Jak upravit styl po třicítce?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Dalmitka
1752 příspěvků 3.9.13 19:17

@Giulietta - to máte pravdu, to chce fakt odvahu „predhodiť“ sa tu k verejnému hodnoteniu. Ale hádam 30, 40, 45, 50?-ničky by sa nemuseli báť /a to som nemyslela vlastné fotky, proste fotky bežných - dobre vyzerajúcich žien podľa veku/ podľa predstáv „pekelníc“.

Gräfin
2642 příspěvků 3.9.13 19:51

Už jsem někam tu fotku dávala, ve vyšším věku bych chtěla vypadat takhle, plastiky nemá

http://oidnes.cz/…10schwar.jpg

666mahu
1490 příspěvků 3.9.13 19:55

@Gräfin, já se tak těšila, že ji budeme mít za paní prezidentovou. ;-)

Gräfin
2642 příspěvků 3.9.13 19:57

@666mahu to jsme dvě, ale současná paní prezidentová taky žádnou ostudu nedělá, horší je to se zbytkem

666mahu
1490 příspěvků 3.9.13 19:59

@Gräfin, na ja, v protějšcích je obrovský rozdíl, ale to se probíralo jinde. :-)

Gräfin
2642 příspěvků 3.9.13 20:04

Abych se vrátila zpátky k tématu, z mladších se mi líbí Karolína Peake - hodnotím pouze vizáž.

TinaV
309 příspěvků 3.9.13 20:07
@Gräfin píše:
Už jsem někam tu fotku dávala, ve vyšším věku bych chtěla vypadat takhle, plastiky nemá

**@Gräfin - Znám ženu 83 let podstatně krásnější, velmi málo vrásek, též bez plastik, takto vypadat nechci.

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 20:16
@Brunhilde píše:
Chtěla bych v padesáti vypadat jako Jodie Foster.

Tak to jsme dvě :-) Jedno kritérium už bych splňovala - těch sto šedesát cenťáků :-). Znáte film The Contact? Tam je jako Ellie Arroway naprosto kouzelná.

Gräfin
2642 příspěvků 3.9.13 20:21

@TinaV to je dobře, všechny podle stejného mustru zní jak z hororu

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:45
@Tojsemcelájá píše:
Tak to jsme dvě :-) Jedno kritérium už bych splňovala - těch sto šedesát cenťáků :-). Znáte film The Contact? Tam je jako Ellie Arroway naprosto kouzelná.

Mně se líbí úplně ve všem. Moje děti teď oprášily Taxikáře, je prostě skvělá. Od Mlčení jehňátek po Elysium (tam je úplně mrazivá magera). Nevím, jestli jste viděla ten film, kde se z původně mírumilovné rozhlasové reportérky stane mstitelkou? Jak se to kurnik jmenuje?
Edit: mé druhé já (díky ČSFD)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:51

Ja by som chcela vyzerať ako Charlize Theron na tomto obrázku:
http://t2.gstatic.com/images?…
Ale väčšia pravdepodobnosť je takáto. :-D
http://media.super.cz/…fb0600-31943

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:56

Příspěvek upraven 09.10.13 v 15:04

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 21:57

@Brunhilde Ja sa priznám, že mi bolo tej prostitutky v tom filme ľúto.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.13 22:04

Příspěvek upraven 09.10.13 v 15:03

dost_bot
2071 příspěvků 3.9.13 22:40

Pro mě je výborný příklad dámy v letech tato - má šmrnc, není plastiková ani diblík
http://www.i60.cz/thumb.php?…

Diana N.
72 příspěvků 3.9.13 22:50

Nejsem si jistá, zda toto téma zde již nezaznělo, ale když mi bylo cca 20-25 let toužila jsem po mnohem větším dekoltu a přemýšlela jsem i nad plastickou úpravou. Naštěstí jsem v té době studovala VŠ a tak to pro mě bylo dost peněz a k ničemu takovému jsem se neodhodlala. Díky bohu! Dneska je mi 30+ a jsem fakt ráda. Dnes mám raději přirozená prsa a uměle velké nafouknuté dekolty se mi fakt nelíbí (např. 50kg, umělá prsa 3-4+). Čím dál tím víc se mi líbí přirozené menší dekolty. Chápu úpravu ze zdravotních důvodů, i popř. pokud někdo má moc hodně hodně velké mindráky, ale už bych dneska do toho nešla.
Postava ženy se časem mění. I moje se změnila. Prsa se přirozeně trochu zvětšila po dětech a dneska je to spíše o cvičení a celkové péči a skutečně se mi líbí menší dobře opečovávané tvary. Možná změním názor za dalších 10 let, ale je-li téma styl po třicítce, tak každopádně hlasuji za přirozené neumělé tvary s dobrou péčí.

dagur
283 příspěvků 4.9.13 14:27
dekolt

Podle slovníku cizích slovo dekolt, dekoltáž
ZNAMENÁ: hluboký výstřih u dámských šatů, v přeneseném významu pak to, co je z těla ve výstřihu vidět.
Nechápu, proč nenapíšete rovnou, že jste chtěla mít větší prsa, ňadra, poprsí?

Kalanka
707 příspěvků 4.9.13 14:29

@Diana N. Ty opecovavane tvary zni dost legracne. Jak to probiha, to opecovavani? :)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 14:34

@Kalanka
Já si pod opečovávanými tvary představím ženu, která sportuje, tvary má pevné, nedopustí, aby jí narostlo břicho a jiné partie, a nevymlouvá se na věk.

Judith11
1171 příspěvků 4.9.13 14:39

No, vzhledem k tomu, že Diana N. věnuje celý příspěvek DEKOLTU, pak opečovávanými tvary nejspíše myslí to, co v dekoltu je - tedy ňadra.

verulenka
3336 příspěvků 4.9.13 14:42

@cibetka 1 Naprosto souhlasím, ale slyšela jsem od jedné kolegyně názor, že od „určitého“ věku, konkrétně po 50 se s některými partiemi, např. nárůst objemu v břišní partii, povolený triceps atp. nedá vlivem hormonálních změn prakticky nic dělat. Přiznám se, že mě to trochu vyděsilo.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 14:44
@verulenka píše:
@cibetka 1 Naprosto souhlasím, ale slyšela jsem od jedné kolegyně názor, že od „určitého“ věku, konkrétně po 50 se s některými partiemi, např. nárůst objemu v břišní partii, povolený triceps atp. nedá vlivem hormonálních změn prakticky nic dělat. Přiznám se, že mě to trochu vyděsilo.

Jde to těžko, ale hlavně k tomu člověk nesmí nechat vůbec dojít-pravidelně cvičit tricepsy, břicho, jak už to povolí, tak pak jen smíření se situací nebo skalpel. Vytahaný triceps už se podle mě vycvičit nedá.

Robena
1257 příspěvků 4.9.13 16:02
@bertulka píše:
Jde to těžko, ale hlavně k tomu člověk nesmí nechat vůbec dojít-pravidelně cvičit tricepsy, břicho, jak už to povolí, tak pak jen smíření se situací nebo skalpel. Vytahaný triceps už se podle mě vycvičit nedá.

Neeee, prosim, neee :-( Nechte mi nadeji!

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.13 16:04

@verulenka
Souhlas s @bertulka, nesmí se to nechat, samozřejmě, že věk poznat je, hlavně ty ruce jsou problém, ale mě je 56 a postavu mám stále stejnou, dřív jsem pro to nemusela dělat nic, ale nyní cvičím každý den. Velikost mám stále stejnou a myslím, že cvičení pomáhá i k dobré psychické kondici. Ono se to rádo na hormony svaluje. Kamarádce je 62 a má postavu jak laň. Není třeba se bát, je jen nutné nerezignovat.

Diankenstein
1895 příspěvků 4.9.13 16:41

Je běžné, že žena v přechodu přibere cca 5 kg, a taky je fakt, že se to usazuje nejvíc kolem pasu. Ale cca pět kilo zase není tolik, aby se na menopauzu vymlouvala žena, která už od střední každý rok přibírá pravidelně 2 kila:/

Ten povolený tricák bude hlavně problematický v tom, že sval třeba zpevníte, ale s věkem klesá elasticita kůže… takže to může „plandat“ vesele dál.

Edit: proto ta prevence!!!:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek