Jak vytřídit štíhlé slečny z galerie? ;-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Goku
411 příspěvků 17.5.13 13:45

Já mám 42, někdy 44, někdy 40, míry asi tak 100-80-100, ale v žádným případě si nepřipadám tlustá, proboha.
Fotky nepřidávám z toho důvodu, že si nikdy nejsem oblečením stopro jistá, až budu mít odvahu a budu si jistá, tak něco hodím. A jestli mi pak někdo řekne, že mám zhubnout, tak ho pošlu do háje. Do té opěvované 38 bych se nevlezla, ani kdybych měla o deset kilo míň, mám široký ramena a ne zrovna malý prsa, tudíž je mi všechno v oněch oblastech těsný, kupovat saka je na zabití. A sebevědomí? Nemám problém, chlapi se za mnou otáčejí víc než dost, ani nezávidím hubeným, protože se mi víc líbí, když má ženská pěkný křivky.

aailyyn
809 příspěvků 17.5.13 14:13

@Goku

Podepisuju. :-) Jsem na tom stejně, přes prsa se do menší velikosti než je dvaačtyřicítka prostě nevejdu. (Jak já želela to bílé sako, co jsem si zkoušela…) Tlustá si fakt nepřipadám. (Ale u mě je to determinovaný i tím, že co to je být OPRAVDU tlustá jsem si zažila a tak mám trochu jinde mantinely normální figury a nehroutím se z každého faldu na boku.) Žádnému muži neberu oblibu křehkých a éterických víl, nicméně mi připadá ujeté, aby někdo mou postavu komentoval rádoby utěšujícími slovy ve smyslu: „No, tak je tě alespoň za co chytit.“ Houby, jsem úplně normální holka.

saryvary
681 příspěvků 17.5.13 14:21
@Kokoska1 píše:
Hubená ba ani štíhlá nejsem, to musíte uznat. Moje nohy a nohy většiny přispívajících, to je prostě „no comment“. Ale co nadělám, např. bílé kalhoty mám ráda a nepřestanu je kvůli tomu nosit, i když jsem slýchala názory, že jsou v takových případech naprosto nevhodné. Mufiny maskuju jak můžu a naučila jsem se při focení narovnat a zvednout ramena, což udělá 2 kg dolů :D Docela mě ale mrzí, že jsem tu asi nejstarší z těch, co dávají fotky, uvítala bych nějakou spolubojovnici.

Já bych se k Vám přidala, ale nenosím doplňky (vadí mi úplně všechno - né, že bych měla třeba alergii, ale pocitově), takže bych to tu akorát schytávala.

celebrian
521 příspěvků 17.5.13 15:46

@saryvary To asi ano, ostatně nemůžete jim nic vyčítat, když to děláte i Vy sama - viz CJMDNS a komentář k příspěvěku @le.reve.

saryvary
681 příspěvků 17.5.13 19:23
@celebrian píše:
@saryvary To asi ano, ostatně nemůžete jim nic vyčítat, když to děláte i Vy sama - viz CJMDNS a komentář k příspěvěku @le.reve.

No proto sem nepřispívám, to je jasný :-) Navíc já si, na rozdíl od slečny, dobře uvědomuju, co dělám špatně.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 19:25

Tak jsem si vzpomnela a vyblejskla svuj dnesni outfit ve velikosti 44/46, jak jsem slibila, i kdyz jsem po celem dni pomackana. kdyz se na to divam na fotce, tak mi to uz neprijde tak hezky a zarivy, jako v zrcadle nebo ve vykladnich skrinich na pesi zone:) sukne ma totiz mnohem vyrazneji zelenou barvu - svetlejsi a zarivejsi. zadne velke zrcadlo na dennim svetle ale doma bohuzel nemame. jsem sice spis kalhotovy typ libujici si ve slimkach a krivaku, dneska jsem ale mela chut vypadat jinak. k velikosti: uz dva mesice se ctyrikrat denne morim ve fitku, takze doufam, ze do roka uz budu kupovat 40tku:)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 19:29

@razorblade Proc k tomu nemate jenom cernej vrsek aby ta zelena lepe vynikla? Je to takovej zdejsi mor, neco vyrazneho plus to utopit v dalsim vyraznym prvku takze ve vysledku, mismas kterej neslusi.

saryvary
681 příspěvků 17.5.13 19:36

@razorblade Doprčic, celý den se těším na Vaši fotku (fakt se mi po nich stýská) a z nějakého důvodu ji nevidím. Jdu opravit počítač :-)

celebrian
521 příspěvků 17.5.13 19:43

@saryvary Já si myslím, že ne každý outfit musí být doplněn doplňky. Ono už snad neplatí, že v jednoduchosti je krása?

Chany
928 příspěvků 17.5.13 19:54
Alizon

@Chany píše:
A Kateřina Churavá -pomyslná první vlaštovka holek" krev a mlíko" už toho rejpání měla nejspíš plný brejle a zabalila to…

On nekdo rejpal do Kateriny kvuli kilum? Nerekla bych ze to zabalila kvuli vaze (navic „krev a mliko“ mozna byla, ale nic za co by ji musel nekdo kritizovat) ale kvuli komentarum na uplne jine veci.

Nepochopeno. Měla jsem na mysli skutečně první ženu, která se pustila do fotografické sebeprezentace a nebyla jak lunt. Nic víc. Kvůli čemu konkrétně odešla nevím a vědět nepotřebuji. Někdo ji zmínil dokonce coby zdejší ikonu. To si třeba já zrovna nemyslím. Jen to, že šla odvážně s vlastní kůží na trh… ;)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 20:40

@saryvary Já doplňky ale taky moc nenosím, snad jen ty šátky, ty mám ráda. Na korále musím mít náladu a náušnice nosím pořád stejné, malinké tmavé safírové pecičky, skoro až černé, takže jdou prakticky ke všemu. Nosím stříbrný řetízek s malinkými onyxy, ten mám pro štěstí, a když ho sundám, jsem docela nervózní. Náramky nesnáším, protože mi vadí při práci na PC. Tak se pochlapte a podpořte mě!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 20:44

@razorblade tentokrát musím souhlasit s Gudrun, černý jednoduchý vršek by se mi k tomu líbil víc. Sukně vypadá dobře, aspoň to, co z ní je vidět. Obdivuju vaši vytrvalost ve cvičení, já to poslední dobou nějak flákám.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 20:49

@Kokoska1 ja to tenhle tejden taky flakala, protoze mi vsechno lekce v 19 hodin zrusili a driv to proste z prace nedavam… snazila jsem se proto tenhle tyden aspon tolik nezrat:D nevim proc, ale kombinace tehle sukne s cernym trickem se mi nelibi, uz jsem ji zkousela, nosim k ni krome tehle kosile jeste bile nebo modrobile pruhovane triko (naopak se mi ale libi, kdyz stejne zelene sako nosim k cernym kalhotam nebo satum - nepochopim:)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 21:06

@razorblade
Ja bych rekla, ze cerna by k tomu byla zbytecne tvrda - jak je dobre videt na pasku, kterej mi tam vyslovene vadi!
Kosile je super, predstavuju si, ze bude dobra i k dzinum…

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 21:15

@ionicera
Jo, já ji proklela, to byla sranda! Že vás ona ztrapňovala vás vůbec nemusí trápit, fakt.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 07:18

@razorblade,
mne se to moc libi.

Goku
411 příspěvků 18.5.13 15:13

@aailyyn
Jojo, někomu prostě připadám tlustá a pro někoho jsem zas málo baculatá a pro někoho jsem značka ideál. Neberu jim jejich názor, ale kecy typu: „slušelo by ti to mnohem víc, kdybys tak pět kilo zhubla“, fakt poslouchat nemusím. Každopádně jsem se rozhodla, že se začnu trochu víc pohybovat, ale to spíš kvůli zdraví než že bych chtěla zhubnout. Co jsem se přestěhovala, jezdím všude autem a trochu mi ten pohyb začíná chybět. Jinak co se hubených slečen v galerii týče, já spíš čerpám inspiraci z vlákna Co jsem měla dnes na sobě.

catherinne
13514 příspěvků 18.5.13 15:16

@razorblade makáš a je to vidět :-)

aailyyn
809 příspěvků 18.5.13 17:30

@Goku

Já třeba vím, že nikdy nebudu úplně subtilní, i kdybych třeba hladověla. Mám velká prsa, úzký pas a výrazné boky. Prostě typ postavy, kterou nezměním. První hubnu v pase a kdybych sundala ještě tak pět kilo, odrazí se mi to tam a vypadám jak komixová karikatura s krajně naddimenzovaným poprsím. :-D Třeba moje kamarádka je cca stejně vysoká (resp. malá, mám necelých sto šedesát centimetrů) a váží o pět kilo méně. Je drobounká, malá prsa, úzká ramena. Váha je individuální věc vůči typu postavy, někomu prostě sluší být v té horní hranici normality BMI. Jak říkám, slabost pro křehké typy nikomu neberu, proti gustu žádný dišputát, stejně jako nemám nic proti tomu, že se někomu líbí opravdu plnoštíhlé slečny (nakonec, jako mají právo se hezky oblékat, určitě mají právo na to mít milujícího partnera). Moji postavu pánové hodnotí vesměs jako „akorát“. Jsem průměrná a naprosto odmítám vyšilovat, že dvaačtyřicítka znamená tlustá.

iveta_zla
512 příspěvků 18.5.13 19:23

Nechápu tady to věčné nadávání na hubené lidi. Není pravda, že hubený člověk vypadá dobře ve všem. Ne každá hubená postava je dokonalá, to mi věřte. To jenom lidé, kteří mají nějaká ta kila navíc, rádi házejí ty štíhlé do jednoho pytle a komentují je jako něco nenormálního nezdravého, jako přírodní úkaz.

Proč by se jako měly z gaerie vyhazovat holky s pěknou postavou? Ano, je jich hodně - možná proto, že se nemusí stydět ukazovat, ví, že jim to sluší… Jen málo kyprých žen se umí pěkně oblékat a starat se o sebe tak, aby se mohly chlubit na módních stránkách, bohužel.

katkarinka
1255 příspěvků 18.5.13 19:24

@iveta_zla ste si to tu ale prečítala.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 19:26

@iveta_zla Kdybyste si to pořádně přečetla, zjistila byste, že šlo jen o úvahu nad tím, zda by nešlo štítkovat i velikost, ne jen styl a věk atd. :) Nemusíte být tak podrážděná. Přijde mi dost legrační, že výrokem „To jenom lidé, kteří mají nějaká ta kila navíc, rádi házejí ty štíhlé do jednoho pytle a komentují je jako něco nenormálního nezdravého, jako přírodní úkaz.“ hazíte do jednoho pytle „ty, kteří mají nějaká ta kila navíc“ :D.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 19:29

@iveta_zla Já mám například 75kg na 164 cm. A nikdy jsem nikomu neřekla, že by se měl najíst nebo nějakou podobnou blbost. Přišlo by mi to stejně neomalené jako když mi kdokoli (kromě těch, od kterých to chci) mluví do toho, co-kde-kolik jím.

iveta_zla
512 příspěvků 18.5.13 19:37

@jumbeee Chápu, že pointa je jinde, ale omlouvám se - hrozně mě tato témata vytáčejí a nedá mi to, abych se neozvala. Takové to „všude ukazují hubené holky, ale normální žena vypadá jinak…to se jim to kombinuje, když jsou kost a kůže…“ v různých variacích slyším teď ze všech stran (nejen na MP) a jsem na to alergická, takže proto ten příspěvek. Už budu mlčet:)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.13 19:46

@iveta_zla Já to chápu, ale je to jednostranné a zaujaté. Představa typu „Na hubené si každý nadávat může a tlusté jsou chráněné chudinky.“ je opravdu zcela mimo. Věřte mi, že řečí mají lidé až dost. Slyším to téměř každý den ve škole a slyším to i na ulici. Vím, že je to nepříjemné, když se někdo takhle vyjadřuje o Vaší postavě. Ale představte si, že lidem není ani hloupé prohlásit něco jako „Ty nejsi AŽ TAK tlustá, ale ty lejtka máš jak zápasník, to dost kazí dojem.“ (True story - spolužák na gymplu.) ;) Vy se můžete uklidnit tím, že část těch nepříjemných rýpalů opravdu jen závidí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek