Jak upravit styl po třicítce?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
DanielaS
5255 příspěvků 28.8.13 11:44
@Lála13 píše:
@DanielaS - tenhle retro styl můžu, moc se mi líbí, stejně tak smaragdová blůza, určitě Vám bude slušet, pokud jste tmavá…

Eh, zertujete nebo fakt?
To jsou outfity Evy Braunove.
Omlouvam se za pleveleni, jen mi to nedalo.

Eshopy vam jiste poradi ostatni, ja si saty nekupuju. Dorothy Perkins se tu tuhle probirala, ne?

Lála13
31 příspěvků 28.8.13 11:56

@DanielaS - nežertuju, mně se to vážně líbilo, někdo preferuje tenhle retro styl, jako inspiraci pro střih šatů bych si dokázala představit i ty šaty z černobílé fotografie… Fakt jsem nepochopila, že to byl vtip, i ta puntíkatá sukně by se mi líbila… To se Vám omlouvám…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.13 11:57

@DanielaS
Vás bych opravdu chtěla poznat osobně.

DanielaS
5255 příspěvků 28.8.13 12:14
@Lála13 píše:
@DanielaS - nežertuju, mně se to vážně líbilo, někdo preferuje tenhle retro styl, jako inspiraci pro střih šatů bych si dokázala představit i ty šaty z černobílé fotografie… Fakt jsem nepochopila, že to byl vtip, i ta puntíkatá sukně by se mi líbila… To se Vám omlouvám…

No, v zasade proc ne, jen pak moc nerozsirujte, ze je to podle outfitu Braunove. QED, outfit ani vlasy za nositeluv svetonazor nemuzou.

Jen se vyhnete cervenobile kombinaci s cernymi geometrickymi akcenty.

Diankenstein
1895 příspěvků 28.8.13 12:35

@Mischura Slyšela jsem někdy něco o životě Coco Chanel? ;)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.13 13:10
materidouska84
195 příspěvků 28.8.13 14:06

Tak já myslím, že žena po třicítce by měla především investovat do dražších kousků např. kabelky, šátků nebo hodinek. Jinak styl by nejspíš měnit moc nemusela, a pokud se cítí dobře třeba v minisukni tak proč ne:-)

Mischura
336 příspěvků 28.8.13 15:20

@Muschi

S dovolenim se budu sama rozhodovat, kde hodlam diskutovat…

@Diankenstein
Nerozumim otazce, respektive kontextu.

Konvalinka
244 příspěvků 28.8.13 15:22

Já jsem svůj styl docela hodně změnila už asi v pětadvaceti. Do té doby jsem ještě jela v takovém tom sportovně pubertálním. Džíny, mikiny, bundičky. Na svou pidipostavu jsem stejně nic elegantního nesehnala a ani jsem to moc neřešila. Pak mě to najednou začalo tak strašně štvát, že nevypadám jako ženská a začala jsem vyhledávat důstojnější oblečení. Napomohl tomu taky nový partner, kterému jsem se chtěla líbit. Nevyházela jsem najednou původní šatník, ale dokupovala jsem si postupně kvalitnější a ženštější kousky. S nikým jsem se neradila, co mám nosit, brala jsem to, co se mi líbilo. Teď po třicítce rozhodně nehodlám vyhodit krátké sukně, když mi pořád sluší. Nemá cenu se nutit do nějákeho stylu, který člověku není vlastní, i když se od třicítky očekává. Ženy okolo třiceti, pokud si udrží pěknou postavu, vlastně mají velkou výhodu, že mohou nosit téměř cokoliv. Nejsou na nic příliš mladé ani staré.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.13 15:24

@Mischura Možná s ohledem na zakladatelku tématu, kterou vůbec nemusí zajímat vaše politické názory, by byla slušnost tu neplevelit a ještě takhle scestně. Ale jasný, máme demokracii.

Diankenstein
1895 příspěvků 28.8.13 16:27

@Mischura nedá se říct, že by byla Chanel zrovna odhodlanou bojovnicí proti nacismu :D, přesto je ona i její práce, pro ženy dobrou inspirací.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.13 18:48
@Diankenstein píše:
@Mischura nedá se říct, že by byla Chanel zrovna odhodlanou bojovnicí proti nacismu :D, přesto je ona i její práce, pro ženy dobrou inspirací.

Nebo Hugo Boss že? Ten měl na svědomí rovnou nacistické uniformy :-))

Nene75
29 příspěvků 28.8.13 21:54

@Muschi
jako vážně??

Kay_Adams
1614 příspěvků 28.8.13 21:57
@Nene75 píše:
@Muschi
jako vážně??

Ježkove oči, to zas niekto objavil oheň a koleso…

http://en.wikipedia.org/wiki/Hugo_Boss záložka History

Tabbita
4 příspěvky 31.8.13 19:48

Kočko, jistě se ti líbí nějaká herečka a její styl, zkus takovou, která je ti typově podobná, třebas česká…zadej si na Googlu její jméno, obrázky a jednoduše se inspiruj. Jaké nosí kalohoty, jaké k nim volí boty, zda jí sluší sukně a pomalu si buduj nový a lepší šatník. Koukej na doplňky, někdy stačí fakt málo, pěkná pašmína na krk, náramky…ale hlavně, buď sebevědomá!

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 31.8.13 21:03

Já teda nevím…

Dalmitka
1822 příspěvků 2.9.13 19:30

Nie som si istá, či to patrí do tohto vlákna /ale riešilo sa to okrajovo aj tu/, ale mňa by dosť zaujímala jedna vec - ako si predstavujete dobre vyzerajúcu ženu v 30, 40, 45, 50, 55, 60, atď. rokoch - normálnu ženu, ktorá sa o seba normálne primerane stará, žiadne celebrity, herečky a tak podobne. Mám na mysli pridané fotografie, proste ukážky toho, čo je podľa užívateliek MP hodné povšimnutia ako nasledovaniahodného príkladu. Alebo ešte jedna možnosť - pridať foto normálnej pestovanej ženy a skúsiť tipovať vek, ja by som fakt rada vedieť, čo sa tu na MP pokladá za „dobrý výzor“ s ohľadom na vek.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.13 20:38

@Dalmitka Ja mám ako vzor Jane Fonda. Viem, že nesplňuje vašu podmienku, žiadne celebrity, ale ja nemyslím keď je na červenom koberci, ale tak „normálne“. Mňa jej outfity a výzor fakt bavia.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…1f27cac5.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…d73362a9.jpg
http://i.huffpost.com/…ONDA-570.jpg?4
http://www.goodhousekeeping.com/…onda-lgn.jpg

Pirek
7062 příspěvků 3.9.13 08:10

Znám!
Kolegyně z práce, věk 38. Šéfová, k padesáti. A další kolegyně, skoro 70, a ta je z nich nejstylovější - trochu bohémská, nosí převážně světlé odstíny (bílá, krémová, šedá, okrová, béžová, zlatavá) a opravdu bych se ráda k takovému stylu sama jednou dopracovala.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 08:25

A myslí se ženy po plastikách, nebo bez nich? Protože i když souhlasím, že Jane Fonda je pěkná žena, je ale také známá svými mnoha vylepšeními, naštěstí vydařenými.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 09:31

Chtěla bych v padesáti vypadat jako Jodie Foster.

Dalmitka
1822 příspěvků 3.9.13 19:07

@Giulietta - áno, Jane Fonda určite áno, jej štýl obliekania sa mi páči, ten štýl mám rada aj ja, tiež účes, len to je presne to - J. F. má určite viac možností a prostriedkov ako bežná žena, vrátane toho, že udržiavanie vzhľadu je u nej /ako aj u iných herečiek/ veľmi podstatné - povedzme patrí to k „pracovným“ povinnostiam. Chápem, že je asi dosť ťažké uverejniť tu fotografie bežných žien, ja som tu napísala preto, že by ma naozaj zaujímala predstava „pekelníc“ o dobrom výzore bežných, o seba sa starajúcich, primerane situovaných, primerane vzdelaných a inteligentných žien /v závislosti od veku/. Anonymné nicky skrývajú veľa, vyjadrenia viacerých vyvolávajú zvedavosť, preto tento /možno nie celkom šťastný/ nápad.

Dalmitka
1822 příspěvků 3.9.13 19:10

@Pirek - ďakujem za reakciu, len reálne fotky by to dokreslili viac, ale chápem, že to nie je jednoduché.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 19:12

@Dalmitka Ja keď som tu prvýkrat dala fotku Jane Fonda v minulosti, tak to tá Jane schytala za zvráskavenú kožu na ruke v podpaží. Že čo si to nedá vyhladiť rovnako ako tvár a tak podobne. Takže predpokladám, že tu žiadna žena vo vyšom veku fotku neda. Bolo by to ako hodiť ju supom.

Dalmitka
1822 příspěvků 3.9.13 19:13

@cibetka 1 - myslela som skôr bez tých plastík, proste reálne ženy, starajúce sa o seba povedzme - kvalitná kozmetika, kaderníčka, kozmetička, aspoň trochu zdravá životospráva a tak. Aj keď - keď o tom tak rozmýšľam - nejaké menšie zákroky plastickej chirurgie nevynímajúc, ale nie tie príšernosti, to by nám skreslilo porovnávanie.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek