Jak získat styl

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
EJK
267 příspěvků 25.10.18 21:03

.

julie74
3641 příspěvků 25.10.18 21:12
@EJK píše:
@julie74 Ono aj nie je šatka ako šatka všakáno.

No jo to je ale tak se vším, kabelka za osmdesát tisíc taky pozvedne outfit jinak než ta za tisícovku, nebo několik tisícovek.

lorens
2267 příspěvků 25.10.18 22:58

@julie74 Hlavně musíte snést ten šátek celý den na krku aniž by vás to nervnilo. Bez nutkání furt popotahovat a rovnat, což bych byla já. Sice je nosím, ale spíš venku a hledám zajímavé svetry nebo šperky.

VeronikK
1173 příspěvků 26.10.18 07:21

@lorens já zas mám ráda výrazné naušnice. Taky je nemám vždycky,ale občas jsou vyloženě důležitou součástí oblečení…

Sépia
426 příspěvků 26.10.18 08:08
@julie74 píše:
@Sépia … jde mi ale o konkrétní problémy, třeba teď řeším svetříkový problém :))). Máte rozumné kalhoty a svetřík. Ale je to celé k uzoufání žádné. Co s tím, vyhodit svetříky, jo… ale oni jsou teplotně dost akorát. Někde jsem pobrala, že dva kousky na sobě jsou vždycky nic moc … a fakt jo. Kalhoty, svetřík tsss :)))) totéž nevím jak se nosí kratší svršky s něčím delším pod. Takže to taky neumím… a tak

S tými svetríkmi som to nejako nepochopila. Svetríky/ cardigány nosím na trička alebo tenký pulóvrik. Dĺžky by mali byť v pomeroch napríklad: krátky svetrík+dlhá sukňa, dlhý svetrík/cardigán+ nohavice, ale aj krátky svetrík a nohavice je v poriadku - záleží na postave a vy ste štíhla. 1/3:2/3, 1:1,6, 1:1…Možno keby ste sa odfotila a ukázala tú dilemu čo riešite bude to jednoduchšie. Neviem či ostatné ženy chápu čo ste myslela, ja teda nie. Na tie pomery dĺžok som videla tiež obrázky na Pinterest.

julie74
3641 příspěvků 26.10.18 10:42

@Sépia kardigany myslím mám docela zmakle, jde mi o klasické svetříky viz foto. Protože já tady otravují, ale pak se mi z vás povede vymáčknout pekne věci, třeba to s těmi poměry, to nastuduji.

Sépia
426 příspěvků 26.10.18 12:30

@julie74 Aha, pulóvre! ;-) Ja svetrami nazývam to čo je na gombíky a cardigány sú bez zapínania ;-)
No a čo s nimi? Pulóvre sa hodia k sukniam aj nohaviciam, ich optimàlna dĺžka je zase - podľa postavy a štýlu. Pulóvre pre vás hlavne v intenzívnych chladných farbách. Tie v strede sa mne osobne nepáčia, ale ja ich nosiť nebudem, že;-)? Nemám rada keď niekto vnucuje svoj vkus. U nás bežia Nákupné maniačky a milujem keď všetky náramne mudrujú nad voľbou tej ktorej outfit sa práve posudzuje slovami " nie je to môj štýl!;-))) Áno moja, aj zemeguľa sa krúti okolo teba. ;-) Nie je mi jasné prečo by ste chcela vyhadzovať svetríky… Potrebujeme vás v nich vidieť a budeme hlasovať ;-)

julie74
3641 příspěvků 26.10.18 12:46

@Sépia jste dobrá :)))) příští týden bude svetrikovy, zkusím je nějak vyladit a pochytat poměry, abych si v nich nepřipadala jak matrikarka z horní Lhoty. A budu dodávat fotky. To bude úroda…

JarkaJ
986 příspěvků 26.10.18 22:34

@julie74 jak jsou široké rukávy? Ptám se, jestli by pod ne nešla vzít bílá košile, která by dole koukala. Ten sedy vzorovaný a červený si tak dovedu představit. Nebo se to už nenosí? Já na tohle nejsem žádný expert, ale vyzkoušet by se mohlo.

julie74
3641 příspěvků 26.10.18 23:07

@JarkaJ mě se to líbí, jakmile seženu pěknou bílou košili zkusím to a budu doufat že se to nebude krabatit a jinak blbnout přes prsa. Píšu si…
Protože bílá košile a vzorovaná úzká sukně a kalhoty s nějakým vzorečkem jsou momentálně úkolem číslo jedna :)))

JarkaJ
986 příspěvků 27.10.18 19:29

@julie74 pozor, na me nedejte, u nápadu s bílou košilí převažují červená :-D

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 19:40

@julie74 Bola ste v M&S? Tam je to košeľa na košeli. Kúpila som si túto, ale majú aj biele.
https://www.marksandspencer.com/…0180104.html?…

julie74
3641 příspěvků 27.10.18 20:07

@JarkaJ no mě bílá košile nepřišla na červené, no což … :)))

julie74
3641 příspěvků 27.10.18 20:12

@giuliettka hmmm hezká. Můžu se zeptat ? Já vás vidím jako blondýnku, co jste mimo mé sny ? :)))
No já si, možná naivně, myslím, že sehnat košili by nemusel být zas takový problém. Vydám se tam, díky … Příští týden mám dítě na hlídání, bude čas nakupovat :)))

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:23

@julie74 Áno som blondínka, ale prefarbená. Mám kompletne šedivé vlasy," život mi dal do zubov" a nejak sa to prejavilo tým, že som za rok ošedivela. Mám blond melír s čokoládovým podkladom. To tzv balayage. Podľa merítok MP som pekelná, ale mne v tom nie je vidieť tie šediny a už som raz skúsila odrásť na prirodzenú šedivú farbu, ale mne to nejde. Vyzerala som jak svoja vlastná babička. Niečo také, ale v krátkom mikáde.

julie74
3641 příspěvků 27.10.18 20:29

@giuliettka o té šedivé si to pamatuji, tak to si vás představuji správně. Jak tu byla jednou debata, jak je skvělé chodit ve třiceti v šedinách a co se na tom manželovi nelíbí, to teda chápu, co se na tom komu nelíbí. Taky bych barvila. Úplně to k té košili vidím … :))))

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:34

@julie74 Ale ja asi nemám žiaden svoj štýl. Ja tú košeľu nosím zastrkanú do džínsov a rozopnutú u krku. :-D

julie74
3641 příspěvků 27.10.18 20:38

@giuliettka ale fuj… vy ji nemáte jenom pozastrkanou a u krku zapnutou až nahoru ??? tsss, nechápu. :)))) :))))

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:42

@julie74 A pod krkom uviazanú pioniersku šatku. :-D

julie74
3641 příspěvků 27.10.18 20:46

@giuliettka od koho, Gucci, Hermés ??

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:47

@julie74 Z obchodu všetko za 25kč. :-D

Sépia
426 příspěvků 27.10.18 20:54

@giuliettka Krásne vlasy! Aj farby sa mi páčia. A zistila som že som si váš nick zrejme plietla s inou dámou, trošku korpulentnejšou čo tu chodila dávnejšie.

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:58

@julie74 Ja mám jednu námornícku šatku od Stoklasy. Skúste pozrieť galantérie, tu v Lbc je jedna galanteria v obchodnom dome Forum a oni majú pekné šatky. A sú tak +-200kč. V galanteriách určite nájdete pekné.

giuliettka
5438 příspěvků 27.10.18 20:59

@Sépia Písala som ako rozne variácie toho slova Giulietta, Giuli a tak. Vždy som mala v nicku dajakú opicu, najčastejšie s telefonom v ruke. A ďakujem. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek