Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EJK
257 příspěvků 13.01.16 22:24
@lorens píše:
@Ounz KitchenAid jsem jsem koupila právě kvůli chlebu a knedlím. Nevím, jaký hák mají evropské verze, ale mně nic nikam nešplhá, v tomto ohledu pracuje uspokojivě.
.

Příspěvek upraven 14.01.16 v 13:27

Okavango
117 příspěvků 13.01.16 22:39
@Ghost B.C. píše:
@Okavango Ježiš, já úplně přehlédla, že vám to namluvil ten člověk osobně! No pane jo, to bude hodně tvrdý oříšek. To bych asi jen suše řekla, že jsem si to poslechla, ale že to prostě není pro mě, že tištěná je tištěná, papír je papír, písmenka jsou písmenka a není nad záložku a ještě asi tak dvacetkrát bych vyzdvihla klasickou tištěnou knihu. Božínku, to je do vás zamilovaný, že vymýšlí takové osobní kejkle nebo mu jde čistě jen o seberealizaci a vás vyhodnotil jako vhodný objekt pro své choutky?

edit: Vypadlo mi „že“.

Příspěvek upraven 13.01.16 v 22:24

No právě, OSOBNĚ, a já nevděčnice nevděčná neskáču radostí do stropu! Řekla bych, že je to spíš seberealizační počin.

vias
532 příspěvků 13.01.16 22:57

Jestli Vás tím nějak chce sbalit, tak mu prostě jasně řekněte, že o něj nestojíte.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 00:08

@Okavango A jste si nějak bližší? Já jen, že mnou namluvené povídky bych nedávala jen tak někomu, takže pokud máte důvěrnější vztah - ve smyslu, že si věříte - mohl by nějakou velmi citlivou formu upřímného názoru snést. Osobně by mi to asi taky zrovna neudělalo radost, ale na druhou stranu bych ani nechtěla blízkého člověka terorizovat něčím, co by nejradši ani neviděl/neslyšel/cokoliv.
Ale pokud je to někdo, kdo si na vás jen plní své pochybné ambice, pak bohužel bude nevděk asi tou nejlepší variantou, jak vyjádřit nezájem.

Jordaan
8738 příspěvků 14.01.16 01:24

@Potrefenáhusa

ja mam rucni robot Bosch, asi za dvacku z hrabaku v samoobsluze. Je sice relativne hlasity, prevodovku ma pravdepodobne z umele hmoty, ale je nesmrtelny :-).

witty1
111 příspěvků 14.01.16 10:40

@Okavango A nevložil do toho audiozáznamu váš „kámoš“ nějaké vlastní sdělení/návrh/výzvu a nečeká teď, co Vy na to??

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 14.01.16 10:53

Napsala mi včera moje dobrá kamarádka:

„… jsem doma objevila něco úžasného, co zaručeně potřebuješ do bytu:))
Máma mi to schválila, že Ti to mám dát. Dokonce už to vidím, kam to asi dáš:)))!“

Bojim, bojim!!!Prý to neni ani vycpanej medvěd, předložka z tygří kůže, broušená váza ani jelen ve skoku… :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 11:14

@Potrefenáhusa
Hořím zvědavostí! :-)))

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 11:35

@Okavango Jo, jestli on kamarád nečeká, až objevíte nějaké tajné sdělení, jak pšíe @witty1 :) Protože každému jinému průměrně inteligentnímu tvorovi by po vašich vytáčkách došlo, že ten počin byl blbý nápad, že se vám to nelíbilo nebo že to vůbec poslouchat nechcete a nebudete a neměl by ambice vám nutit další „epizody“.

Jako ten příběh o klukovi, co si furt chodil kupovat cédéčka, protože se mu líbila ta slečna, co mu je prodávala. Jenže byl strašně nesmělý a nikdy se neodvážil říct něco víc, tak čekal, že udělá první krok ta holka.
Slečna poznala, že se chlapci líbí a tak mu pokaždé při balení toho cédéčka vložila do obalu lísteček se vzkazem „jsi moc sympatický, nezajdeme někam?“
Jenže jak kluk vlastně vůbec neměl zájem o cédéčka, tak je nikdy nerozbalil a jen je dával na hromádku do skříně. Ale pořád si chodil kupovat další a slečna mu furt dávala pod obal stejné vzkazy.
Pak se stalo nějaké neštěstí, kluk měl nehodu, při které zemřel a už nikdy nepřišel a tak si slečna myslela, že už o ní nemá zájem. Což nebyla pravda, on si jen nikdy nepřečetl ty vzkazy, protože ty cédéčka vlastně nikdy nechtěl, měl je jen jako záminku, aby viděl slečnu. Přitom by stačilo rozbalit jen jediné z nich a viděl by, že i ona má zájem.

No, asi tak nějak zněl příběh. Už si to přesně nepamatuju, poučení bylo, že člověk nemá čekat, až udělá první krok ta druhá osoba, protože je možné, že se toho kroku nedočká (nebo ho nepochopí a dopadne jako kluk s cédéčky).

Tak jestli ten váš hoch není jako ten z příběhu. Bude vás zásobovat namluvenými pohádkami, ve kterých je ukryto vyznání, přičemž vy si to vůbec neposlechnete :D

Pirek
7060 příspěvků 14.01.16 11:38

@Ghost B.C.
Spíš kamarád je kříženec hocha a prodavačky :D

continuity
5853 příspěvků 14.01.16 12:00

@Ghost B.C. to zni jako z toho pubertálního denicku, co si prepisuji děvčata jedna od druhé :D

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 12:07

@Pirek Tak to přeju Okavango upřímnou soustrast, protože toho se jen tak nezbaví :D

@continuity No já to sice kdysi četla v „seriózním“ tisku okresního formátu, ale původ bude asi někde tam, jak píšete vy :D

andulka01
1372 příspěvků 14.01.16 12:08

@Potrefenáhusa Prosímprosím, dejte vědět co to bude :-) na fotkách se zvířenou je vidět i váš (velmi sympatický) styl bydlení a tak by mě fakt zajímalo jak vás kamarádka vyhodnotila :-)

Okavango
117 příspěvků 14.01.16 13:57
@Ghost B.C. píše:
@Pirek Tak to přeju Okavango upřímnou soustrast, protože toho se jen tak nezbaví :D@continuity No já to sice kdysi četla v „seriózním“ tisku okresního formátu, ale původ bude asi někde tam, jak píšete vy :D

Děkuju za všechny rady, nápady i příběh o klukovi a prodavačce CDček. Jestli jsou v příbězích ukryté nějaké šifry bych zjistila jen jejich kompletním poslechem a hlavně… nemám to jako prodavačka, tento zájem by mě netěšil. Na druhou stranu vnímám ten čas, který tomu ten člověk věnoval a nešetrným sdělením mu ublížit nechci. Ať žije diplomacie :-)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 14:07

@Okavango No já nějak zapomněla dodat, že ale právě na tom asi nebudete jako ta prodavačka :) (Zas ale i kdyby ne, dozvěděl by se, že si nemá dělat naděje - pokud by fakt na těch nahrávkách něco bylo.)
Já vás chápu, přeci jen si s tím ten člověk dal nějakou práci, věnoval tomu svůj čas a asi ne úplně málo času a třeba si (krom seberealizace) myslel, že vám to fakt udělá radost… Ale pokud to řeknu na tvrdo, to je prd platné, když je vám jeho hlas nepříjemný i v reálu. Být zainteresovaná osobně, nevím, co bych dělala. Asi bych se taky snažila vybruslit s co nejmenšími újmami na egu dárce. Jenže co pak, když vás bude zásobovat dál, žejo…

Příspěvek upraven 14.01.16 v 14:18

Pavlena
841 příspěvků 14.01.16 14:12

@Potrefenáhusa Chápete doufám, že teď už se tu musíte pochlubit, ať je to co je to..!

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 14.01.16 14:13

@SweetPotato @Pavlena @andulka01 Jasně, zatím netuším.
(Paroží? Sloní noha na deštníky?)
Určitě to bude buď nějaká kravina nebo něco úplně strašně super :-)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 14:15

@Potrefenáhusa Já se teda taky připojuju, že bych ráda věděla, co že jste to nakonec dostala a kam že si to máte dát a kam to doopravdy dáte :D

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 14:29

@Okavango A ještě by mě docela zajímalo, jestli jste ty povídky dostala jako dárek k něčemu nebo jen tak? A proč zrovna Příběhy tisíce a jedné noci, máte k nim nějaký speciální vztah?
Já si prostě při nejlepší vůli nedovedu představit, že by v tom byla jen ta seberealizace. Úplně vidím, jak to graduje a až dostanete všechny ty příběhy, tak vám namluví 50 odstínů šedi nebo rovnou vlastnoručně vymyšlený román :D Pardon, já vím, že to pro vás nejspíš vůbec není vtipné a docela s vámi soucítím.

Okavango
117 příspěvků 14.01.16 14:46
@Ghost B.C. píše:
@Okavango A ještě by mě docela zajímalo, jestli jste ty povídky dostala jako dárek k něčemu nebo jen tak? A proč zrovna Příběhy tisíce a jedné noci, máte k nim nějaký speciální vztah?
Já si prostě při nejlepší vůli nedovedu představit, že by v tom byla jen ta seberealizace. Úplně vidím, jak to graduje a až dostanete všechny ty příběhy, tak vám namluví 50 odstínů šedi nebo rovnou vlastnoručně vymyšlený román :D Pardon, já vím, že to pro vás nejspíš vůbec není vtipné a docela s vámi soucítím.

50 odstínů šedi??? Tak to ikognito emigruju! :-)
Dárek jsem obdržela přes Úschovnu jako vánoční dárek. Slušně jsem poděkovala a dál se k tomu nevyjadřovala. Proč právě tyto Příběhy netuším, jsou jistě krásné, ale já tenhle žánr nemusím, vztah k nim rozhodně nemám a nikdy jsem neříkala, že bych po něčem podobném toužila.
Ještě si dovedu představit, že pokud by něco podobného udělal člověk, o kterého bych měla zájem, že bych to považovala za romantické gesto.
Takhle musím hledat cestu, jak z toho ven.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 14:58

@Okavango Ono to totiž možná fakt bylo romantické gesto, ale jaksi nepadlo na úrodnou půdu. A tak nezbývá než:

Garfie
4456 příspěvků 14.01.16 15:27

@Okavango A když už na vás všichni hrnou ty dotazy :-), tak mě by zase zajímalo, kde na to ten váš člověk vzal čas? Protože to není jen tak, přečíst, nahrát, sestříhat…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 15:29

@Garfie Že? Tolik času a práce a přitom taková blbost :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 15:59

@Okavango
Já si neumím představit, že by takový dárek mohl být míněný jinak, než romantické gesto.
Už i ta volba tématu. Král tak dlouho naslouchal Šeherezádinu vyprávění, až se do ní zamiloval…
Leda by autor byl naprostý narcis a podaroval tím dílem všechny v širokém okolí.

Okavango
117 příspěvků 14.01.16 17:37
@SweetPotato píše:
@Okavango
Já si neumím představit, že by takový dárek mohl být míněný jinak, než romantické gesto.
Už i ta volba tématu. Král tak dlouho naslouchal Šeherezádinu vyprávění, až se do ní zamiloval…
Leda by autor byl naprostý narcis a podaroval tím dílem všechny v širokém okolí.

Šeherezáda dokázala svým vyprávěním obměkčit srdce krutého vladaře, který se do ní zamiloval a ušetřil jí před smrtí. Na mě to má v tomto případě opačné účinky ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek