem zvolila tuto kategorii. Tahle ženská má můj obdiv, jak to sakra dělá? Že by geny? http://media.super.cz/…180400-92194

Zde

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.13 09:01

@verulenka první manžel, Hubert Topinka, skvělý plastický chirurg v Motole
:-).
Kdysi přiznala lifting " už podruhé ".

verulenka
3336 příspěvků 29.10.13 09:06

@RenaLange Ach, pravda :-D, každopádně dobrá práce :-).

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.13 09:16

@verulenka to ano. Krom toho ona je cca 15 let po operaci kyčlí, má obě vyměněné a je disciplinovaný pacient, hýbe se a udržuje si váhu :-).

verulenka
3336 příspěvků 29.10.13 09:50

Bože, za co mám ta červená ramínka :-D, ale vydýchám to.

Diankenstein
1895 příspěvků 29.10.13 10:01
@verulenka píše:
Bože, za co mám ta červená ramínka :-D, ale vydýchám to.

Dáma na plastiky nechodí! :D:D:D

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 31.10.13 00:01

Dáma jde raději na ryby!

dost_bot
2071 příspěvků 31.10.13 19:08

@BEZDOMOVEC Hodně nepovedená fotomontáž…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek