Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Okavango
117 příspěvků 14.01.16 17:40
@Garfie píše:
@Okavango A když už na vás všichni hrnou ty dotazy :-), tak mě by zase zajímalo, kde na to ten váš člověk vzal čas? Protože to není jen tak, přečíst, nahrát, sestříhat…

Tak to vážně netuším.

Oldyn
6130 příspěvků 14.01.16 17:42

@Okavango
Myslím, že by bylo vhodné upřímné jednání s dotyčným mužem, pokud vám není jeho chování příjemné a chcete se budoucímu vyhnout. Decentně, diplomaticky s citem.

Okavango
117 příspěvků 14.01.16 17:45
@Oldyn píše:
@Okavango
Myslím, že by bylo vhodné upřímné jednání s dotyčným mužem, pokud vám není jeho chování příjemné a chcete se budoucímu vyhnout. Decentně, diplomaticky s citem.

Máte pravdu, bude to nejčistší řešení.

xyz
1650 příspěvků 14.01.16 17:58

A nenašel by se tu někdo, kdo by si ty nahrávky poslechl? Třeba tam je fakt nějaké poselství :-) Takhle se ho @Okavango nikdy nedozvíí :-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 18:00

@xyz
A my taky neeee!

Oldyn
6130 příspěvků 14.01.16 18:02

@xyz
To je možné, že je tam „poselství" ale co potom, když @Okavango píše, že je jí jeho hlas nepříjemný?

xyz
1650 příspěvků 14.01.16 18:19
@Oldyn píše:
@xyz
To je možné, že je tam „poselství" ale co potom, když @Okavango píše, že je jí jeho hlas nepříjemný?

Tak zatím nevíme, co tam je. Třeba to není vyznání lásky, ale třeba sdělení, že zdědila miliony po strýci z Ameriky a strýc napsal do závěti, že to musí zjistit takto.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 18:19

@SweetPotato Že jo. Proto jsem se ptala, jestli jsou Okavango oblíbené, protože pokud to byla jeho volba, tak vidim úplně stejne poselství, jako vy.
Na druhou stranu si chlapec haze klacky pod nohy sám, protože je odkázán na Okavango ne/ochotu k poslechu.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 18:24

@Ghost B.C.
Mně ho začíná být líto, romantika nevyslyšeného.

gabisollis
298 příspěvků 14.01.16 18:28

@SweetPotato to ano, ovsem nejhorsi jsou vztahy z litosti.:-/

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 18:34

@SweetPotato Mě je líto i Okavango. (edit: Oni si to ti dárci často neuvědomují, ale to romantické gesto je docela svazjuci i pro druhou stranu. Minimálně v tom, že ta si pak marně láme hlavu, jak druhého nezranit a vyjít z toho se cti.) Já tyhlety obkliky nemám moc rada. Pro Okavango je samozřejmě lepší a logictejsi (kor pokud nikdy před tím ani žádné určité vyjádření nedostala) si to vykládat jako narcismus, přičemž chlapec stále doufá, že si to poslechne a učiní příslušné kroky.

Příspěvek upraven 14.01.16 v 18:44

Amun
888 příspěvků 14.01.16 18:35

Nedá se nic dělat, zdá se, že Okavango si to poslechnout prostě musí! :D Peklo si toho žádá, chceme informace :D

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 18:38

To tak býva, že niektorí chlapi vyplytvajú romantické gestá na objekty bez záujmu a potom to už zo sklamania neprevádzkujú ani s tou, ktorá by to ocenila :)
Aj keď zase, treba rátať s neromantickou možnosťou, že to chlapec recykluje. Ja som dostala pred rokmi valentínku od svojho vysneného, ktorého som už dlho neúspešne zvádzala a potom som náhodou zistila, že ju rozposlal všetkým svojím „kamoškám“.

yourcandy
477 příspěvků 14.01.16 19:35

Jaké dárky nechápu? Dárky od mé velmi dobré kamarádky..vždy dostanu něco, co už nepotřebuje, co jí zbylo, co odnesla z práce nebo putovní dárky. Jsem pokaždé otrávená předem, co zase dostanu, přitom já vždycky jdu a koupím jí něco hezkého a nového…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 20:14

@Ghost B.C.
Mne teda napadla podobnost s Nerudovou povídkou „O měkkém srdci paní Rusky“. Tam to dopadlo poněkud jinak…

yourcandy
477 příspěvků 14.01.16 20:21

@Brunhilde děkuji za tip, povídka je i na internetu, s chutí si jí přečtu :-))

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 20:29

@Brunhilde Tak tu neznám! Jdu ji nastudovat, ať chápu souvislosti :)

rasaNori
923 příspěvků 14.01.16 21:00

@Okavango já si to poslechnu, klidně pošlete, audio knihy mám ráda :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 21:03
@gabisollis píše:
@SweetPotato to ano, ovsem nejhorsi jsou vztahy z litosti.:-/

Čestné slovo, že se s ním do žádného vztahu nechystám! :-)))

@Ghost B.C.
Jasně, je to nepříjemné pro oba. On si zřejmě z něčeho vydedukoval, že má šanci, asi si myslí, že ona pochopí už při pouhém spatření toho titulu. A Okavango chudák neví, jak k tomu přišla.
Tedy za předpokladu, že na tom dojemném příběhu, co jsme tu všechny společně spletly, je aspoň vlákno pravdy… ;-)))

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 21:04

@rasaNori
Taky se hlásím! Sestavíme posudkovou komisi? :-))

rasaNori
923 příspěvků 14.01.16 21:08

@SweetPotato to je nápad, dnes uvítám cokoliv na zlepšení nálady :)

xyz
1650 příspěvků 14.01.16 21:40

@Okavango Prosíííím, pošlete to zájemcům, připište pro jistotu skutečné jméno, kdyby bylo v pohádkách zmíněno a uvidíme ;-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.16 21:43

@rasaNori
Tak potřebujeme ještě aspoň jednu posuzovatelku. Kdo se hlásí?

Ghost B.C.
3803 příspěvků 14.01.16 22:50

@SweetPotato Tak já že bych se přihlásila? :D

@Okavango A víte aspoň, které ty příběhy vám namluvil? Já už si je teda nepamatuju, takže bych musela hledat, ale třeba by se dalo něco vyvodit už jenom podle toho, o čem ty konkrétní jsou..

Stránka:  « Předchozí 1 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek