Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka

Fotoalbum tématu (373) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
milahorak
27 příspěvků 19.07.16 12:55

@mutziputzi jsem na šílenosti :-D už se vidím, jak se všude chlubím „vopicí“ :-D

verulenka
3336 příspěvků 19.07.16 14:04
Jak to dopadlo, máte? A pokud ano, kterou barvu?
@lioncity píše:
@Ounz, v cervnu jedu do Amstredamu a doufam, ze bude moje :-)
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.16 14:41

@verulenka akorat teda ne z Amsterdamu…kabelky maji krasne, vybrala bych si i dalsi dve uplne s prehledem.

verulenka
3336 příspěvků 19.07.16 15:56

@lioncity Krásná! To už je tedy ten nový model, že? Ta menší by mi pro moji potřebu stačila, ale ta větší má výhodu, že jde nosit i na rameni, což je pro mě vždy plus.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.16 19:05

@lioncity moc hezká i barva teda. Já bych brala ještě tu menší, koňakovou..

verulenka
3336 příspěvků 19.07.16 19:55
Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.16 19:57

@verulenka no asi jo, tenhle typ..

Giuli
2931 příspěvků 12.01.17 17:29
TeryFashion
4 příspěvky 13.01.17 14:48
Máám svojí TOP

Jsem nadšená :) sháněla jsem něco ROZTOMILÉHO, MALÉHO jen na to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Objednala jsem na https://www.different.cz/…-dallas-alex , mají ve více barevných provedení. Popravdě z jejich stránek mám vybráno ještě spoustu jiných kousků než jen kabelky :)

Jordaan
8747 příspěvků 13.01.17 16:41

@TeryFashion

Nekecejte. Myslite, ze Vam na to nekdo skoci?

TeryFashion
4 příspěvky 13.01.17 20:09

@Jordaan - Potřebujete jí vidět naplněnou? :D je mi to jedno :D

Jordaan
8747 příspěvků 13.01.17 20:11

@TeryFashion

Nepotrebuju ji videt vubec. Je dost nevkusna, stejne jako cely Desigual. Ale i kdyby nebyla, v online shopu, ktery ma zapotrebi tak pitomou reklamu, bych stejne nic nekoupila.

TeryFashion
4 příspěvky 13.01.17 20:16

@Jordaan Každý máme jiný vkus :)) je tu mraky přidaných kabelek co se mi nelíbí :)) ale přijde mi dost zbytečné je takto komentovat když dotyčné se prostě líbí :)

SunEclipse
525 příspěvků 14.01.17 13:06

@TeryFashion víte, ono je sakra poznat, kdo jen postuje kabelku, která se mu líbí, a kdo dělá reklamu eshopu. A vy jste navíc z těch méně šikovných.
Opravuji: ne méně šikovných, ale nestydatě okatých. Nacpat pod odkaz ještě sběr leadu, to se hned tak nevidí :D

TeryFashion
4 příspěvky 14.01.17 13:33

@SunEclipse víte.. ono je strašně snadné nudit se doma nebo v práci a projíždět fora… kde človek bude jen kritizovat a rýpat… Jsem tu nová a očividně poučená, že když příště raději nedám nikam odkaz odkud jsem si cokoli koupila budu mít klid a nohy v teple - ámen :))) díky za poučení - určitě mi to ušetří čas a hlavně nervy…

Giuli
2931 příspěvků 14.01.17 13:57

@TeryFashion Nechcem Vám kaziť radosť, ale ta taška je fake. Pozrite si kolekciu Desigual tento typ tašky s kovovým logom Desigual nevyrába. Navyše v tom eshope na ktorý ste dala odkaz píšu, že je to kolekcia 2017. Desigual v tejto kolekcii túto tašku neprezentuje. Značku Desigual objednajte priamo z eshopu Desigualu, je to Španielská firma a máte to bez cla. Eshop na ktorý ste dala odkaz predáva padělky, ktoré si za stotinovú cenu zakúpite na tržnici.
http://media.desigual.com/…67X50H3_3005?…

porjk
2775 příspěvků 14.01.17 14:29

@TeryFashion nojo,nervy vás to tu stálo!

Hayele
69 příspěvků 14.01.17 16:04

Moje vysnena kabelka je:

• kozena
  • cerna nebo hneda
  • da se vzit pres rameno
  • vejdu se do ni desky o formatu A4
  • klasicky, nadcasovy design
  • zadne vetsi zdobeni, specialni efekty a jine podobne veci

Od takove bych chtela jednu cernu a jednu hnedou variantu, ktere se daji vzit kamkoli krome plesu a tury. Potom bych pokazde mohla vzit bud cernou nebo hnedou a nemusela premyslet nad kombinacemi.
Bohuzel je velice tezke, takove kabelky sehnat.

EmilyG.
1061 příspěvků 14.01.17 17:45

@Hayele Ve Vídni?! Jil Sander, Hugo Boss, Prada, Givenchy ( Hermes schválně nepíšu, to už je přece jen cenově někde jinde ),krom toho jsou slevy. Samozřejmě nesmíte mít limit 80 Euro, ale za maximálně dvě hodiny pomalým krokem v centru máte koupeno.

Hayele
69 příspěvků 14.01.17 23:01

A kolik stoji? Vice nez 200 si dovolit nemuzu, idealne kolem 100.

milahorak
27 příspěvků 06.10.17 11:50

Člověk, když si projde všechny příspěvky, tak se mu hned seznam vysněných kabelek rozšíří :D
Každopádně kabelka na kterou mám zálusk já je tato luxusní kabelka

Malá, akorát pro nejnutnější věci, navíc krásně barevně sladěná. Pro mě jako stvořená, takže moje vysněná kabelka se za týden stane skutečností :)

marikahr
960 příspěvků 06.10.17 12:35

@milahorak tak to bolo treba dlho hľadať, omg

môžem vedieť, čo je na nej „luxusné“?

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 11:34

Moje vysněná kabelka je Obag, líbí se mi že si jí můžete různě nakombinovat:)

Ada25
5 příspěvků 02.11.17 09:41

Nedávno jsem v eshopu BeWooden vybírala peněženku pro tchána a ze zvědavosti mrkla jaké mají doplňky pro ženy. Objevila jsem krásné kožené psaníčko, takže už vím, co bych si letos přála pod stromeček :)

Mulberry
45 příspěvků 12.11.17 20:12
@lioncity píše:
@verulenka akorat teda ne z Amsterdamu…kabelky maji krasne, vybrala bych si i dalsi dve uplne s prehledem.

Dnes jsem se přihlásila a vymýšlela nick - miluju značku Mulberry. Brala bych bayswater do práce, alexu na neformálnější příležitost a klidně i cross body nějakou. A jak to tak vypadá, jednu dostanu od Ježíška. Od manžela :-)

Stránka:  « Předchozí 1 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek