Jak vybrat šicí stroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
volfish
945 příspěvků 3.2.17 08:02

Blbější reklamu jsem dlouho neviděla…

Jordaan
9527 příspěvků 3.2.17 09:08

@Habibi19

Bezte nekam, kdyz neumite prispet nicim jinym, nez reklamou na nejake priblble stroje. Mmch. koukala jsem na nej, vybrala bych si jiny, diky Vam i jinou firmu. Nejakou, ktera nema zapotrebi opruzovat nekde, kde o ni nikdo nestoji.

petik01
138 příspěvků 17.2.17 11:49

Ráda bych si koupila šicí stroj a naučila se šít, zatím umím jen plést. Zatím se mi nejvíce líbí tento: https://sici-stroje.heureka.cz/…specifikace/#…
Mohla bych poprosit o radu nějakou zkušenější dámu, jestli ano či ne? Hledám stroj pro začátečníky spíše s méně funkcemi, ale líbí se mi, že tento umí overlockový steh. Potřebuji ho na drobnou úpravu oděvů, plánuji šít spíše jednodušší věci jako sukně, později jednoduchá trička nebo šaty. Myslíte, že by byl pro mé účely dostačující? Za případnou odpověd moc děkuji.

Jordaan
9527 příspěvků 17.2.17 12:15

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:59

petik01
138 příspěvků 17.2.17 12:28

@Jordaan
Moc Vám děkuji.

Jordaan
9527 příspěvků 17.2.17 12:34

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:58

petik01
138 příspěvků 17.2.17 12:41

@Jordaan
Vůbec ne, Vaše hodnocení je pro mě dost užitečné, to ze nelze najít na německých stránkách, je zajímavá poznámka. Velmi často jezdím do Něměcka, tak se na můj vkus na vlastní kůži hodně často setkávám s východními a západními variantami, ať už se to týká jídla, oblečení nebo jiných výrobků. V cenové relaci, kterou si momentálně mohu dovolit, nečekám úplný zázrak a hodně se mi líbilo, že je to japonská firma a začka janome je hodnocená velmi dobře. Ještě si to nechám projít hlavou, ale spíše se přikláním, že ho vezmu.

otylanka
26 příspěvků 30.4.21 15:29

Pěkné shrnutí, jednou za čas si najdu návody na šití a pustím se do toho

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek