Jak vytřídit štíhlé slečny z galerie? ;-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 21:57

@continuity To zrovna! Kdekdo si myslí, že když je někdo prostorově výrazný, nemůže mít křehkou a zranitelnou duši!
Z mých L neuvidíte nikdy ani kousíček ;)

Alizon
1235 příspěvků 31.5.13 10:01

Ja to docela chapu ze se do postovani fotek spouste lidi nechce - ja sem svoji fotku taky nedam, nehodlam poslouchat „kecy“ na sve hubene nohy a jak mam cvicit.

Alizon
1235 příspěvků 31.5.13 10:05

@continuity
Ja chci slusnou krejcovou! Ale kde jim mam najit. Panskou jsme nasli - manzel taky nema uplne konfekcni velikost - takze si obleky musi nechvat sit, ale po damskych se snad slehla zem.
Ja uz se ze zoufalstvi ucim sit sama - tedy sit - spis si upravovovat odevy, ponevadz jsem se po jednom diteti dopracovala do stavu kdy jsem jeste vic zhubla (jak ja pravidelne nejim, dostatecne nespim a mam stres tak hubnu).

chinin
2788 příspěvků 31.5.13 10:33

@Alizon
A panska krejcova by vam nesila? Ze spousty mych zkusenosti s krejcovymi/svadlenami jsem mela ty nejlepsi zkusenosti prave s vyucenymi panskymi krejcovymi - kostymy a kabaty byly vzdy luxusne zpracovane, ale ty moje top krejcove usily skvele i saty z jemneho hedvabi ci krajky apod. Je ale pravda, ze ja vzdy vim presne, co chci usit (vetsinou prinesu i rozkreslene navrhy, na kterych dale „pracujeme“). Je samozrejme logicke, ze pokud se krejcova zabyva vyhradne panskou modou, nebude mit prehled pres damske trendy (to me osobne netrapi) a nebude mit treba napady na chic detaily apod.

P. S. Douska k mym bohatym zkusenostem: vzdy, kdyz po nekolika omylech najdu krejcovou, se kterou jsem spokojena, zkrachuje/prestehuje se/odejde na materskou nebo do duchodu etc., takze pocet mych zkusenosti se blizi zavratne dvacitce.;-)

Alizon
1235 příspěvků 31.5.13 10:46

@chinin
Nesila, ma tolik zakazek ze damske proste nebere. (Navic je v manzelove rodne zemi, kam on casto jezdi, takze si tam zajde, ja tam jedu max dvakrat do roka, takze by to ani moc neslo).
Nejlepsi na tom je ze puvodnim povolanim damska krejcova je moje tchyne:) ale uz je stara a siti nezvlada, usila jen nejake saty na dceru. Ale aspon me ted neco naucila a zakladni upravy odevu zvladnu sama.

Gatita
302 příspěvků 31.5.13 11:08

@Zebra33
Moje řeč. Jsem taky hodně štíhlá a v hadrárnách pro nátileté obléknu cokoli. Jenže náct už mi není, třicítka skoro na krku a na jednání s klientem se tričko s Mickey Mousem nehodí. Nota bene už se v tílečkách a kalhotech na půl žerdi necítím ve své kůži ani ve volném čase, přestože si to takzvaně můžu dovolit. Chtělo by to už něco šmrncovnějšího, jenže to aby člověk s konfekční velikostí 34 pohledal. A na nějaký kostým do práce můžu rovnou zapomenout :) To mám ramena někde na loktech, kalhoty mi visí na bocích a šlapu si po nich. Ještě knírek a vypadala bych jako Charlie Chaplin :-) Takže štíhlé dívky to mají dobré, štíhlé ženy si také nemohou stěžovat, ale rozhodně neplatí, že vypadají dobře v čemkoli :)

isko
1802 příspěvků 31.5.13 11:36

@Zebra33 @Alizon
No já vycházím z názvu vlákna: „Jak vytřídit štíhlé slečny z galerie…“, takže nejvíc reaguju na slečny. A jasně taky píšu, že „Pokud se chce hezky obléci kyprá anebo starší anebo nesouměrná paní, je to, jakoby měla skládat státnice na VŠ.“

Chápu, že můj příspěvek je delší, tak v tom tenhle můj postřeh asi zanikl, ale ta myšlenka je, že na jedné straně jsou štíhlé mladé hezké dívky, a na druhé ty ostatní - normální, plnoštíhlé, kypré, obézní, s jednou nohou, s velkým břichem, malými prsy, křivýma nohama, tlustýma nohama, střední věk, staré… dosaďte si cokoli nebo všechno z toho. Ty první to mají fakt jednoduché, ty druhé složité nebo ještě složitější. Pro ty druhé je to mnohem náročnější úkol, obléci se tak, aby to postly do galerie, a za druhé i kdyby to bylo na postnutí, tak se nechtějí vystavovat nebezpečí, že do nich někdo bude rýt kvůli handicapu. A proto si myslím, že v galerii jsou hlavně mladé holky.

Alizon
1235 příspěvků 31.5.13 11:58

@isko
V podstate s vami souhlasim. Ja to pojala obecne jako „hubeni to nemaji s oblekanim vzdycky jednoduche“ - o tomto vlastne, kdyz se budeme striktne drzet tematu, tato diskuse neni.
Jinak ja se treba v galerii taky moc inspirovat nemuzu (CJMDNS uz je v tomto ohledu lepsi), protoze to co si na sebe da stihlounka 20ti leta slecna uz je pro me trochu pase.
No a ze tam jsou hlavne stihle mlade divenky - tak to proste je - kazdy kdo ma nejaky „problem se svou postavou“ si to dvakrat rozmysli tam neco davat. A budou tam chodit spis mlade holky - jsou jeste vic free a nemusi se bat ze je tam najde sef/kolega/obchodni partner nebo vlastni deti:)

Josefka
582 příspěvků 31.5.13 12:42

Namátkový příklad:
Slečna je celkem chválena. Mám něco podobného doma - ten svetřík je tuším momentálně k mání v HM, černé sako, úzké džíny, světlé boty…také mi to přijde v pořádku. A mám se do toho obléknout a vyfotit? Řeknete: „Ale to přeci takhle nejde, musíte najít, co vám stylově a na vaši postavu bude lépe sedět.“ Tak fajn…a najdu to kde? :-D

helium
34 příspěvků 31.5.13 19:27

@Alizon Nevím, jak to je dnes, ale před šesti lety jsem pracovala v Pietro Filipi a tam tehdy prodávali i velikost 34. Nebyla sice na každé prodejně, ale firma ji vyráběla a na objednávku se dovezla pro danou zákaznici na vyzkoušení na prodejnu. Nebylo to tedy na rychlé nákupy, protože to pár dní trvalo, než se to přivezlo, ale pokud jste mohla čekat, tak to nebyl problém. PF se na business módu specializuje, tak bych se zkusila poptat tam. Mimochodem, dělali dřív i 44, princip byl stejný. Doufám, že si za ta léta ponechali tento trend.

Alizon
1235 příspěvků 31.5.13 20:45

@helium
Ano v PF porad 34 delaji a posledne pri navsteve Brna jsem mela stesti a sukni a sako si tam rovnou koupila. To je opravdu tak jediny obchod kde to jde.
Komplet sukne a sako (sako bez podsivky) me vysel skoro na 7 tisic - takze uz to zase pro mnohe muze byt trochu mimo rozpocet.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek